nezaman muzun olmus sayılırım

adarhaydar

nezaman muzun olmus sayılırım

Mesaj gönderen adarhaydar » 17 Oca 2016, 19:31

meraba arkadaslar ben elketronik bölümünü okududum 2008 de kayıt oldum maol ye yüzyüze egitimim bitmişti 2012 de ama acık lise sıanvında bi dersim kalmıstı onuda 2013 te verdim kredilerim tamamlandı hersey mezun olma sartlarına uyuyor. fakat benim sistemimde yüzyüze egitim hala tamamlanmadı olarak görünüyor ben okula gittim evrak kaybolmus yenisini düzenleyip merkeze gönderiyoruz dediler. simdi sorum merkeze gittikten sonra ne zaman tamamlandı görünür mezun olurum ve mezuniyet tarihim son sınavı verdigim tarih 2013 mü yoksa okulun belgemi gönderip isleme kayıt oldugu 2016 yılımı olacak

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: nezaman muzun olmus sayılırım

Mesaj gönderen Dersatatürk » 17 Oca 2016, 21:11

adarhaydar yazdı:meraba arkadaslar ben elketronik bölümünü okududum 2008 de kayıt oldum maol ye yüzyüze egitimim bitmişti 2012 de ama acık lise sıanvında bi dersim kalmıstı onuda 2013 te verdim kredilerim tamamlandı hersey mezun olma sartlarına uyuyor. fakat benim sistemimde yüzyüze egitim hala tamamlanmadı olarak görünüyor ben okula gittim evrak kaybolmus yenisini düzenleyip merkeze gönderiyoruz dediler. simdi sorum merkeze gittikten sonra ne zaman tamamlandı görünür mezun olurum ve mezuniyet tarihim son sınavı verdigim tarih 2013 mü yoksa okulun belgemi gönderip isleme kayıt oldugu 2016 yılımı olacak

Evraklarınız düzenlenip gittikten sonra mezuniyet incelenmesinde gözükür ve ardından mezun olursunuz . Bu ne kadar sürer tam bilmiyorum ama çok fazla uzun süreceğini sanmıyorum mezuniyet incelemesi artık fazla sürmüyor ...
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön