Aradan 39 Gün Geçmesine Rağmen...

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
eXoMania
Acemi

Aradan 39 Gün Geçmesine Rağmen...

Mesaj gönderen eXoMania » 29 May 2020, 19:08

Başlıkta da belirtildiği gibi. Aradan 39 Gün geçmesine rağmen direniyorlar bir açıklama yapmamak için. Halk eğitim merkezleri telefonları açmıyor MEB kendi sitesi ve sosyal mecra hesapları dahil ağzına Açık öğretim lisesinin A sını almıyor İlkokul, ortaöğretim, lise, üniversite ve imamhatipler dahil herkese bir açıklama yapıldı fakat bize YOK.

Son sınıf olanları gayet iyi anlıyorum şu an YKS, AOL ve benim gibi 3. Sınav olan KPSS ile birlikte 3 sınava harıl harıl çalışıyorlar fakat neye çalıştığımız hakkında en ufak bir fikrimiz yok. Önümüzü göremiyoruz şuanda ve bu belirsizlik yerini motivasyon eksikliğine dikkat dağılımına ve çalışamamaya bırakmaya başlayalı çok oldu. Yalnız son sınıflar olarak biz değil açık liseye yeni geçip pişman olan kardeşlerimiz de var tabiki bu içinde bulunduğumuz durumdan dolayı. Demek istediğim şu ki bizimde birlik olma vaktimiz gelmedi mi artık ? 2 Dakikanızı almaz cimere yazmak en azından yaşadığımızı ve bu olayın peşini bırakmayacağımızı bilsinler bari. :22:

“Sınavlar” sayfasına dön