Aöo mezuniyet kontrol hk.

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Berksolmaz

Aöo mezuniyet kontrol hk.

Mesaj gönderen Berksolmaz » 20 Ağu 2020, 12:29

Merhaba son iki dersimi verdim 2 ci dönem sinavinda dün aciklanan sonuclarin ardindan ogrenci durumu 'mezuniyet kontrolu' yaziyor sorum şu ki şimdi ben ne yapmaliyim lisseye ne zaman kayit olabilirim ortaokul icin diploma ucreti yatircakmiyim kayit icin illaki diploma isteniyormu diplomayi nereden alacağım.

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Aöo mezuniyet kontrol hk.

Mesaj gönderen Senanur » 23 Ağu 2020, 13:30

Berksolmaz yazdı: 20 Ağu 2020, 12:29 Merhaba son iki dersimi verdim 2 ci dönem sinavinda dün aciklanan sonuclarin ardindan ogrenci durumu 'mezuniyet kontrolu' yaziyor sorum şu ki şimdi ben ne yapmaliyim lisseye ne zaman kayit olabilirim ortaokul icin diploma ucreti yatircakmiyim kayit icin illaki diploma isteniyormu diplomayi nereden alacağım.
Mezuniyet işlemleriniz tamamlanıp mezun duruma geldikten 2 ay içinde diplomanızı aşabilirsiniz. Diplomanızı beklemeden mezuniyet belgesi alarak kaydınızı AÖL yaptırabilirsiniz. Henüz kayıt tarihleri kesinleşmedi. Bu işlemlerin tümünü Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştireceğiniz için oradaki memurlar size yardımcı olacaklardır.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön