Diplomamı nerden alıcagımı bilmiyorum yardımlarınız..

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
mert ja

Diplomamı nerden alıcagımı bilmiyorum yardımlarınız..

Mesaj gönderen mert ja » 02 Ara 2012, 12:58

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben mezun oldum çıktı belgesiyle üniversiteye kayıt oldum şu anda da diplomam gelmiş.Diplomayı almam için üniversiteden çıktı belgesini almam gerekiyor onu biliyorum.Fakat diplomayı almak için gideceğim yeri bilmiyorum.bundan 3 yıl önce halk eğitimde kayıt yaptırmıştım ama son 2 senede ise ora yapmıyordu kayıt işlemlerini, genel liseler yapıyordu.şimdi ben diplomamı almaya halk eğitimemi gitmeliyim yoksa liseden mi almalıyım anlayamadım tam olarak?Yada Ankara'daki ana halk egitim merkezinemi gitmeliyim? şimdiden teşekkürler.

emrahk
Onursal Üye

Re: Diplomamı nerden alıcagımı bilmiyorum yardımlarınız..

Mesaj gönderen emrahk » 04 Ara 2012, 01:07

Merhaba, diplomanı alacağın yer AÖL öğrenci girişinde "mezuniyet" ile ilgili kısımda yazar. "Diploma nerede?" adlı bölümde teslim alacağın Halk Eğitim Merkezi yazar. Kayıt olduğun HEM eğer merkezi bir yer değilse, öğrenci sisteminde merkez HEM hangisi ise o yazar ve sen de diplomanı oradan alırsın...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön