Çıkan sorulara yakın sorular çıkıyormu ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
xeana72

Çıkan sorulara yakın sorular çıkıyormu ?

Mesaj gönderen xeana72 » 06 Oca 2013, 02:12

Selamun aleyküm arkadaslar.Acık öğretim genel kültür bölümünde okuyorum ve son 60 kredim kaldı mezun olmama.Açık öğretim sitesinden geçen yılın çıkmış sorularını indirdim.Bunlarıda ezberlemek istiyorum sizce yararlı olurmu ? Dersler genel kültür dersleri olduğu için çıkma ihtimali varmı sizce ? Derslerim sunlar
Psikoloji 1-2 Turizm 2 Girişimcilik 1 Mantık 1-2 İş güvenliği 1-2 Ekonomi 1-2 Hukuk 1-
Dersler bunlar arkadaslar sizce soruları ezberlememde yanlışlık yapmış olurmuyum :arrow:

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Re: Çıkan sorulara yakın sorular çıkıyormu ?

Mesaj gönderen melodi » 06 Oca 2013, 07:12

xeana72 yazdı:Selamun aleyküm arkadaslar.Acık öğretim genel kültür bölümünde okuyorum ve son 60 kredim kaldı mezun olmama.Açık öğretim sitesinden geçen yılın çıkmış sorularını indirdim.Bunlarıda ezberlemek istiyorum sizce yararlı olurmu ? Dersler genel kültür dersleri olduğu için çıkma ihtimali varmı sizce ? Derslerim sunlar
Psikoloji 1-2 Turizm 2 Girişimcilik 1 Mantık 1-2 İş güvenliği 1-2 Ekonomi 1-2 Hukuk 1-
Dersler bunlar arkadaslar sizce soruları ezberlememde yanlışlık yapmış olurmuyum :arrow:
a.s soruları çalışmanda bir sakınca yok ama üniversite öğrenimi düşünen bir öğrenciysen bilgilerinin kalıcı olması adına kitaplardan özet çıkarmanı yada forum sayfamızda ders notları var onlardan çalışmanı sonra sorulara bakmanı tavsiye ederim.başarılar

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Re: Çıkan sorulara yakın sorular çıkıyormu ?

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 06 Oca 2013, 21:58

yani sorulaları anlayarak okusan daha iyi olur
mesela çıkmışş sorulardan sorular geliyor ama içeriği değiştirilerek cevpları değiştirilerek geliyor bazende tıpa tıp geliyo ama sen bence calış anla oku
son 60 kredi kalmış riske atma ezberle ama anlamayadı calış

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön