Kitap yok ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Konig
Acemi

Kitap yok ?

Mesaj gönderen Konig » 14 Mar 2013, 06:16

Merhabalar geçen hafta perşembe günü kitaplarımı almaya gittim ama sadece 14 kitaptan 6 tanesini alabildim . Sordum yetkili kişilere nisanda gelir dediler ben nisan ayına kadar bekliyecek miyim şimdi ?

*Daha önce böyle olayla karşılaşan var mı?
*Başka yerden temin edebilir miyim ?

Klavye ile imza atılmaz :) .

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Re: Kitap yok ?

Mesaj gönderen lilas » 14 Mar 2013, 06:51

ben çok karşilaştim geçen gün kayıt oldugumda 12 dersten sadece 4 tanesini bulabildim
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Josef
Çırak

Mesaj gönderen Josef » 14 Mar 2013, 06:57

mart ayı içerisin de depolara gönderilecek deniliyor...
(Ölmek Kolay Zor olan Ölümden Sonrası)

epidoras
Uzman Doktor

Mesaj gönderen epidoras » 14 Mar 2013, 08:29

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

murattt

Mesaj gönderen murattt » 14 Mar 2013, 11:37

Gelmezmi ben bazi donemler 11 12 dersten sadece 4 5 tane kitap aliyorum gerisini internetden indiriyorum ben alistim.. Son iki donemim yani aol de geldim gidiyorum alistim kitap konusuna mesela ing 6 7 8 kitaplari yoktu. birak onlari kimya ana ders onun kitabini alamamistim. kitap almak icin sehir merkezine gitmemizi soyluyorlar. birde kirsalbir yerde yasiyorum. yani kitap konusunda yalniz degilsin. sehirmerkezine yakin yerlerde yasiyorsan yani bir ilce degilse. baska yerlerden bakabilirsin

Konig
Acemi

Mesaj gönderen Konig » 15 Mar 2013, 01:44

Cevaplar için herkese teşekkürler , internetten buldumda bir yayınevinin bütün dönemler için konu anlatımlı kitapları var ve içersinde sorular falanda var tavsiye eder misiniz İlayda yayınevinin . Sanırım ben bu kitaptan alsam gerek kalmıcak diğer kitaplara çünkü 800 küsür sayfa .
Klavye ile imza atılmaz :) .

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön