YENİ BAŞLAYANLARA TAVSİYELER

Her Konuda Tartışabilirsiniz
strong_07
Acemi

YENİ BAŞLAYANLARA TAVSİYELER

Mesaj gönderen strong_07 » 09 Eki 2012, 04:09

2009 yılında mesleki açık öğretim lisesine başladım ve bu yıl bilişim teknolojileri teknis servis dalından mezun oldum yeni başlayan arkadaşlar için ufak tavsiyelerim var
bu sistem çok karışık nası biticek bitmez türü şeylere kafanızı takmayın sadece yeterli ders çalışın oluyor ve en önemlisi biraz ciddiye almak bu işi uzun bi süre gibi geliyor yeni başlayanlara ama çok kısa ben ilk kayıt olduğum günü hatırlıyorum açık öğretime ve bitti allah herkeze nasip etsin bu forumda bana çok yardımcı oldu arkadaşlarım onlardanda allah razı olsun bende bu forumda inş mezun oldum diye girmemezlik yapmicam inş konu hakkında bilgisi olduğum tüm sorulara cevap vercem allah herkeze kolaylık versin .

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: YENİ BAŞLAYANLARA TAVSİYELER

Mesaj gönderen kripton » 10 Eki 2012, 04:14

Hayırlı olsun. Tabi biryere gitmek yok. Burası üniversitelilerin de formu :D

Yazdıklarına katılıyorum. Çoğu zaman üzerimize vazife olan ders çalışma işini ihmal edip başka şeylere takılıyoruz. Dersimizi çalıştıktan sonra sistem felan zaten otomatik öğreniliyor.
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynepcik

Mesaj gönderen zeynepcik » 14 Eki 2012, 00:59

darısı başıma bitmesi için dua ediyorum off ya sıkıldım artık ya

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 14 Eki 2012, 07:04

kripton yazdı:Hayırlı olsun. Tabi biryere gitmek yok. Burası üniversitelilerin de formu :D

Yazdıklarına katılıyorum. Çoğu zaman üzerimize vazife olan ders çalışma işini ihmal edip başka şeylere takılıyoruz. Dersimizi çalıştıktan sonra sistem felan zaten otomatik öğreniliyor.

Evet kripton haklısın burası üniversitelilerin de forumu (:
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

saddamhuseyin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen saddamhuseyin » 14 Eki 2012, 20:43

MAOL'ü bilmem belki daha zordur ama AOL çok kolay. Doğru dürüst ders bile çalıştığımı (Matematik Geometri Fizik Kimya hariç) hatırlamıyorum. Çalıştıysam bir tek bu derslere çalışmışımdır. Onlar içinde Ekol Hoca ve benzerleri var. Zaten aynı tipte kolay soruları tekrar tekrar sorup duruyorlar. Soruların nasıl çözüldüğünü öğrenin, eski sınav sorularını çözün. Yapamazsanız Doğan Ulu DVD'si alın. (Çok faydası oluyor) Mustafa Tekinaydan fizik çalışın. Karşınıza eski sorularda sorulanlardan başka tarz yapamayacağınız bir soru zaten çıkmaz. En fazla bunlardan muaf olursunuz. Diğer tüm dersleri Tarih hariç mantık kullanarak, kendi genel kültürümle geçtim. 2.5 senede de bitti. Benim diploma puanım 70 geldi siz diploma puanım yüksek olsun diyorsanız sözellere de çalışmanızı tavsiye ederim.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön