stajerlik hakkınd sorular MAÖL

mkoç

stajerlik hakkınd sorular MAÖL

Mesaj gönderen mkoç » 13 Nis 2017, 02:27

Selamunaleykum ben acık ogretım meslek lısesı bılısım teknolojılerınde okuyorum derslerım kalmadı yanı okuldakı dersler sadece 3 ayda bir girdigim derslerim ve STAJIM var bu staj hakkında sorularım var

1.bu staj kaç gun ben 8 ay bılıyorum?

2. kaç gun gitmemiz gerek hep full tıme mı olmalı?

3.sımdı bu mart sınavları geçtı onumuzdekı sınavlar için kayıt yaparken okuldan aynı anda stajı alabılıyom mu?

4.yaz stajı ne kıs stajı ne ? biz mi seçiyoz yoksa okul mu?
buna benzer soruları okul yonetıcısıne sordum ama ben anlayamadım tam bilen biri acıklarsa iyi olur.. :08: :08: :08: :27: :27: :27: :43: :43: :43:

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Re: stajerlik hakkınd sorular MAÖL

Mesaj gönderen burakmertkose » 13 Nis 2017, 02:33

admina yazdı:Selamunaleykum ben acık ogretım meslek lısesı bılısım teknolojılerınde okuyorum derslerım kalmadı yanı okuldakı dersler sadece 3 ayda bir girdigim derslerim ve STAJIM var bu staj hakkında sorularım var

1.bu staj kaç gun ben 8 ay bılıyorum?

2. kaç gun gitmemiz gerek hep full tıme mı olmalı?

3.sımdı bu mart sınavları geçtı onumuzdekı sınavlar için kayıt yaparken okuldan aynı anda stajı alabılıyom mu?

4.yaz stajı ne kıs stajı ne ? biz mi seçiyoz yoksa okul mu?
buna benzer soruları okul yonetıcısıne sordum ama ben anlayamadım tam bilen biri acıklarsa iyi olur.. :08: :08: :08: :27: :27: :27: :43: :43: :43:
Yaz stajı ve kış stajını sen seçemiyorsun. Kaç gün gideceğini de okulun belirliyor. Full time veya part time çalıştığın yere bağlı. Çalışacağın yeri kendinin bulmasını tavsiye ederim. Okula seni bi yere yerleştirirse çok çekersin. :) Başarılar
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

mkoç

Mesaj gönderen mkoç » 13 Nis 2017, 02:39

8 ay olayı gerçek mi süre konusunda ne bılıyorsun

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 13 Nis 2017, 03:37

mkoç yazdı:8 ay olayı gerçek mi süre konusunda ne bılıyorsun
Ben meslek lisesinden ayrıldım. Staj 3 aydı. Giden tanıdıklarımdan biliyorum. 3 ay diye biliyorum yani.
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön