#MursiYalnızDeğildir

Dünya'dan ve Türkiye'den en son haberler...
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: #MursiYalnızDeğildir

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 May 2015, 11:44

H1N1 yazdı:Sarf ettiğin sözler ucu açık sözler ki örnek vererek konular oralara gidiyor. HATÇE :)
Boşver Tolga ya, beni anlamıyorsunuz.... en iyisi kapatalım artık bu konuyu, sınav yaklaştı başarılar dilerim sana, İnşallah istediğin gibi bir sınav olur.... :nazarlik:

lisebitmelidertlerde
Acemi

Mesaj gönderen lisebitmelidertlerde » 29 May 2015, 15:50

gök tengrim Türkü korusun

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 29 May 2015, 18:18

lisebitmelidertlerde yazdı:gök tengrim Türkü korusun
moğolmusun ?
Sonunda hepimiz ölürüz

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 29 May 2015, 18:43

h1n1 senın şu kafani yakalamayi ben çok istiyorum ya valla bak adam gök tengrim Türkü korusun demiş adama sen moğulmusun diyosun Tengri, Eski Türkçede Tanrı, Gökyüzü; Eski Türklerin inanciydi moğolar zaten türklerden gördü bu inanci şamanizim le birlikte
saçma sapan yorumlar yapıpda bilmeyen birisinin kafasini kariştirma bari

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 29 May 2015, 18:58

Çok komiksiniz gerçekten şöyle bir baktım bizim savundugumuzu saydıgımız ilkeleri tamamen yanlış sizinnkileri ise tamamen dogru olarak görmüşsünüz bu gerçekten komik yanlıslık payı sizde de yokmu ?

Filistin peygamber torunlarının katline gözyumduğu icin bu durumda diyen hocalarımızda var evet belki filistindekiler diyetlerini öduyor ama bu onların yaptıgı seyler değil kaç nesil geldi geçti değil mi ? kaldıkı ölüm allahın emridir kacınılmaz gercektir hepimiz öleceğiz ama filistindeki müslümanlar işkencelerle öldürülüyor bunlar icin de gercekten bizene diyenlerden misiniz ? Anası babası icin üzülmüyorsam çocuk icinde hic üzülmem çünkü sahipsiz çocuklar insan tacircilerinin oyuncakları oluyor.

Adnan Menderes'i de hain olarak belliyen zihniyete diyecek söz yok.
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 May 2015, 07:45

H1N1 yazdı:
lisebitmelidertlerde yazdı:gök tengrim Türkü korusun
moğolmusun ?
CengizHan'ın torunu olur kendileri... :hehe:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 31 May 2015, 00:03

not yazdı:h1n1 senın şu kafani yakalamayi ben çok istiyorum ya valla bak adam gök tengrim Türkü korusun demiş adama sen moğulmusun diyosun Tengri, Eski Türkçede Tanrı, Gökyüzü; Eski Türklerin inanciydi moğolar zaten türklerden gördü bu inanci şamanizim le birlikte
not sen bu kafayla benim kafayı yaşayamazsın sen rahat ol. Günümüzde bana böyle cevap verir ise bende direk soruyu böyle sorarım. Aklın yolu birdir.

Gelelim rüfeyde'ye . Sen Filistinlilere değil Uygur Türklerine,Türkmenlere bak bence. Filistini önde tutarak Uygurlar ve Türkmenler katlediliyor ama sesiniz sadece Filistinlere çıkıyor. Buda yazık.
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 31 May 2015, 00:43

Ben lafta atıp tutanlardan degilim H1N1 emin ol elimden gelenin fazlasını yapmaya calısırım şu halimde bile !
ve sadece filistine degil din dil ırk bakmaksızın bütün yardıma muctaclara yapılır bunlar.Ben bir kadın olarak elimden geleni maddi manevi yapıyorum peki ya siz ? bunu burda açıklamak zorunda degilsiniz tabi yaptıgınızı yüreğiniz kafi buluyorsa ne ala..
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 31 May 2015, 13:53

H1N1 yazdı:
rüfeyde yazdı:Dersatatürk ben laf yada karşılastırma yapmadım ki zaten soru sordum cevabını aldım düşünceni anlıyorum şimdi daha iyi anladım ilk baştaki yorumların biraz katıydı yine de senin fikrindir saygı duyarım ama eleştirisel düşünürsemde bunu derim. Dediğin bir bakıma tabiki dogru hak veriyorum kesinlikle ben tüm insanlara din dil ırk bakmaksızın dua ediyorum fakat sunuda demeliyim ki israil-filistin soz konusu olunca tabiki kahrolsun dedigim israildir yanında durdugumda filistin tabi bu bir örnek.Mursi'nin öne cıkması tamamen siyasal durumuna bağlı başka bir ayrıcalıgı yok haksızlıga ugrayan insanlardan.Şu dedigine canı gönülden katılıyorum sadece Mursi degil tüm haksızlıga ugrayanlar icin ses çıkarmalı ve elimizden geleni yapmalıyız :gozkırkma:
Diyorsun ya Filistin. Benim gözümde Filistin diye bir ülke yok. Zamanında sattın topraklarını sonra yok böyleymiş yok şöyleymiş yok onu öyle yaparsak bunu böyle yaparız felan filan. Geçecen o işleri. + He olan çocuklara oluyor o ayrı.
+
Kurtuluş savaşında bizi satan Filistin şimdi Osmanlı ahını çekiyor. Filistin de üzüleceğin kişi sadece çocuklar olsun derim.
+
Savunduğunuz diğer kişi olan Mursi İcraatları ;
- İktidara gelir gelmez kadınların denize girmesini yasaklamak,
- Kız çocuklarının 9 yaşında evlenebilmeleri için yasa çıkarmak,
- Eş öldükten sonra 8 saat daha ilişkiye girebilmek için Anayasa’ya madde koymak,
- Kadınların pazardan muz almalarını yasaklamak,
Ve
Mursi Mısır değil ABD vatandaşıdır.

Birisini savunuyorsanız elinizde sağlam deliller olmalı ki o kişiyi savunacaksın.
H1N1, sen Osmanlı' yı destekliyor musun?
[-- I am AFK --]

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 31 May 2015, 14:28

H1N1 millete laf atıyorsun, senin sözlerinin dayanağı var mı? Yok o Osmanlı' ya ihanet etmiş yok şu yok bu. Osmanlı' yı destekliyorsan Osmanlı gibi davran. Nasıl bir görüşün var anlayamadım. İsrail askeri ölünce niye üzülmüyorsun diyorsun? Mantıklı mı bu? Adamlar zulüm ediyor, hiçbir şey yokken kendileri can alıyorlar. Karşılarındakilerin hiçbir şeyleri yok. Asker zalim birine itaat etmeyebilir. Ediyorsa suç onun. Niye üzülelim kendi kalkıyor, gidip müslümanları katlediyor. Filistin' e iftira atıyorsun. Delilin olmadan konuşma burada. Az da mantıklı salla. Neredeyse düşmanımız Filistin dostumuz İngiltere diyeceksin :lol:
[-- I am AFK --]

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 31 May 2015, 16:05

Arkadaşlar, tamam artık kapatalım bu konuyu, gerçi konu yerinde değil durmadan bir yerlere gidiyoruz, dağıldı ama neyse en iyisi kapatmak... Lütfen

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 31 May 2015, 17:16

H1N1 yazdı:
not yazdı:h1n1 senın şu kafani yakalamayi ben çok istiyorum ya valla bak adam gök tengrim Türkü korusun demiş adama sen moğulmusun diyosun Tengri, Eski Türkçede Tanrı, Gökyüzü; Eski Türklerin inanciydi moğolar zaten türklerden gördü bu inanci şamanizim le birlikte
not sen bu kafayla benim kafayı yaşayamazsın sen rahat ol. Günümüzde bana böyle cevap verir ise bende direk soruyu böyle sorarım. Aklın yolu birdir.

Gelelim rüfeyde'ye . Sen Filistinlilere değil Uygur Türklerine,Türkmenlere bak bence. Filistini önde tutarak Uygurlar ve Türkmenler katlediliyor ama sesiniz sadece Filistinlere çıkıyor. Buda yazık.

valla güldürdün beni cahaletin kurduğun anlamsiz cümlelerden akıyor resmen kendi kandirmaya devam et

Kullanıcı avatarı
Mavi1
Asistan

Mesaj gönderen Mavi1 » 01 Haz 2015, 12:18

Kemalist mantigi! Ingiliz gelir tatile fransiz gelir tatile italyan gelir tatile rus gelir tatile gidip hizmet ederler ulkeye suriyeli gelir ne isleri var burada derler. Sanki suriyelilerle savastik biz. Asilsiz uc bes iddiayi ileri surerek kardeslerimize kin duyarlar bizimle yakin tarihte topla tufekle savastigi gun gibi ortada olan milletleri bas taci eder. Yanlis anlasilmasin bizimle savasanlarin torunlari gelsin ulkemize onlara kin duymayalim savasan onlar degil sonucta ama asilsiz iddialari one surup yok efendim filistinliler osmanliya sunu sunu yapti diyerek torunlarina kin gudup savas gemileriyle kapimiza dayanmis ulkemizi isgal etmislerin torunlarini dost gormek kemalist mantigidir :mrgreen: papa gelir sarayda agirlanir bir sey demezler filistinli sureyeli gelir alninin teriyle ekmegini kazanmaya calisir yoluna tas koyarlar. :mrgreen:
[-- I am AFK --]

“Genel ve Güncel Konular, Son Dakika Haberlerleri” sayfasına dön