2.SINAV BİLGİLERNDİRME

Dünya'dan ve Türkiye'den en son haberler...
mustafadokk
Asistan
İletişim:

2.SINAV BİLGİLERNDİRME

Mesaj gönderen mustafadokk » 10 Eki 2014, 00:52

ADAMLAR Bİ AÇIKLAMA YAPAMADI GİRECEGİM DİYE ÜMİTLENİYODUM 8.DÖNEM VE 24 KREDİSİ KALMIŞ MEZUNİYETİNE ŞOKU YAŞADIM
-----YORUMA YAZMIŞ BİRİ BENİM DÖNEMİM 9 AMA KREDİM 150 GİREBİLİRMİYİM DİYE
----- AÖL RESMİ ADMİNİ İSE ''HAYIR GİREMEZİNİZ YAZMIŞ''
RESMEN HAYAL KIRIKLIGI

1)II. ek sınav 19 Ekim 2014 tarihinde Ankara’da saat 09,30 da, tek oturum şeklinde yapılacaktır.
2)II. ek sınava Açık Öğretim Lisesi Yurt Dışı Programına, Açık Öğretim Lisesine ve Mesleki Açık Öğretim Lisesine kayıtlı öğrencilerden dönemi; 8 ve üzerinde olanlardan, mezuniyetine en fazla 24 kredi kalan öğrencilerden öğrencilik durumu; aktif, donuk ve silik olan bütün öğrencilerimiz başvurabileceklerdir.
3)II. Ek sınavda Öğrencilerimiz en fazla 24 kredilik (en fazla 10 ders) dersten sınava girebileceklerdir.
4)II. ek sınav için başvurular 13-14 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.
5)II. Ek sınava başvuracak öğrencilerimiz ilgili banka şubelerine belirtilen tarihler arasında (T.C Ziraat Bankası, T.C. vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası ) T.C kimlik numarası ile 20 TL ek sınav başvuru ücretini mutlaka II. ek sınav için açılan hesaba yatıracaklardır.
6)II. ek sınav ücretini yatıran öğrenciler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri ile Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüklerine müracaat ederek ek sınav kayıt yenilemelerini yaptıracaklardır.
7)II. ek sınav başvuru işlemi yapan öğrenciler 14 Ekim 2014 tarihi mesai bitimine kadar sınavına girecekleri dersleri mutlaka sistem üzerinden seçmeleri gerekmektedir. ( Ders seçiminizi yapmadığınız takdirde sistemin atayacağı derslerden sınava katılacağınızı ve değişiklik yapılmayacağını unutmayınız)

Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

Re: 2.SINAV BİLGİLERNDİRME

Mesaj gönderen muratpek » 10 Eki 2014, 12:05

zaten böyle olacağı belliydide niye bugün sistemi açmadılarda pazartesi salı acıyolar.. sınav gününü ne zaman öğreneceğiz bu biraz sorun ankarayıda cok bilmiyorum akrabalarım var. haritadan baka baka akrabalarımın yardımıyla okulu umarım bulurum.
Ben istiyorum ki, neyse boşver zaten olmuyo.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Eki 2014, 12:33

İlk önce "8 dönem üstü herkes başvurabilir" deyip, sonra yan çizmek AÖL'ye hiç yakışmadı...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

tembelteneke
Acemi

Mesaj gönderen tembelteneke » 10 Eki 2014, 15:52

Toplam Dönemi : 16 AOL'de Okuduğu Dönem : 14
Toplam Kredi : 188 Alan Kredi : 0

Ben giremiyomuyum şimdi 2.ek sınava arkadaşlar :(
Şeytan insanı uçuruma sürükleyip sonra yüzüstü bırakıp rezil rüsvay eder.
(Furkan suresi 27/29)

“Her insan hata eder. Hata işleyenlerin en hayırlıları tövbe edenlerdir.”
(Tirmizî, Kıyâme, 49; İbn Mâce, Zühd, 30)[/color]

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Eki 2014, 15:54

tembelteneke yazdı:Toplam Dönemi : 16 AOL'de Okuduğu Dönem : 14
Toplam Kredi : 188 Alan Kredi : 0

Ben giremiyomuyum şimdi 2.ek sınava arkadaşlar :(
Tabi ki girebilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

tembelteneke
Acemi

Mesaj gönderen tembelteneke » 10 Eki 2014, 20:10

emrahk yazdı:İlk önce "8 dönem üstü herkes başvurabilir" deyip, sonra yan çizmek AÖL'ye hiç yakışmadı...
emrah merhaba. Bu yazdığın nedir ben anlamadım. Yani şimdi 2.ek sınava girebilecekmiyim,giremeyecekmiyim ?

+ Ben 2.eksınav için ayrı ve kayıt yenileme için ayrı mı para yatırıcam
Şeytan insanı uçuruma sürükleyip sonra yüzüstü bırakıp rezil rüsvay eder.
(Furkan suresi 27/29)

“Her insan hata eder. Hata işleyenlerin en hayırlıları tövbe edenlerdir.”
(Tirmizî, Kıyâme, 49; İbn Mâce, Zühd, 30)[/color]

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Eki 2014, 21:22

tembelteneke yazdı:
emrahk yazdı:İlk önce "8 dönem üstü herkes başvurabilir" deyip, sonra yan çizmek AÖL'ye hiç yakışmadı...
emrah merhaba. Bu yazdığın nedir ben anlamadım. Yani şimdi 2.ek sınava girebilecekmiyim,giremeyecekmiyim ?

+ Ben 2.eksınav için ayrı ve kayıt yenileme için ayrı mı para yatırıcam
Merhaba, o yazdığım senin için geçerli değil. Toplam dönemi 8 olan ve toplam kredisi de 168 veya üstü olan herkes girebiliyor ikinci sınava. Dolayısıyla sen de girebilirsin. Bu sınav için de ayrıca bankaya 20TL yatıracaksın tabi ki...

Mustafa Kemal Atatürk

“Genel ve Güncel Konular, Son Dakika Haberlerleri” sayfasına dön