İnsanlar ile bir türlü dikiş tutturamamak

Anılarınızı Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.
KGamze
Doçent

Re: İnsanlar ile bir türlü dikiş tutturamamak

Mesaj gönderen KGamze » 27 Şub 2013, 07:13

Netlerim düşmeye başladı. Sınavı baya baya kazanamayacağımı anladım.
Bana insanlar deme ne dersen de dershane bitsin o gün kutlama yapacağım sırtımdan nasıl bir yük kalkacak nasıl rahatlayacağım onu düşünüyorum sadece.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 27 Şub 2013, 22:57

hm :( puanın denemeleerde kaç oluyor?

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 28 Şub 2013, 06:31

280-290 küsüratlarıda var. En son denemem 308 küsüratlı bunlar dershane denemelerim. Normalde çözdüğüm Fem denemelerim var orada daha iyi yapıyorum.

Bilmiyorum gerçek sınav olunca soruları bile yanlış okuyorum. Sonra bakıyorum sorular aslında çok kolay. YGS de ne yapacağım ben. :| resmen psikolojik dershanede yaptığım denemelerim daha düşük olması. Kendimi hiç iyi hissedemiyorum.

YGS 5 puanım düşük geliyor. Ben YGS 3-4 tercih yapmayı düşünmüyorum belki puanım boşa gidecek ama bana YGS 5 lazım oda düşük geliyor yetmeyecek gibi zaten gerçek YGS daha zor olmayacak mı resmen dökülürüm sınavda.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 28 Şub 2013, 07:12

ay vala sn böyle yapınca bnada sıkınta bastı ama cnm ümidini kaybetme
zor olan her zmn kolaydır sen asıl kolay olandan kork
bnce azmet başarırsın hemen 1. sorudan vazgeçme 10 kere 15 kere oku
millet hangi şartlarda çalışıp yapıyor be vala onları düşündükçe utanıyorm
sen başarki bizde arkandan gelek

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 02 Mar 2013, 07:31

İstemediğim bir bölüme gitmek istemiyorum kafam karışık aslında. 4 yıllık sözelden fakülte gelirse yazsam mı diye düşünüyorum ama ilk yılımda sınava girme gibi bir hakkım yok sanırım ve bir yıl istemediğim bir bölümde belki de hazırlık okuyacağım sonra ki yıl tekrar YGS ye gireceğim bilmiyorum bir yılım daha boşa geçecek gibi geliyor. Bir yandan da bu yıl tercih yapsaydım fotoğrafçılıkta birinci yılımı bitirmek üzereydim şu an. Bu yılda tercih yapmayarak pişman olur muyum bilmiyorum.

Benim diploma notum çok düşük belki biraz daha yüksek olsaydı matematiksiz kazanabiliyordum ama işte bir kaç puan bile insanın hayatını bu kadar zorlaştırıyor. Sizin diploma notunuz yüksek gelirse benim kadar yapsanız bile çok güzel yerlere yerleşebilirsiniz bana bakmayın siz ben çok komik hatalardan ne sorular kaçırıyorum.

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 28 Mar 2013, 06:13

Kızlar seni kıskanıyor olabilir.
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 29 Mar 2013, 01:39

YGS sınavına az kaldı diye gelmiyorlardı ve 3 erkek ve ben sınıf harika idi. Sinir yok stres yok neyse şimdi geldiler ama şöyle dün biri yoktu biri vardı bugün de tam tersi gelen gelmedi gelmeyen geldi. Gayet güzel arkadaşlık ettik.

Ben anlamadım arkadaşım bu işi yalnız oldukları zaman süt dökmüş kedi misali ama ikisi bir araya geldi mi işler değişiyor.
Benim erkekler ile bir problemim yok öğretmenlerim de beni seviyor ama bu iki kız hakkında artık bir yorum yapamıyorum.

sezgii yazdı:Kızlar seni kıskanıyor olabilir.
Olabilir bilemiyorum.
Derslerde bunlar fısıldaşırken kulağıma gelmedi değil saçlarım hakkımdaki yorumları. Beni geçtim ya öğretmenler duysa kafayı neyle bozmuş bunlar der güler geçerdi herhalde. Benim saçım uzunsa uzun size ne ki bundan bir de üzerine demiyor mu "Bence benim ki daha iyi onun ki çok uzun" Arkadaş ben saç manyağıyım uzatıyorum seviyorum saçlarımı bakmayı sen niye aşağı yukarı kıyaslayıp duruyorsun diyeceksin yüzüne de neyse çocukla çocuk olamam benden kaç yaş küçükler.

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 29 Mar 2013, 06:38

KGamze yazdı:YGS sınavına az kaldı diye gelmiyorlardı ve 3 erkek ve ben sınıf harika idi. Sinir yok stres yok neyse şimdi geldiler ama şöyle dün biri yoktu biri vardı bugün de tam tersi gelen gelmedi gelmeyen geldi. Gayet güzel arkadaşlık ettik.

Ben anlamadım arkadaşım bu işi yalnız oldukları zaman süt dökmüş kedi misali ama ikisi bir araya geldi mi işler değişiyor.
Benim erkekler ile bir problemim yok öğretmenlerim de beni seviyor ama bu iki kız hakkında artık bir yorum yapamıyorum.

sezgii yazdı:Kızlar seni kıskanıyor olabilir.
Olabilir bilemiyorum.
Derslerde bunlar fısıldaşırken kulağıma gelmedi değil saçlarım hakkımdaki yorumları. Beni geçtim ya öğretmenler duysa kafayı neyle bozmuş bunlar der güler geçerdi herhalde. Benim saçım uzunsa uzun size ne ki bundan bir de üzerine demiyor mu "Bence benim ki daha iyi onun ki çok uzun" Arkadaş ben saç manyağıyım uzatıyorum seviyorum saçlarımı bakmayı sen niye aşağı yukarı kıyaslayıp duruyorsun diyeceksin yüzüne de neyse çocukla çocuk olamam benden kaç yaş küçükler.
Kızların en büyük özelliği kıskançlık.Özellikle kilo,boy ve saç. ^^
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Mar 2013, 21:24

[/quote]

Kızların en büyük özelliği kıskançlık.Özellikle kilo,boy ve saç. ^^[/quote]

o kızların arasında bn yokum mesela bn kimseyi kıskanmam yanlıs biliyon arkadaş :twisted:

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 30 Mar 2013, 00:46

sezgii yazdı: Kızların en büyük özelliği kıskançlık.Özellikle kilo,boy ve saç. ^^
Günahlarını almak istemem ama ben onlardan daha büyük olmama rağmen daha küçük görünüyorum.
Hemen hemen hepimizin boyu aynı ama ben zayıfım onlar şişmana yakın kilolular.
Göz var nizam var kıskanıyor da olabilirler bir kaç kere kilom ilgili yorumlar yapmışlardı neyse bir de yan sınıfta bir kız var dershanedeki genele göre oldukça güzel fizikli bir kız ona çarpık bacaklı dediler akhdksjdfs :lol: milletin kaşına gözüne göre insan seçiyor olabilirler mi bilemiyorum ama komik.

Artık onların hakkında konuşmak istemiyorum. Bana garezleri neydi bilmem ama yumuşama var ya da yalnızlar diye durun bakalım haftaya ikisi bir araya gelince bana tavırları ne olacak.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 30 Mar 2013, 00:52

Hayatmı'OdaNe yazdı:
o kızların arasında bn yokum mesela bn kimseyi kıskanmam yanlıs biliyon arkadaş :twisted:
Çünkü sen kendinle barışık ve kuruntusuz bir insansın. Şimdi ki kızlarda bu durum çok var. Dershanede Sbs grubu çok korkunç kızların öncelikleri dış görünüş olmuş iki tane saçını aç bütün kızlar çevreme doluşuyor "abla şu şöyle mi böyle mi" neyse ki hepsi böyle değil bir kaç tane adam akıllı ileriye dönük gençlerde mevcut.

Bende kimsesi kıskanmam ama çok çalışkan insanlara imrenmiyorum değil nasıl sıkılmadan harıl harıl ders çalışabiliyorlar akıl sır erdiremiyorum. :shock:

yang

Mesaj gönderen yang » 30 Mar 2013, 18:30

Bir an kendimi gördm sanki... Şöyle söyliyim benim durumumda aynı. Bende dersaneye gidiyorum ve gittiğim dersanedekilerle görüşlerimiz hiç uymuyor sessiz kalmayı tercih ediyorum elimden geldiğince. Dersane ortamında 1 arkadaşım var sadece. Olmak zorunda da değil yalnızlığa alışkın olduğum için hiç sorun yapmıyorum. Okula 4 yıl ara verdim ve ortam ne kadar değişmiş şaşıyorum. Sınavını düşün geç. Takma bence...

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 30 Mar 2013, 20:01

yang yazdı:Bir an kendimi gördm sanki... Şöyle söyliyim benim durumumda aynı. Bende dersaneye gidiyorum ve gittiğim dersanedekilerle görüşlerimiz hiç uymuyor sessiz kalmayı tercih ediyorum elimden geldiğince. Dersane ortamında 1 arkadaşım var sadece. Olmak zorunda da değil yalnızlığa alışkın olduğum için hiç sorun yapmıyorum. Okula 4 yıl ara verdim ve ortam ne kadar değişmiş şaşıyorum. Sınavını düşün geç. Takma bence...
İnsan şizofren gibi hissettiriyorlar başta çok kötü oldum. Yalnız bir insanın toplumla imtihanı resmen ama artık geçti kendimi gayet iyi hissediyorum.

Sana da başarılar diliyorum.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 03 Nis 2013, 04:24

Hiç şaşırmayacaksınız. İkisi de bugün geldiler ve gene aynı tas aynı hamam. Bir araya gelince bir şeyler oluyor bunlara benimle gene konuşmadılar konuşmasınlar.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 03 Nis 2013, 23:32

aman . aslında millete kusur arayanlar , birileri hakkında illa konuşanlar konuşmassa yapamayanlar aslında özgüven eksikliği olan ve içinde yalnız olan aileleriyle sorunlara oan veya bir yerde takılmış kalmış olanlardır ... normalde de bu böyle

çok var bu tiplerden .... ama bn kendi şahsıma konuşiyim çabuk ısınabilen bir tipimdir herkezle iyi anlaşırım zaten anlaşamayanın vay haline bn 8 dershaneyken kızlar bnm yanımda ablacm cnm diyolardı nm hakkımda konuşmaya cesaret edemiyorlardı bir insana bir kere imtiyaz verirsen gerisi gelr :wink:

“Anılar,Günlük..vs” sayfasına dön