cevaplarıınızı bekliyorum:)

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
atesates
Uzman

cevaplarıınızı bekliyorum:)

Mesaj gönderen atesates » 20 May 2015, 10:08

Ortak secmeli: 116 AOL'de Okuduğu Dönem : 3
Alan Kredi : 94 Toplam Dönemi : 11
Toplam Kredi : 210
Yüz Yüze Eğitimi Tamamladı Mı?: HAYIR Kalan Zorunlu Ders Sayısı : 9

arkadaslar sizce bu önüzümuzdeki iki sınavdan sonra mezun olabilirmiyim zorunlu derslerden cok korkuyorum yoksa sadece dil anlatımımı vermem lazımn zorunlu ders olarak ?

Kalan 246 kredi 4 zorunlu ders :roll:

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Re: cevaplarıınızı bekliyorum:)

Mesaj gönderen jass » 20 May 2015, 13:01

dil anlatımı zaten vereceksin ama diğer derslerede biraz çalışman lazım 9 tane dersin var diyor 45 al geç hepsinden.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 May 2015, 13:15

Neşecim sanırım sen MAOL okuyosun..
Alan kredilerini ve zorunlu derslerini tamamlarsan biter, bu dönem olmazsa 3. döneme mezun olursun..
Tüm zorunlu dersleri vermelisin...Dil ve Anlatımdan muaf olamazsın yani illa geçmen gereken ders, öbür zorunlularıda 3 defa girerek muaf olabiliyosun ama sen zorunlulara çalış ve geçmeye bak...

Kullanıcı avatarı
atesates
Uzman

Mesaj gönderen atesates » 20 May 2015, 16:39

hepinize cok tesekkur ederim dil anlatım dışında hepsinden 3 defa girdiğimde kesin muaf oluyorum değilmi peki 3. dönem mezun olursam diplomamı ne zaman alırım sizce ? evet maöl de okuyorum canım

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 May 2015, 17:40

atesates yazdı:hepinize cok tesekkur ederim dil anlatım dışında hepsinden 3 defa girdiğimde kesin muaf oluyorum değilmi peki 3. dönem mezun olursam diplomamı ne zaman alırım sizce ? evet maöl de okuyorum canım
Evet canım Dil ve Anlatım dersi dışındaki dersleri 3 defa girip geçmediğin takdirde muaf oluyorsun...
Sınav sonuçları açıklandıktan sonra mezun olduğunda Diplomanı hazırlamaya başlıyorlar ama ne zaman yetişir bilmiyorum canım..
Bide Yüzyüze eğitimi bitirmen gerekmiyormuydu acaba, ben pek MAOL anlamam ama onuda tamamlaman lazım, sanırım...

Kullanıcı avatarı
atesates
Uzman

Mesaj gönderen atesates » 01 Haz 2015, 10:02

Köylü Kızı yazdı:
atesates yazdı:hepinize cok tesekkur ederim dil anlatım dışında hepsinden 3 defa girdiğimde kesin muaf oluyorum değilmi peki 3. dönem mezun olursam diplomamı ne zaman alırım sizce ? evet maöl de okuyorum canım
Evet canım Dil ve Anlatım dersi dışındaki dersleri 3 defa girip geçmediğin takdirde muaf oluyorsun...
Sınav sonuçları açıklandıktan sonra mezun olduğunda Diplomanı hazırlamaya başlıyorlar ama ne zaman yetişir bilmiyorum canım..
Bide Yüzyüze eğitimi bitirmen gerekmiyormuydu acaba, ben pek MAOL anlamam ama onuda tamamlaman lazım, sanırım...

yüz yüze eğitimim bitti canım cok şükür:) zorunlu ders dışında diğer derslerden zorunlu derslerden muaf olmadığım olursa 1 tane bile mezun olamayacakmıyım yani 1 sene uzayacakmı

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 01 Haz 2015, 10:06

Malesef dönemin uzuyor eğer veremezsen ki 3 defa girersen ve veremezsen muaf oluyorsun, yani 1 yıl değil bir kaç dönem uzuyor sadece.. vermeye çalış bu dönem olmadı sonraki dönem ver ki ek sınavlara kalmayasın :gozkırkma:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön