2. Ek Sınav Başvuru Tarihi Belli Oldu!

Daha önce açıklandığı gibi AÖL 2. Ek Sınavı 02 Ekim 2016 Pazar günü yapılacaktır. Bu sınava toplam dönemi 8 ve üzeri olan, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı sonu itibariyle öğrencilik durumu aktif, donuk veya silik olan öğrencilerden, Açık Öğretim Lisesi için mezuniyetine en fazla 35 kredi kalan, Mesleki Açık Öğretim Lisesi için ise mezuniyetine en fazla 44 kredi kalan öğrencilere ek sınav hakkı verilmiştir. Sınav 02 Ekim 2016 Pazar günü iki oturum olarak ANKARA‘da yapılacaktır. Sınav başvuruları ve ders seçme işlemleri 25-27 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankalara 30 TL yatırılarak yapılacaktır.

40 yorumlar

 1. Merhaba ben 2. Ek sınav için siteden ders secme islemini yaptım ancak suan siteye ders secme bölümüne girdigimde hata veriyo böyle bi islem yapamazsınız diyo önceden yapmıştım ne yapabilirim bilgi verir misiniz

 2. Sınav yerleri ne zamn belli olck 2 gün kaldı bu günü saymazsak

  • 2 Ekim 2016 tarihlerinde yapılacak ek sınav giriş yerleri belirlenmiştir. Sınav giriş Yerlerini öğrenebilmek için Öğrenci numaranız ve şifreniz ile sisteme girerek Öğrenci Genel Bilgiler menüsü altındaki Sınav Giriş Belgesine tıklayarak öğrenmeniz önemle duyurulur.

 3. Meraba ben 2 ek sınav için site ye giriyorum ama öğrenci numaranızı ve şifrenizi kontrol edin diyor ne yapmam gerekiyor.

 4. Mrb .ben ilk kez kayit olcam ancak yetisemedim..acaba uzatildimi?uzatilcakmi?

 5. 1. dönem kayıtlarını kaçırdık uzatilir mi acaba

 6. 2 ekimdeki sınav muhtemelen ne zamana açıklanır

 7. Uygun kaynaklari nerden bulabilirimmm

 8. acık ögretim lisesine yeni tyazıldım sınav tarihlerini bilmiyorum yardım edermisiniz

 9. Iyi günler açık öğretim lisesinde 20 dönem olunca mezun olunuyomus dogrumu

 10. yani istedigim bolume nasil gidebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co