Kayıt yenilemeden sınava girilebilir mi?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
mehmeteminayta
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen mehmeteminayta » 09 Tem 2012, 21:27

kayıdı yenilemedim ancak kayıt yenilemeyen arkadaşlarım sınava girdi bende kaçırdım kayıt yenilemeyi sizce ek bir hak tanılırmı yoksa hiçbirşey yapmadan sınava girebilirmiyim yardım..

Eğer sizi üzen kişilere halâ Selam verebiliyorsanız..Bu vicdanınızın Sadaka'sıdır.!

‎"Seni Seviyorum" demek; ortalama 1 saniye 19 saliseni alır, Buna değecek birini bulman ise tüm ömrünü.'

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 09 Tem 2012, 23:54

Merhaba, başlığı düzelttim.

Soruna gelirsek, kayıt yenilemeden sınava girilemez. Arkadaşların da kayıt yenilemediyse sınava girmemiştir. Bazı öğrenciler bankaya para yatırsa da gidip okullara kayıtlarını yenilemiyor. Bu arkadaşların kayıtlar AÖL tarafından otomatik yapılıyor. Ama parayı yatırmayanlar sınava giremiyor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

mehmeteminayta
Çırak
İletişim:

Re: Kayıt yenilemeden sınava girilebilir mi?

Mesaj gönderen mehmeteminayta » 10 Tem 2012, 16:30

peki şuanda kayıt yaptırma sürem varmı ?
Eğer sizi üzen kişilere halâ Selam verebiliyorsanız..Bu vicdanınızın Sadaka'sıdır.!

‎"Seni Seviyorum" demek; ortalama 1 saniye 19 saliseni alır, Buna değecek birini bulman ise tüm ömrünü.'

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Tem 2012, 17:48

Malesef, geçen dönemlerde kayıt yenileme tarihini uzatıyorlardı ama bu dönem sınava çok az süre kaldığından olsa gerek kayıt yenilemeyi uzatmadılar. Ocak sınavına girebilirsin bundan sonra...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

mehmeteminayta
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen mehmeteminayta » 10 Tem 2012, 20:19

cevapların için teşekkürler.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön