Beceri Egitim Sınavını geçememek

Abdullahbbb

Beceri Egitim Sınavını geçememek

Mesaj gönderen Abdullahbbb » 10 Haz 2014, 21:28

Ben mesleki acık ogretim lisesnde okuyorum stajıda bitirdim 1.dönem 83 puanla beceri egitimi gectim fakat 2.dönem sınav pek iyi geçmedi daha sonuclar acıklanmadı ama staj defterini de veremedim kaybettim.. Şimdi Beceri egitim sınavı nasıl hesaplanıyor sadece sınav ve staj defteerınden mi yoksa stajdakı ustanın verdigi notda etkiliyormu stajdakı hoca ortalama 96 verdi sınavdan da ortalama 35 40 beklioyurm bu 0.8 le carpılktıkdan snra stajdaki ustanın verdigi not etki edermi ve bu sınavı geçemezsem seneye 2.dönem mi vercem stajı yoksa 1.dönemide mi vermek zorundayım bilgilendirirseniz sevinirm tesekurler ..

ebrummm
İletişim:

Re: Beceri Egitim Sınavını geçememek

Mesaj gönderen ebrummm » 22 Haz 2014, 01:12

bende beceri sınavını geçemedim hay ne yapacağım yaa :|
zorun ne sevgilim Açık lise

emrahk
Onursal Üye

Re: Beceri Egitim Sınavını geçememek

Mesaj gönderen emrahk » 22 Haz 2014, 21:04

Güzel soru ama emin değilim. Yani beceriden kalsan da, staj dosyası ve diğer notların ortalamalarıyla geçebiliyor musun bilmiyorum açıkçası. Eğer hoca insafa gelemez de bırakırsa, MAÖL ek sınav yaparsa onda tekrar beceri sınavında şansınızı denersiniz.

Ek sınav kararı muhtemelen çıkacak, yaz boyu MAÖL sitesini ve forumumuzu takip edin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“MAÖL DUYURULAR” sayfasına dön