Açık lisede kopya çekmek

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
cagocan

Açık lisede kopya çekmek

Mesaj gönderen cagocan » 14 Oca 2013, 00:10

Beyler bayanlar değerli arkadaşlar açık lisede kopya çekmek sadece o dersin sınavınımı iptal eder yoksa bütün sınavım geçersiz mi olur yenilencekse eyvallah zaten göz ucuyla yanımdakinin cevabına baksam iptal etmezler tabi ki ama cep telefondan çeksem yada kağıt yada koluma falan yazsam her hangi bir şey bir şekilde anlaşılırsa cok risk alırmıyım başına gelen oldumu sınav geçersiz etmek iptal etmek kayıt durdurmak falan ?

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Re: Açık lisede kopya çekmek

Mesaj gönderen ghost38 » 14 Oca 2013, 00:59

1- Kopya çekmek Kul Hakkıdır. Ödeyemezsin Ancak Bütün aoldaki arkadaşlarla helalleşmen gerekecek o da zor biraz.

diğer uyarı: Eğer kopya çekersen ve yakalanırsan O sınavın, yani o dönemin sınavı iptal olacak ve 3 veya 4 dönem boyunca aolün belirlemiş olduğu İLLERDE sınava gireceksin.
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Mesaj gönderen ghost38 » 14 Oca 2013, 01:06

Ayrıca sınava cep telefonu, ankesörlü telefon, walkman,bilgisayar,hesap makinesi buzdolabı, çamaşır makinesi,televizyon,kanepe koltuk takımı götürmek yasaktır.

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 14 Oca 2013, 01:33

hayır, tüm sınav iptal olmaz. forumda bir arkadaşın bir dersini 0 yapmışlardı. Sebep olarak ise 'kopya' yazıyordu. Yani sistemin nası işlediğini bilmiyorum. Ama senle aynı sınıfta sınava giren ve, yanlış veya doğrularının(tam emin değilim sanırım yanlışlar) aynı olması tespit edildiğinde 2 kişinin de o dersi 0 geçiliyor.

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Mesaj gönderen ghost38 » 14 Oca 2013, 01:40

bu konu hakkında daha iyi bilgi sahibi olman için 147'yi ara diyeceğim ama sana gülerler mi kızarlar mı bilemiyorum :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 14 Oca 2013, 02:49

Kopya çekmeyi düşünmek yerine kitapları okumanı tavsiye ederim. İlla ki aklında kalan birşeyler olacaktır. Ha bir de bol bol geçmiş sorulardan çözersen faydalı olur
Resim

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 14 Oca 2013, 02:56

Mesela ben örneğin sosyoloji-2 den sınava girdim de soruların cevaplarının hepsini kopya çekmeden bilsem dahi 2,3 tane bilerek yanlış yapacağım ki desinler bu kopya çekmemiş. :)
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 14 Oca 2013, 03:33

Ben Aöl de bir kere birinin kagıdına baktım geometri 2 dersinindi son iki kişi kalmıştık ben bitirmiş bayanında bitirmesini bekliyordum görevli hoca bitirdiysen kagıdını alalım dedi yok ben çıkışta verecem dedim iyi sen bilirsin dedi ve o sırada bayan lavaboya gitti ve ben kagıdına baktım ilk beş soruyu işaretlemişti hangi cevapları işaretlediği belliydi ve hocada baktı hocaya sordum hangi ders diye geometri 2 dedi bende ilk beş sorumu silip bayanın işaretlediklerini işaretledim sonradan pişman oldum o dersten 35 ile kalmıştım halbuki değiştirmeseydim benim ilk beş soruda üç doğrum vardı bayanın ise sadece 1 doğrusu çıktı yani ilk defa beleşten bir ders geçelim dedim ondada geçeceğim dersten kaldım ve muaf olmak için iki defa daha geometri 2 den sınava girdim işte böyle arkadaşlar bana yaramıyor bir türlü :D :D :D

Bir daha ki sınavda en son kalan iki kişiden bir olacağım ve hocaların gıcıklıgına zil çalana kadar bekleyeceğim özellikle ingilizcede hoca daha bitirmedin mi diye sorarsa yardım ederseniz daha çabuk biter hocam diyecegim :D :D :D
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
XcLoW
Uzman

Mesaj gönderen XcLoW » 14 Oca 2013, 04:10

emrah42 yazdı: Bir daha ki sınavda en son kalan iki kişiden bir olacağım ve hocaların gıcıklıgına zil çalana kadar bekleyeceğim özellikle ingilizcede hoca daha bitirmedin mi diye sorarsa yardım ederseniz daha çabuk biter hocam diyecegim :D :D :D
:D

Bencede kul hakkına girer.. Zaten kopya çekmeye gerek yok arkadaşım aol zaten diplomayı alabilmemiz için her şeyi yapmış. Muaf olabiliyosun, sınavlarda yanlış doğruyu götürmüyor, çıkmış sorularda var vs vs.. :)

Biraz çalışınca akılda kalıyor zaten.. ;)

Sınavlara da az kaldı bu arada şimdiden herkese başarılar.. :)
Resim Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene !

> Mezunlar Zümresi'ne dahil.. (202) :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 14 Oca 2013, 04:34

DeKaN yazdı:Mesela ben örneğin sosyoloji-2 den sınava girdim de soruların cevaplarının hepsini kopya çekmeden bilsem dahi 2,3 tane bilerek yanlış yapacağım ki desinler bu kopya çekmemiş. :)
DeKaN bilerek neden yanlış yapıyorsun, yapma bunu...
AÖL bir çok arkadaş var çok çalışıp 100 alan, son 4-5 dönem benimde fullediğim çok ders oldu..
Öyle birşey yaşanması söz konusu değil..
Gönül rahatlığıyla bildiklerini işaretle..

AÖL kopyaya hiç rastlamadım ki rastlasaydım da kopya veren hocayı da çeken kişiyi de sınavım iptal olma pahasına da olsa şikayet ederdim..
Kimse böyle birşeye musade etmesin lütfen..
Kopya çekmeyi düşünen arkadaşım sen o kopyaları yazarken harcadığın zamanla zaten dersi bilinçli okursan anlarsın, kopyaya da gerek kalmaz..

Böyle düşüncelerinizi yazmayın çalışan öğrencilerin şevkini de kırmayın bence..

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 14 Oca 2013, 05:51

XcLoW yazdı:
emrah42 yazdı: Bir daha ki sınavda en son kalan iki kişiden bir olacağım ve hocaların gıcıklıgına zil çalana kadar bekleyeceğim özellikle ingilizcede hoca daha bitirmedin mi diye sorarsa yardım ederseniz daha çabuk biter hocam diyecegim :D :D :D
:D

Bencede kul hakkına girer.. Zaten kopya çekmeye gerek yok arkadaşım aol zaten diplomayı alabilmemiz için her şeyi yapmış. Muaf olabiliyosun, sınavlarda yanlış doğruyu götürmüyor, çıkmış sorularda var vs vs.. :)

Biraz çalışınca akılda kalıyor zaten.. ;)

Sınavlara da az kaldı bu arada şimdiden herkese başarılar.. :)
Kardeş ben zaten kopya çekmiyorum ama çalışılacak ders var çalışılmayacak ders var ben bu ingilizcenin 8 kadar olmasına karşıyım bir insan ingilizceye ayıracagı zamana bir çok derse bakabilir o yüzden ingilizceye çalışmıyorum yardım etse kul hakkı diyorsun aöl sınavı üniversite sınavı veya kpss sınavı gibi degil sınavda kimsenin önüne geçipde bir işe veya okula yerleşmiyor yardım eden bir hoca 3 veya 5 sorunun cevabını söylese ne olacak kalkıpda herkeze söylesin demiyoruz mesela adam kredisini tamamlamış ve dil anlatım dersini veremesi lazım ama bir türlü veremiyor yada adam ünüversiteyi kazanmış ek sınavda az bir kredi alması gerekiyor böyle zor durumda kalıp son kalan iki kişiye yardım etse bir şey olmaz kalkıpda ben okulun hepsine yardım etsin demiyorum
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 14 Oca 2013, 05:56

E-mine yazdı:
DeKaN yazdı:Mesela ben örneğin sosyoloji-2 den sınava girdim de soruların cevaplarının hepsini kopya çekmeden bilsem dahi 2,3 tane bilerek yanlış yapacağım ki desinler bu kopya çekmemiş. :)
DeKaN bilerek neden yanlış yapıyorsun, yapma bunu...
AÖL bir çok arkadaş var çok çalışıp 100 alan, son 4-5 dönem benimde fullediğim çok ders oldu..
Öyle birşey yaşanması söz konusu değil..
Gönül rahatlığıyla bildiklerini işaretle..

AÖL kopyaya hiç rastlamadım ki rastlasaydım da kopya veren hocayı da çeken kişiyi de sınavım iptal olma pahasına da olsa şikayet ederdim..
Kimse böyle birşeye musade etmesin lütfen..
Kopya çekmeyi düşünen arkadaşım sen o kopyaları yazarken harcadığın zamanla zaten dersi bilinçli okursan anlarsın, kopyaya da gerek kalmaz..

Böyle düşüncelerinizi yazmayın çalışan öğrencilerin şevkini de kırmayın bence..
Haklısın, Ben yinede eşeği sağlam kazığa bağlayayım.:)

DeKaN
Uzman Doktor

Mesaj gönderen DeKaN » 14 Oca 2013, 05:56

Gece 00.00 de sınav yerleri açıklanır mı acaba.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 14 Oca 2013, 05:59

DeKaN yazdı:Gece 00.00 de sınav yerleri açıklanır mı acaba.
inş bnde bekliyrm sırf onun için

Kullanıcı avatarı
AÇIK ACEMİ
Doktor

Mesaj gönderen AÇIK ACEMİ » 14 Oca 2013, 07:41

bende bekliyorum :lol: inşallah boşuna beklemiyoruzdur :oops:
kalan kredi:56 toplam kredi:136

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön