İnsanlar ile bir türlü dikiş tutturamamak

Anılarınızı Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.
KGamze
Doçent

Re: İnsanlar ile bir türlü dikiş tutturamamak

Mesaj gönderen KGamze » 28 Nis 2013, 02:24

Admin konumun kapatılmasını istiyorum. Kapatın gözüm görmesin istiyorum. :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 29 Nis 2013, 04:59

Boş konuşmayı sevmem, psikoloğa git ;)
Versace on my bitch nigga.

Resim

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 29 Nis 2013, 06:51

ahmetfurkan yazdı:Boş konuşmayı sevmem, psikoloğa git ;)
Göz kırpma tabii.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 03 Haz 2013, 02:31

Çok zaman oldu yazmıyorum. Madem konum kapatılmamış bende yazayım.

Kızlardan biri hiç dershaneye gelmiyor. Ygs sınavından sonra dershanede 3 kere gördüm. Artık hiç gelmiyor.
Diğerine gelince benimle konuşmaya çalışıyor bende ne soruyorsa ona cevap veriyorum.
Bana işi düştüğü çok oldu bu süreçte ve utanıp sıkılmasın diye (kendisinin yüzü tutmadığı içindir herhalde) o demeden ben yardımcı oluyorum.

Kendi başına işini göremediği için girmesi gerek derslere bile girmiyor. Bana soruyor ders ne zaman diye. Bende her derse gitmiyorum lys eşit ağırlıktan tercih yapacağım diye. Anlayacağınız yalnız kalınca bu tür insanlar böyle tavır takınıyorlar. Biri yanlarında olduğunda da saçma sapan tavırlara girip daha tanıyıp etmediği insanlara böcek muamelesi yapıyorlar.

Bu son haftam sanırım dershanem de, konularımız bitiyor. Ve son durum bu; beni gördüklerinde bazı kızların bön bön bakışları var. Bazıları ise artık öküz trene bakar gibi değilde normal bakmaya başladılar. Sanırım anlaşılmaya başlandım. Ama hiç biri umurumda bile değiller. Boşu boşuna konuşmaya çalışıyorlar ve çok iğrençler komikler.

Erkekler ile bir problemim olmadı. Sadece bir arkadaş vardı sınıfta çok terbiyesiz birisiydi öğretmenler bile insan yerine koymuyor onu düşünün artık siz. Artık oda dershaneye gelmiyor ve onuda görmediğim için aylardır çok mutluyum.
Diğer erkeklere gelince herkesin saygısını kazandım. Beni seven erkekler var bu yüzden 12. sınıflarla konuşmadığım halde dershanede tanınıyorum. (Sanırım kızları bana çeken şeyde bu olabilir vallahi bir kere ne karaktersiz insanlar olduklarını gördüm ya bir şeyler arıyorum iyi davranışlarının altında popüler olanın peşindeler resmen.)

Öğretmenlerime gelince genci, yaşlısı hiç birisiyle bir problem yaşamadım. Özellikle saygısızlık yapılan yaşı 50 üzerinde bir öğretmenimiz var onun sevgisini kazanmam beni çok onurlandırıyor. Diğer öğretmenlerim de aynı şekilde beni sevdiklerini görebiliyorum.

Söz gelimi, insanlar çok acımasız. Ama doğru yolda olduğuma inanıyorum. Çünkü artık bunu görebiliyorum. Eğer böyle gelişmeseydi her şey kendimde bir problem olduğunu kabul ediyordum. Onlar daha çok gençler. Ve kendilerini 18 yaşlarına gelip geliştirmemiş olmaları beni korkuttu aynı milletin insanlarıyız. Diliyorum ki üniversiteye geçtiklerinde daha çok insanlar tanıdıkça yargılamayı keseceklerdir.

Yalnızlık çok güzel. Kendimi etüt odasına kapatıp müziği açıp deneme çözmek kadar zevk veremiyor insanlar.

murattt

Mesaj gönderen murattt » 23 Tem 2013, 22:33

Biraz daha anlatmasın daha fazla gerekli

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 24 Tem 2013, 01:32

murattt yazdı:Biraz daha anlatmasın daha fazla gerekli
Biraz daha anlatmayayım onu anladım daha fazla gerekli olan nedir onu anlayamadım? :mrgreen:

murattt

Mesaj gönderen murattt » 24 Tem 2013, 03:17

Merak işte insanlar bu yazılı hikayeyi okumali.Hatta roman yazilmali ve guzel bir film de olabilir .

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 24 Tem 2013, 03:27

Ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakma.
Daha yazarım da yazmam bir şeyi değiştirmez kendime günlük tutuyorum belki ileride bir yönetmenin eline geçer filmini çekerse bilmem. :o Ayrıca bu şahıslara eklemek istediğim şeyler var ama yarıda bırakıyorum havada kalsınlar böyle.

murattt

Mesaj gönderen murattt » 24 Tem 2013, 03:34

yarin guzel olacak

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 24 Tem 2013, 04:01

Ama hangi yarın Allah bilir.

“Anılar,Günlük..vs” sayfasına dön