Bu alana hangi okuldan geçiş yapabilirim..

mikrobiotiq

Bu alana hangi okuldan geçiş yapabilirim..

Mesaj gönderen mikrobiotiq » 17 Eyl 2015, 22:03

Merhaba arkadaşlar ;

4 yıl gidiyomuş gibi gözüktüğüm ama ilgilenemediğim mesleki açık ögretim lisesi tekrar başlamayı düşündüm ve bir kaç gün önce kayıt yenileme yaptırdım ve şuan okuduğum bölüm muhasebe ve finansal alanı bunu kayıt yenileme yaptırdığım okulda değiştirmek istediğimi belirttim ve hangi bölümü istiyorsan o bölümün okulunu bulup ordan değiştirebilirsin internette araştır dedi daha öncede araştırmıştım ve bulamamıştım tekrar araştırdım yine bulamadım aramadığım yer kalmadı 147 aradım bana sadece maol resmi sitesindeki bilgileri verebildiğini onun dışında birşey göremediğini ve bilmedğini söyledi istanbul il ve ilçe milli egitim müdürlüklerini aradım birisi bilmediğini kendimin internetten araştırmam gerektiğini yada şuan kayıtlı olduğun okuldan yardım almam gerektiğini söyledi diğeri ise halk eğitim merkezini bağladı orasıda burası açık lise meslek bakmıyoruz biz dedi....

Soruma gelicek olursak ben Laboratuvar Hizmetleri Alanı okumak istiyorum mevcut olan alanımı değiştirmek istiyorum İSTANBUL içerisinde hangi liseye gitmem gerekiyor...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

kvncplt
Yardımcı Asistan

Re: Bu alana hangi okuldan geçiş yapabilirim..

Mesaj gönderen kvncplt » 17 Eyl 2015, 22:53

mikrobiotiq yazdı:Merhaba arkadaşlar ;

4 yıl gidiyomuş gibi gözüktüğüm ama ilgilenemediğim mesleki açık ögretim lisesi tekrar başlamayı düşündüm ve bir kaç gün önce kayıt yenileme yaptırdım ve şuan okuduğum bölüm muhasebe ve finansal alanı bunu kayıt yenileme yaptırdığım okulda değiştirmek istediğimi belirttim ve hangi bölümü istiyorsan o bölümün okulunu bulup ordan değiştirebilirsin internette araştır dedi daha öncede araştırmıştım ve bulamamıştım tekrar araştırdım yine bulamadım aramadığım yer kalmadı 147 aradım bana sadece maol resmi sitesindeki bilgileri verebildiğini onun dışında birşey göremediğini ve bilmedğini söyledi istanbul il ve ilçe milli egitim müdürlüklerini aradım birisi bilmediğini kendimin internetten araştırmam gerektiğini yada şuan kayıtlı olduğun okuldan yardım almam gerektiğini söyledi diğeri ise halk eğitim merkezini bağladı orasıda burası açık lise meslek bakmıyoruz biz dedi....

Soruma gelicek olursak ben Laboratuvar Hizmetleri Alanı okumak istiyorum mevcut olan alanımı değiştirmek istiyorum İSTANBUL içerisinde hangi liseye gitmem gerekiyor...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Ben pek bilmiyorum bu konuyu ama Laboratuvar Hizmetlerini bulabiliceğini pek sanmıyorum daha çok Makine tasarımı felan oluyo Direk Maölü aradın mı belki onlar yardımcı olur

mikrobiotiq

Mesaj gönderen mikrobiotiq » 17 Eyl 2015, 23:10

maöl dediğin 147 değil mi en azıdan sitesinde o yazıyor :)
onu aradığımda bana resmi sitede ne görüyorsan onu söylüyor.
diyorum şu alanın okulu nerelerde var il ilçe ile sorguluyor bu şekilde bi kaç ilçe sorğulattım dedim bunu ben internetten görebilirmiyim o zaman bana tarif etti dedim ben buraya baktım bende resmi sitedeki bilgileri verebiliyorum onun dışında bir bilğim yok dedi sonra içimden sitedeki şeyleri söylüyorsan orda ne işin var dedim .... ne yapıcam ilk defa içimden gelerek okumak istiyorum ama onuda ülkemizde beceremiyoruzz...

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 17 Eyl 2015, 23:42

mikrobiotiq yazdı:maöl dediğin 147 değil mi en azıdan sitesinde o yazıyor :)
onu aradığımda bana resmi sitede ne görüyorsan onu söylüyor.
diyorum şu alanın okulu nerelerde var il ilçe ile sorguluyor bu şekilde bi kaç ilçe sorğulattım dedim bunu ben internetten görebilirmiyim o zaman bana tarif etti dedim ben buraya baktım bende resmi sitedeki bilgileri verebiliyorum onun dışında bir bilğim yok dedi sonra içimden sitedeki şeyleri söylüyorsan orda ne işin var dedim .... ne yapıcam ilk defa içimden gelerek okumak istiyorum ama onuda ülkemizde beceremiyoruzz...
Hayır 147 Maöl değil meb bilgi sistemi onlar sadece talep almayı bilirler sorduğun sorunun cevabını alamazsın ben 3.dönem sınavına kaydı kaçırmıştım 147 yi aradım kaçırdıysanız kayıt yapamazsınız dedi aölü aradım dilekçe verdim sınava 1 gün kala sınava aldılar 147 bir işe yaramıyor

http://maol.meb.gov.tr/html_files/iletisim.html burda var numaralar sayfanın aşağsında

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 02 Eki 2015, 04:18

İstediğiniz bölüme geçiş yaptığınız zaman bizi bilgilendirin.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“LABORATUVAR HİZMETLERİ ALANI” sayfasına dön