7 Ya$ındaKi Çocuğun GünLüğü :D Süperler :)

Anılarınızı Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.
Iqut..
Çırak

7 Ya$ındaKi Çocuğun GünLüğü :D Süperler :)

Mesaj gönderen Iqut.. » 25 Şub 2008, 00:29

1 : Evet sevgili sözlük, evet değerli okuyucular, bunu ben yazdım. yedi yaşındaydım. salak öğretmenimizin verdiği, salak ödevin bir dışavurumu. "her gün ne yaptığınızı günlüğünüze yazın"mış...peh!!! yazmayana bir veriyodu manyak. ulan 1.sınıftaki çocuğa niye bir verirsin?!
--------------------------------------------------------------------------------------
2: annem abimi dövdü, çok iyi etti. annemi seviyorum. :)))
-----------------------------------------------------------------------------------
3: sevgili osman("sevgili günlük" hitabını çok kızsı bulup günlüğe isim vermiş), bugün okuldan dönünce annemle çok kötü tartıştık. çok fazla üzerime geliyor, sıkışıyorum. annem iri, beni de dövüyor. bence babamı da dövüyor çünkü babam zayıf. bizim evde annem ne derse o oluyor osman. galiba kaçacağım. hem belki tuçede benle gelir. merak etme seni de götürücem osman. yarın ayrıntıları anlatıcam, görüşürüz... :D
--------------------------------------------------------------------------------------
4: merhaba günnük. beni bugün zorla yeni yıla soktular *. geçen cumhuriyet bayramında da zorla kemalizm öğretmişlerdi zaten * ayrıca annemin hediye aldığı bu kırmızı başlık çok sıkıyor *.

ayrıca baleyi bırakmak istiyorum günnükçüm *. ama annemler beni kuran kursuna göndermeyi düşünüyorlar ne yapsam bilemedim * . okul çağım da gelmiş * .

hayat çok zor be günnük.. depresyondayım bu aralar*.

of.. öptüm.. seneye görüşürüz
------------------------------------------------------------------------------------------
5 : bugun ablamin dolabindaki rengarenk sac tokalarini cikarip kafama taktim. sonra kirmizi rujunu ve parfumunu kullandim diye kiyametler kopardi, bagirdi cagirdi, sesinden camlar sallandi. anneme söyledi. annem ise makyaj icin daha cok kucuk oldugumu, ancak buyudugum zaman onlari kullanabilecegimi söyledi.. annem su an komsuya gitti bende simdi mutfaga girip annemin kek kalibiyla kek yapmaya calisacagim bakalim olcak mi sevgili gunluk. :)

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: 7 Ya$ındaKi Çocuğun GünLüğü :D Süperler :)

Mesaj gönderen saLLy » 25 Şub 2008, 13:39

:):):) :) paylasımın için tşkkrler...qüzelll:)
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 27 Şub 2008, 12:11

aysegul55 yazdı:ya bu çocuk kızmı erkekmi onu anlamadım..
hem osman diyor burdan erkek diye düşündüm..
hemde büyüynce makyaj yapacak..
şimdi bu çocuk kızmı erkekmi...
paylaşım için sağol çok hoş.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
komik yanıda o zaten cnm....erkek ama kız muamelesi yapıorlar :wink:yanii benim anladığım kadarıyla öle:) yazıkk çocuğaaa :)
߀$İKTA$

mateja

Mesaj gönderen mateja » 28 Şub 2008, 19:10

hayır siz yanlış anlamışsınız.bu kız çocugu oldugu belli. ayrıca eksisözlükten araklanmış bi yazı ama güzel..devamnda şöle şeyler de var..

bugun abilerimiz metal konserine gittiler bende cok istedim o amcalari gitar calarken görmeyi ama kucukleri almiyorlarmis konserlere cunku kulaklarimiz yuksek sesden bozulurmus.

melih abi stockholm'de beni gezdirirken komsusu sven'e rasladi. hepbirlikte kapali bir yere girdik onlar siyah köpuklu bira ictiler bense kola..o köpuklu sey bana yasakmis daha..

(yazarın notu: söz konusu günlük örneği bugünün büyümüş de küçülmüş çok bilmiş çocukları değil, en az 80'ler ve öncesinde yedi yaşında olduğu varsayılan çocuklar için tasarlanmıştır.)

"günlük, ben bugün ceren'in pipisini gördüm.
ama içine kaçmıştı.
ona söyleyince çok üzüldü.
ağlama beraber çekip çıkarırız dedim,
çok sevindi, yanağımdan öptü!"

annemle sevilay teyzelerin kabul gunune gittik. oturmaktan biktim.oyun yok, oynayacak kardes yok...ama pastalar guzeldi..

sevgili günlük
ekşi sözlük diye bişey varmış ha bire hakkımda atıp tutuyolarmış hesabını sorcam ben onlara, pisler

"sevgili gunluk, bugun paso bo$a kactim ama pas atmadi kimse. neyse $abaniye ba$ladi. goru$uruz."

dün barbimin kolu koptu babam yapıştırdı. zaten gerçek barbi dilmiş.
bugün örümcek miniş aldık çok güzel.
anket defterimi okula götürdüm arkadaşlarım doldurdu.

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 30 Nis 2008, 21:02

ben yine bişe anlamadmkiiiiii :? :? :? nasl kz oluo..hr nese yaaa... :? :?
߀$İKTA$

“Anılar,Günlük..vs” sayfasına dön