MESLEKİ LİSE DİPLOMLARI GÖNDERİLDİ ...

Jezxy
Onursal Üye

MESLEKİ LİSE DİPLOMLARI GÖNDERİLDİ ...

Mesaj gönderen Jezxy » 27 Oca 2018, 03:11

Resim

Diplomalar gönderildi ...

2017-1 dönem ve önceki dönemlerde mezun olan öğrencilerimizin diplomalarının basımı tamamlanmış olup Koordinatör Halk Eğitim Merkezlerine gönderilmiştir.

Koordinatör Halk Eğitim Merkezlerinin, teslim tutanaklarını kargoyu teslim alır almaz Müdürlüğümüze göndermesi gerekmektedir.

# Diplomamı nasıl ve nereden alabilirim ?

Dönem sonunda mezun olan Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin diplomaları sınava girilen tarihten yaklaşık 2-3 ay sonra koordinatör Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilmektedir. İlinizdeki Koordinatör Halk Eğitim Merkezinin neresi olduğunu MAOL veya AOL internet sayfasından kısmından görebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
ruukiiyee
Yardımcı Asistan

Re: MESLEKİ LİSE DİPLOMLARI GÖNDERİLDİ ...

Mesaj gönderen ruukiiyee » 27 Oca 2018, 16:11

peki düz lise diplomaları gönderildi mi ne zaman gelir

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 27 Oca 2018, 16:34

Jezxy hocam uzun süredir yoktun hoşgeldin...

1 hafta önce halk egitimi aradigimda düz lise diplomalarının 20 gün içinde gelecegini söylemişti . Bende son sınav ile birlikte mezun oldum
bende beklemedeyim... Son durum nedir hocam . Yeni bir bilgi var mı :.yehuu: :wink:
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 27 Oca 2018, 18:52

:) Meslek Lisesi Öğrencilerinin Sayısı Az Olduğundan Diploma İşlemleri Kısa Bitmiş Hemen Basılmış ve Hala Şuan Açık Lise Öğrencilerinin Diplomaları Basım Aşamasında Gelecek Ayın Ortalarına Doğru Halk Eğitimlere Ulaşmış Olur.

@immanuelkant Hocam Ufak Özel Nedenlerden Dolayı Diyim İnternetden Biraz Uzak Kaldım Buralardayım Şimcik :)

“MAÖL DUYURULAR” sayfasına dön