Dershaneler kapanmıyor...

Herşey serbest...
la tahzen
Doktor

Dershaneler kapanmıyor...

Mesaj gönderen la tahzen » 24 Tem 2015, 16:39

Arkadaşlar dershaneler kapanmıyormuş bu yıl eğitim vericeklerimi acaba? Eğer öyleyse kayıtlar ne zaman yapılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim... :26:

wanted

Re: Dershaneler kapanmıyor...

Mesaj gönderen wanted » 24 Tem 2015, 19:03

bildiğim kadarıyla 2016 ya kadar ertelemişler.

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 24 Tem 2015, 22:20

Ben bu yıl gidiyim yeter bana

Kullanıcı avatarı
power6
Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen power6 » 24 Tem 2015, 22:28

gideceğiniz dershanede mutlaka ama mutlaka tanıtım derslerine girin hocaları keşfedin, dershane ye gelen tipleri inceleyin, paranız yetiyorsa kalburüstü dershanelere gidin belki biraz tuzlu ama çok şey farkettirir. ben bu yıl gittim ve 2. ayında bıraktım, dershane müdürlerinin aklı fikri para, öğretmen-öğrenci ilişkileri yerlerde, ders çalışmaktan çok çalışamamak için gibiydi sanki :)

belediye dershanelerini düşünün, bizim şehirde (ısparta) ücretsiz olarak sunuluyor, bazı şehirlerde de çok ucuz fiyatlar karşılığı sanırım.

ve asıl tavsiyem, bir bilgisayarınız ve internet bağlantınız varsa kendinize haftalık ders çalışma programı ekleyin ve evden çıkmayın, evet ilk hafta çok sıkıcı olabilir zamanla çalıştığınız soruları kolayca yapabilir hale geldiğiniz zaman, bütün soruları yapabileceğinizi düşünmek dışarıda eğlenmekten daha büyük bir haz emin olun.
Mezun

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 24 Tem 2015, 22:46

power6 yazdı:gideceğiniz dershanede mutlaka ama mutlaka tanıtım derslerine girin hocaları keşfedin, dershane ye gelen tipleri inceleyin, paranız yetiyorsa kalburüstü dershanelere gidin belki biraz tuzlu ama çok şey farkettirir. ben bu yıl gittim ve 2. ayında bıraktım, dershane müdürlerinin aklı fikri para, öğretmen-öğrenci ilişkileri yerlerde, ders çalışmaktan çok çalışamamak için gibiydi sanki :)

belediye dershanelerini düşünün, bizim şehirde (ısparta) ücretsiz olarak sunuluyor, bazı şehirlerde de çok ucuz fiyatlar karşılığı sanırım.

ve asıl tavsiyem, bir bilgisayarınız ve internet bağlantınız varsa kendinize haftalık ders çalışma programı ekleyin ve evden çıkmayın, evet ilk hafta çok sıkıcı olabilir zamanla çalıştığınız soruları kolayca yapabilir hale geldiğiniz zaman, bütün soruları yapabileceğinizi düşünmek dışarıda eğlenmekten daha büyük bir haz emin olun.

Haklısınız ama ben evde rahat ders çalısamıyorum. Pc var ama çalısıcak ortamımrahat değil bu yüzden dershane giderek hazırlanmak istiyorum. Bulunduğum bölgede güzel dershaneler var. Ve ben bu yıl açıklıseyi hemen bitirip gitmek istiyorum.

Kullanıcı avatarı
power6
Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen power6 » 24 Tem 2015, 22:54

o zaman her şey dilediğiniz gibi olsun
Mezun

“Serbest Kürsü” sayfasına dön