Açık lise verilen kitaplar hakkında...

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Huseyinzumrut

Açık lise verilen kitaplar hakkında...

Mesaj gönderen Huseyinzumrut » 04 Eki 2016, 14:31

Arkadaşlar merhaba geçen hafta ortası kitaplarımı halk eğitim merkezinden aldım.
Eve geldim iş güç derken kontrol dün e kadar kontrol edemedim.
ALmiş olduğum matematik,kimya,fizik ve Hz.Muhammed'in hayatı adlı kitapların üstünde ortaöğretim yazmaları kafamı karıştırdı.
fizik 9 kimya 9 kitaplarında MEB logosu var Hz.Muhammed hayatı 9 da dörtel yayıncılık, matematik 9 ise pasifik yayınları yazıyor.
Diğer kitaplarımda Açık lise ders kitapları yazıyor Acaba halk eğitim merkezindeki görevli bana yanlış kitapları vermiş olabilir mi ?
yardımcı olurmusunuz ?

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Açık lise verilen kitaplar hakkında...

Mesaj gönderen Dersatatürk » 05 Eki 2016, 14:22

Açık Öğretim lisesinin resmi sitesinde kitapların PDF leri bulunmakta oraya girerek kitapları karşılaştırabilirsiniz. http://aok.meb.gov.tr/test/dk/
Kişisel bir tavsiye kitaplardan çalışmak yerine bu forumda ki ders notlarını bulun ve onlardan çalışıp test çözün. '' Ben bu şekilde 1.5 yılda bitirdim.''
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

katre

Mesaj gönderen katre » 05 Eki 2016, 22:19

butun kitaplarda acik ogretim lisesi diye yazmiyor size verilen kitaplar dogrudur kafaniz karismasin
:cay: cay asigi
Sen benim görmek için bakmaya gerek bile duymadigim ezberimsin...

Huseyinzumrut

Mesaj gönderen Huseyinzumrut » 06 Eki 2016, 16:06

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bu forumda tavsiye ettiğiniz konular hangileri mesela ? ben ortaöğretimi de dışarıdan bitirdim matematik 0 bende o açıdan antremanlarla matematik 1 almayı düşünüyorum okulun vermiş olduğu kitapları okuyamayın diyorsunuz bu şekilde nasıl başarılı sınavlar geçirebilirim konuları anlamak için ne yapmam gerekiyor liseyi bitirmiş arkadaşlardan rica ediyorum ?

“Kitaplar” sayfasına dön