Bu Sene Üniversiteye Gidecekler Düşünenler İçeri (ÖNEMLİ)

Herşey serbest...
mustafadokk
Asistan
İletişim:

Bu Sene Üniversiteye Gidecekler Düşünenler İçeri (ÖNEMLİ)

Mesaj gönderen mustafadokk » 01 Haz 2015, 03:22

Arkadaşlar sıkıntı ediyorum sürekli bu konuyu açıp sizlerinde görüşünü almayı düşünüyorum

Arkadaşlar bu sne üniversite kayıtları 3-7 agustosa alındı ve ek yerleştirmelerde ocak ayına çekiildi bu uygulama EK YERLEŞTİRME dekilerin derslerden kalmasını önlemek için.geçen sene liseden mezun olamayanlar için 7 kasıma kadar hak tanınmıştı bu sene tanınır mı bilmiyorum ama açık lise sınav tarihleri çok geç ve geç kalacak sıkıntı bu sizce nasıl olur bu durum ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Bu Sene Üniversiteye Gidecekler Düşünenler İçeri (ÖNEMLİ

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 01 Haz 2015, 09:53

Ben BİMER'e Cemre için başvuru yaptım ama halen cevap gelmedi..

felipemexes
Çırak

Mesaj gönderen felipemexes » 01 Haz 2015, 19:21

147'yi aradım diyorki 3.dönem sınavında eğer kredilerinizi verirseniz yani mezun olursanız diploma 2-4 aya basılıyormus yani gecici diplomaya benzer birşey verilecekmiş onunla üniversiteye kayıt olunabiliyormusuz . :gozkırkma: :gozkırkma: :gozkırkma:

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 01 Haz 2015, 23:45

felipemexes yazdı:147'yi aradım diyorki 3.dönem sınavında eğer kredilerinizi verirseniz yani mezun olursanız diploma 2-4 aya basılıyormus yani gecici diplomaya benzer birşey verilecekmiş onunla üniversiteye kayıt olunabiliyormusuz . :gozkırkma: :gozkırkma: :gozkırkma:
sıkıntı o degil çıkma belgesi ile kayıt oluyosun zaten diploman olmasa bile inşallah 3 dönem sınavınıda kabul ederler mezuniyet için

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 10 Haz 2015, 02:03

mustafadokk yazdı:
felipemexes yazdı:147'yi aradım diyorki 3.dönem sınavında eğer kredilerinizi verirseniz yani mezun olursanız diploma 2-4 aya basılıyormus yani gecici diplomaya benzer birşey verilecekmiş onunla üniversiteye kayıt olunabiliyormusuz . :gozkırkma: :gozkırkma: :gozkırkma:
sıkıntı o degil çıkma belgesi ile kayıt oluyosun zaten diploman olmasa bile inşallah 3 dönem sınavınıda kabul ederler mezuniyet için
Bence 3.dönem ile mezun olanları kabul ederler ama ek sınav ile mezun olanlar için bir şey diyemem.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Serbest Kürsü” sayfasına dön