TAMAMEN ORJİNAL- Öğrencilere BEDAVA WİNDOWS 8.1 AÇIK LİSELİ

Herşey serbest...
mustafadokk
Asistan
İletişim:

TAMAMEN ORJİNAL- Öğrencilere BEDAVA WİNDOWS 8.1 AÇIK LİSELİ

Mesaj gönderen mustafadokk » 24 May 2015, 13:46

Açık liselilerde Dahildir.
TARAFIMCA DENENMİŞTİR

ARKADAŞLAR HEPİMİZ ÖĞRENCİYİZ BU KONUDA 300TL CİVARI OLAN WİNDOWS'A NASIL SAHİP OLACAĞIMIZI GÖSTERDİM. ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN HEPİNİZE

Ülkemizde binlerce kişi Windows işletim sistemlerini korsan olarak kullanıyor. Öğrenciyseniz artık korsan kullanmanıza gerek yok. Microsoft’un öğrenci platformu olan Dreamspark ile üniversite ve lise öğrencileri ücretsiz Windows 8.1 lisansına sahip olabiliyor.

Bu videoda konu ile ilgili gerekli anlatım ve detaylar var;

Lise öğrencileri öğrenci olduklarına dair bir belge (e-okuldan notlarınızı, devamsızlık bilginizi screenshot yapıp gönderebilirsiniz) gönderdikleri takdirde en geç 7 gün içinde mail adresinize onaylandığı bilgisi gelir ve kodunuzu hemen alıp Windows 8.1 iso dosyasını indirebilirsiniz.

Açık liselilerde Dahildir.

Üniversite öğrencileri için iş daha kolay. Okulun verdiği .edu.tr uzantılı mail adresiyle doğrulama yaparak anında Windows 8.1 sahibi olabilirsiniz. ÜNİVERSİTELER İÇİN ÖRNEK> 123123123@stu.comu.edu.tr

Eğer hiç format atmayı bilmiyorsanız lisansınızı aldıktan sonra bu videodaki adımları uygulayıp 5 dakikada format atabilirsiniz;

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 9zYlWfCz9cVİDEO LİNKİ ANLATIMI
https://www.dreamspark.com SİTESİNDEN ALIRSINIZ

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: TAMAMEN ORJİNAL- Öğrencilere BEDAVA WİNDOWS 8.1 AÇIK LİS

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 24 May 2015, 14:46

Süpermiş...Benim bilgisayarda Win 8.1 Pro... bu windowsu çok seviyorum çok güzel ama galiba korsan çünkü etkinleştir felan diyor, iki defa da format attırdım, çöküyor... hergün de güncelleştirme isityor. :23:
Win8.1 Pro ile Win8.1 İso arasındaki fark ne???
Bu söylediklerini yaparsam bilgisayarımdaki dosyalara bişey olurmu yani silinir mi? ben zaten içindeki dosyaları korumaya çalışıyorum başka yere de yedeklemedim.. :utanma:
Bunu nasıl yapacam yani internetten mi indireceğim, ben format atmasını biliyorum ama PCdeki dosyalarımın silinmesinden korkuyorum
yaa yardımcı olur musun nasıl olacak bu...???? :12:

Bu arada teşekkürler bilgilendirdiğin için :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Mesaj gönderen jass » 24 May 2015, 20:28

Köylü Kızı yazdı:Süpermiş...Benim bilgisayarda Win 8.1 Pro... bu windowsu çok seviyorum çok güzel ama galiba korsan çünkü etkinleştir felan diyor, iki defa da format attırdım, çöküyor... hergün de güncelleştirme isityor. :23:
Win8.1 Pro ile Win8.1 İso arasındaki fark ne???
Bu söylediklerini yaparsam bilgisayarımdaki dosyalara bişey olurmu yani silinir mi? ben zaten içindeki dosyaları korumaya çalışıyorum başka yere de yedeklemedim.. :utanma:
Bunu nasıl yapacam yani internetten mi indireceğim, ben format atmasını biliyorum ama PCdeki dosyalarımın silinmesinden korkuyorum
yaa yardımcı olur musun nasıl olacak bu...???? :12:

Bu arada teşekkürler bilgilendirdiğin için :gozkırkma:

iso kalıbı internet indirebileceğiniz işletim sistemi kalıbıdır.ve bunu boş DVD ye yazdırıp microsofttan lisans şifresi alırsanız belli bir ücret karşılığı orijinal bi şekilde kullanabilirsiniz. senin pc de büyük ihtimal teknik servisçi arkadaş sagolsun lisanssız yazılım kullanmış ondan sürekli hata alıyorsundur büyük ihtimalle. :sinsi:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 24 May 2015, 21:59

Evet doğru babam götürdüğü serviste hep eksik yapıyorlar geçen gün ardı ardına iki defa format attırdım, officce365 programımı silmişler, win8 uygulamalarını silmişler... Bluetooth açılmıyor, bu Mustafa'nın dediği win8i yapacam galiba ya da ben bilgisayarımı değiştirmeyi düşünüyordum şu yeni çıkanlardan alırsam ona bunu uygularım İnşallah önce babamla konuşmalıyım tabi... :26:

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Mesaj gönderen jass » 25 May 2015, 00:24

en iyisi sen bilgisayarcını değiştir derim benim nacizane tavsiyem. ard arda 2 defa formatmı atılır. :lol: sabitdiskide öldürmeye çalışıyorlar galiba. :sopa: birde teknik servislere bir türlü ısınamadım baştan savma iş yapıyorlar. :sopa: mümkün olduğu kadar kendim halletmeye çalışırım bütün işlerimi. :tipik:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 May 2015, 08:43

jass yazdı:en iyisi sen bilgisayarcını değiştir derim benim nacizane tavsiyem. ard arda 2 defa formatmı atılır. :lol: sabitdiskide öldürmeye çalışıyorlar galiba. :sopa: birde teknik servislere bir türlü ısınamadım baştan savma iş yapıyorlar. :sopa: mümkün olduğu kadar kendim halletmeye çalışırım bütün işlerimi. :tipik:
Evet o servisçiye zaten bir daha bilgisayarımı vermeyecem. :43: Ben de format atmasını biliyorum kendim hallederim artık sadece PCdeki dosyalarımın silinmesinden korkuyorum, resimlerim, derslerim, videoalarım bunlar benim için çok önemli bir tane Flash disk alırım 64GB yükerim dosyaları oraya, atarım formatı.... :sinsi: Ki nasıl olaca bakalım

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 25 May 2015, 13:33

allah tan hiç işim düşmez teknik servise felan yedek parça ile ilgili sorunum olursa gider alırım :) Köylü Kızı şuanlık herhangi bir sıkıntın yoksa boş yere isoyu indirip kurma tekrar WİN8.1PRO en ideal sürümdür şuan kalmanızı tavsiye ederim ilerleyen zamnalarda format atmaya karar verirseniz bu verdiğim linklerdeki uygulamaları uygulayarak lisansınızı alın ve İSO kalıbını indirmek için aldıgınız linkten indirirsiniz sistem üzerinden veya dvd yazarak format atarsınız . o zaman orjinal serialınızı girersiniz, şuanlık bir sıkıntım yok dersen Win 8.1 aktive etmen için yardımcı olabilrim birdaha sıkıntı yaşamazsın.

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 25 May 2015, 13:36

Köylü Kızı yazdı:
jass yazdı:en iyisi sen bilgisayarcını değiştir derim benim nacizane tavsiyem. ard arda 2 defa formatmı atılır. :lol: sabitdiskide öldürmeye çalışıyorlar galiba. :sopa: birde teknik servislere bir türlü ısınamadım baştan savma iş yapıyorlar. :sopa: mümkün olduğu kadar kendim halletmeye çalışırım bütün işlerimi. :tipik:
Evet o servisçiye zaten bir daha bilgisayarımı vermeyecem. :43: Ben de format atmasını biliyorum kendim hallederim artık sadece PCdeki dosyalarımın silinmesinden korkuyorum, resimlerim, derslerim, videoalarım bunlar benim için çok önemli bir tane Flash disk alırım 64GB yükerim dosyaları oraya, atarım formatı.... :sinsi: Ki nasıl olaca bakalım

dosyalarını her zman sistemin olmadıgı diskte yedekle bişey olmaz. ÖRN: Yerel disk C de sistem yüklü ise YEREL DİSK D de verlerii yopla . zaten win 8 ve sürümlerinde veri kaybını azaltmışlar dosyaların silinmemesini için teknikler geliştirmişler :) bilmek önemli format sonrası dosyalarını bir yere topluyor WİNDOWS.OLD klasöründe :)

Fentect12

Mesaj gönderen Fentect12 » 25 May 2015, 13:43

açıklise için uygun adımları nasıl yapıyoruz anlatabilir misin, ben maöl öğrencisiyim.
Ubuntu Kullanıcısı

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 May 2015, 14:37

mustafadokk yazdı:allah tan hiç işim düşmez teknik servise felan yedek parça ile ilgili sorunum olursa gider alırım :) Köylü Kızı şuanlık herhangi bir sıkıntın yoksa boş yere isoyu indirip kurma tekrar WİN8.1PRO en ideal sürümdür şuan kalmanızı tavsiye ederim ilerleyen zamnalarda format atmaya karar verirseniz bu verdiğim linklerdeki uygulamaları uygulayarak lisansınızı alın ve İSO kalıbını indirmek için aldıgınız linkten indirirsiniz sistem üzerinden veya dvd yazarak format atarsınız . o zaman orjinal serialınızı girersiniz, şuanlık bir sıkıntım yok dersen Win 8.1 aktive etmen için yardımcı olabilrim birdaha sıkıntı yaşamazsın.
Şuan bir sıkıntı yok gibi, yani güncelleştirmeler dışında yok geçen ay format attrıdım diye etkinleştirme felan istemiyor ama Bluetooth açılmıyor tekrar servise gönderdim olmaz dediler ama format atmadan önce bluetooth vardı...
önceden Yerel Disk D yoktu son format attıklarında D'yi eklemişler ve tüm dosyalarımıda oraya taşımışlar.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 May 2015, 14:41

mustafadokk yazdı:
Köylü Kızı yazdı:

dosyalarını her zman sistemin olmadıgı diskte yedekle bişey olmaz. ÖRN: Yerel disk C de sistem yüklü ise YEREL DİSK D de verlerii yopla . zaten win 8 ve sürümlerinde veri kaybını azaltmışlar dosyaların silinmemesini için teknikler geliştirmişler :) bilmek önemli format sonrası dosyalarını bir yere topluyor WİNDOWS.OLD klasöründe :)
Peki bişey soracam, Win8 de oturum açabilirmiyim ben açacağım zaman bir uyarı alıyorum önerilmez falan diyor ama uygulamalara ulaşmam için oturum açmam lazım... :26:
Sence ne yapayım, açayım mı?

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 25 May 2015, 14:57

mustafadokk teşekürler,ama biraz daha detaylı anlatır mısın?
DreamSpark sitesinde maalesef Türkçe dil seçeneği yok.Aöl öğrenci hesabımızda "öğrenci genel bilgileri"nin mi fotoğrafını çekeceğiz? Ve çekilen fotoğrafı mail adreslerine mi göndereceğiz?
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Serbest Kürsü” sayfasına dön