Benim başarı Hikayem. ..

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Benim başarı Hikayem. ..

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Tem 2015, 00:52

Öncelikle herkese selâmün aleyküm bu sitenin etkilerinden sayilirim.
Çok güzel çok iyi insanlar tanıdım burda.
Liseyi bazı sebeplerden dolayi dışardan bitirdim ve bu site çok yardımcı oldu bana gerçek anlamda :) herkese borç bilirim teşekkür etmeyi allah razı olsun lafı uzatılan

Dışardan okuduğumda herkesin aklında şu vardı bu kız normal bitirmemis dışardan okula ne olur diyorlardı. Sırf onlar için ve kendim için hırs yaptım okudum bitirdim ve şimdi Pamukkale Üniversitesi dört yıllık çalışma ekonomisi ve endüstri kazandım demem o ki ne olur vazgeçmeyin okumaktan basamakta.
Pes Etmeyin...
Ben başardiysam herkes başarır. .
Çok zor şartlarda okudum Annem hastaydi benim psikolojim bozulmuştu ama yılmadim belki çok düştüm ama ben yine pes etmedim ve kazandım rabbim izin verirse okuyup bitiricem

SAKIN VAZGEÇMEYİN KİMSE SIZDENN DEĞERLİ DEGIL
sevgiyle kalın :)

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Re: Benim başarı Hikayem. ..

Mesaj gönderen foundreform » 29 Tem 2015, 01:34

Aleyküm Selam.
Hayırlı olsun,başarılarınızın devamını dilerim.
Açık lise bitirip de üniversite okuyan çok sayıda insan var.Haklısınız bazı insanların önyargısı,bizlerin hayallerini hedeflerini mahvetmeye çalışıyor.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 Tem 2015, 08:12

Hayatım, Pes etmeden sonuna kadar gitmen çok güzel, ve bunu başarıyla sonladırman gerçekten muhteşem, İnşallah üniversiteyi de aynı başarıyla bitirirsin.
Darısı İnşallah başımıza. Bende hikayemi anlatsam roman olurdu yaa, neyse üniversiteyi kazanayım sonra anlatırım İnşallah
Canım başarılarının devamını diliyorum, Yolun açık olsun :.yehuu:

tonynoyan

Mesaj gönderen tonynoyan » 29 Tem 2015, 11:35

Hayat gelip geçicidir ALLAH kimseye vermeyeceğiz yükü vermez.hayırli olsun ALLAH yar ve yardimciniz olsun.

Caniko
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Caniko » 29 Tem 2015, 13:41

Helal olsun.

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 30 Tem 2015, 15:44

Merhaba Arkadaslar,
Epey zaman olmustu bu forumu ziyaret edemeyeli. Ben de Acik Ogretim Lisesi mezunuyum, ustelik ortaokulu da acik ogretimden bitirdim. 2013 yilinda dershaneye gitmeden kendi imkanlarimla YGS-LYS'ye hazirlandim. Ilk 5000'e girerek Turk Dili ve Edebiyat'i bolumune girdim. Ogrenim hayatima basladim ve devlet bana karsiliksiz burs da verdi. Gecen yil da cift anadal programina birinci siradan kabul edildim, su anda cift anadal ogrencisiyim. Akademik kariyer planlamaya basladim.

Sizlere onerim hayallerinizin pesinden gidin. Bu yolda moralinizi bozup, sizi asagiya cekmek isteyen insanlar olacaktir. Onlari umursamayin ve hedefinize odaklanin. Kendinize, en onemlisi basarabileceginize inanin.

Sevgiler...

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 Tem 2015, 15:51

kardelen198 yazdı:Merhaba Arkadaslar,
Epey zaman olmustu bu forumu ziyaret edemeyeli. Ben de Acik Ogretim Lisesi mezunuyum, ustelik ortaokulu da acik ogretimden bitirdim. 2013 yilinda dershaneye gitmeden kendi imkanlarimla YGS-LYS'ye hazirlandim. Ilk 5000'e girerek Turk Dili ve Edebiyat'i bolumune girdim. Ogrenim hayatima basladim ve devlet bana karsiliksiz burs da verdi. Gecen yil da cift anadal programina birinci siradan kabul edildim, su anda cift anadal ogrencisiyim. Akademik kariyer planlamaya basladim.

Sizlere onerim hayallerinizin pesinden gidin. Bu yolda moralinizi bozup, sizi asagiya cekmek isteyen insanlar olacaktir. Onlari umursamayin ve hedefinize odaklanin. Kendinize, en onemlisi basarabileceginize inanin.

Sevgiler...
Merhaba, bende orta okulu açıktan okudum, geçen dönem açıkliseyi de bitirdim, YGS-LYSye hazırlanıyorum, İnşallah Allah'ın izniyle hedefime ulaşmak istiyorum, sizi canı gönülden tebrik ediyorum, İnşallah hayatınız boyunca böyle başarılarınız devam eder, Allah yolunuzu açık etsin. Tavsiyeleriniz için de çok teşekkür ediyorum... :gul:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön