Açık lise mezun

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Burak12

Açık lise mezun

Mesaj gönderen Burak12 » 29 Nis 2019, 12:30

Merhaba arkadaşlar ben son girdiğim sınavdan 196 krediye tamamladım çok şükür bitirdim liseyi. sisteme girdiğim zaman mezuniyet işlemleri filan çıkıyor. Şimdi ben bundan sonra bisey yapmama gerek varmı halk eğitime gidip falan. Yoksa sadece bekleyecekmiyim diplomanın halk eğitime gelmesini. Teşekkur ederim şimdiden.

servetinanc
Doktor

Re: Açık lise mezun

Mesaj gönderen servetinanc » 29 Nis 2019, 16:27

birşey yapmana gerek yok, tek yapman gereken acik ogretim bakanlik sitesindeki duyurulari beklemek.. orada diplomalar gonderildi yazdigin da, gidip halk egitimden alabilirsin. veya ogrenci girisi yapip orada diploma islemlerin de diploma gonderildi yazisi cikacak o yazidan sonra gidip halk egitimden diplomani alabilirsin, harc falan ödemene gerek yok.

Burak12

Re: Açık lise mezun

Mesaj gönderen Burak12 » 29 Nis 2019, 16:31

servetinanc yazdı: 29 Nis 2019, 16:27 birşey yapmana gerek yok, tek yapman gereken acik ogretim bakanlik sitesindeki duyurulari beklemek.. orada diplomalar gonderildi yazdigin da, gidip halk egitimden alabilirsin. veya ogrenci girisi yapip orada diploma islemlerin de diploma gonderildi yazisi cikacak o yazidan sonra gidip halk egitimden diplomani alabilirsin, harc falan ödemene gerek yok.
Çok teşekkür ederim cevabınız için.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön