Sınavdan Sonra Anket doldurdunuz mu?

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Sınavdan Sonra Anket doldurdunuz mu?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 May 2015, 21:37

Arkadaşlar, sınav sırasında daha doğrusu sınava girdiğimizde masamızda bir anket(forum gibi bir şey 6-8 sayfalık) bulduk, ordaki yetkililer bize Anadolu Üniversitesi ve MEBin uyguladığı Şanlıurfadaki (bağımlı durumu varmı) ilgili bilimsel çalışmalar yapılıyormuş, Urfadaki gençlerin okuldaki durumları, biz açıkliseliler nasıl açıkliseye geçtik, neden geçtik, bununla ilgili bir araştırma yapılıyor, bilimsel bir araştırmaymış, bizde doldurduk bu formu...

Benim merak ettiğim acaba sizede böyle birşey geldi mi? Yoksa sadece Urfada mı uygulanıyor bu anket...

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Re: Sınavdan Sonra Anket doldurdunuz mu?

Mesaj gönderen jass » 30 May 2015, 21:40

Köylü Kızı yazdı:Arkadaşlar, sınav sırasında daha doğrusu sınava girdiğimizde masamızda bir anket(forum gibi bir şey 6-8 sayfalık) bulduk, ordaki yetkililer bize Anadolu Üniversitesi ve MEBin uyguladığı Şanlıurfadaki (bağımlı durumu varmı) ilgili bilimsel çalışmalar yapılıyormuş, Urfadaki gençlerin okuldaki durumları, biz açıkliseliler nasıl açıkliseye geçtik, neden geçtik, bununla ilgili bir araştırma yapılıyor, bilimsel bir araştırmaymış, bizde doldurduk bu formu...

Benim merak ettiğim acaba sizede böyle birşey geldi mi? Yoksa sadece Urfada mı uygulanıyor bu anket...

bizde herangi bişey veya anket tarzı uygulamalar yoktu.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 May 2015, 21:42

Heralde bu sadece Urfa'da uygulanıyor .. :22:

tonynoyan

Mesaj gönderen tonynoyan » 30 May 2015, 22:35

Sadece urfada herhalde hocalara sor ndir diye bu? Ogrenmek hakkin

Kullanıcı avatarı
brutus1337
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen brutus1337 » 30 May 2015, 23:49

Biz kendi cevaplama kağıdımızı zor aldık :D o önümüze gelse heralde kalkıp tebrik ederdim hocaları
ResimResim
Mezun

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 31 May 2015, 12:35

tonynoyan yazdı:Sadece urfada herhalde hocalara sor ndir diye bu? Ogrenmek hakkin
Sordum zaten salonda herkese verilmiş herkes yapıyor ne olduğunu bilmedikleri halde ben sordum nedir diye, işte Anadolu Üniversitesi ve MEB'in bilimsel araştırması için biz gençlerinde katkıda bulunmamızı istiyorlarmış, zorunlu değil isteyen doldurur ama herkes doldurdu, Aile, eğitim, sosyal hayatla... ilgili sorulara evet, hayır, katılıyorum, katımıyorum gibi cevaplar verdik...

“Serbest Kürsü” sayfasına dön