Askere Mezuniyet yazısı götürsem olur mu ??

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
_slipknot_

Askere Mezuniyet yazısı götürsem olur mu ??

Mesaj gönderen _slipknot_ » 19 Ağu 2012, 02:09

arkdaşlar ben muayane olduğumda lise mezunu değildim şimdi lise mezunuyum daha bugün baktım mezun olmuşum 2012 3. dönem snavında sonuçlar açıklanmadığı halde mezun olmuşum nasıl olduysa :mrgreen: şimdi ben 1 hafta sonra askere gidiyorum çıkma belgesi yetişmez ben mezuniyet yazısı alsam götürsem askerde kabul ederler mi onu ?? TECİL İŞLEMİ için değil askere götürücem benm sülüsümde orta okul mezunu yazıyor çünki askerlik mezuniyet yazısını kabul eder mi ??

Sulfur

Re: Askere Mezuniyet yazısı götürsem olur mu ??

Mesaj gönderen Sulfur » 19 Ağu 2012, 10:10

aynı durum benim için de geçerli mezun yazıyor benim de askerlik tecil işlemim var bilen biri varsa bu durumu sevinirim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 Ağu 2012, 19:50

_slipknot_ yazdı:arkdaşlar ben muayane olduğumda lise mezunu değildim şimdi lise mezunuyum daha bugün baktım mezun olmuşum 2012 3. dönem snavında sonuçlar açıklanmadığı halde mezun olmuşum nasıl olduysa :mrgreen: şimdi ben 1 hafta sonra askere gidiyorum çıkma belgesi yetişmez ben mezuniyet yazısı alsam götürsem askerde kabul ederler mi onu ?? TECİL İŞLEMİ için değil askere götürücem benm sülüsümde orta okul mezunu yazıyor çünki askerlik mezuniyet yazısını kabul eder mi ??
Bir sorun olacağını sanmasam da, her askerlik şubesi kendi başına farklı kararlar verebiliyorlar. Kimi kabul eder, kimi etmez yani.. En iyisi sen şubeni arayıp sor.
Sulfur yazdı:aynı durum benim için de geçerli mezun yazıyor benim de askerlik tecil işlemim var bilen biri varsa bu durumu sevinirim
Senin en garanti şekilde "çıkma belgesi" alman gerekli. Bayramdan sonra çıkma belgesi dilekçeni Ankara'ya yolla. Adresine gelecek belge ile gidersin şubene...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

yusuf99

Mesaj gönderen yusuf99 » 19 Ağu 2012, 22:42

bende bu son sınavda mezun olmayı bekliyorum ama bende henüz ekranda mezun olduğuma dair bir yazı yok

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön