Biri bana yardım edebilirmi ? :'(

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Eylulcan

Biri bana yardım edebilirmi ? :'(

Mesaj gönderen Eylulcan » 20 Eyl 2017, 16:16

Hayırlı günler
Ben yeni kayıt yaptım ama kitapları almak için 15 ekimi beklemem gerektiğini soyledirlr ..Ama benim için vakit kaybı o kadr beklemek istemiyorum ..şimdi çalışmak istiyorum derslere ama nerden bilmiyorum..1 defa sınava girmiştim gectigim dersler bunlar
Din kültürü 1
Coğrafya 1
Yabancı dil 1
Muhammedin s.a.v hayatı 1
Sağlık 1
Bunlar 3 sene önce gectigim dersler ... tekrar karar verdim liseyi bitirmeye ... :08: . LUTFEN BIRİ BANA YARDİMCI OLABILİR MI NERDEN BASLAYIM HANGI DERS HANGI KONU????? ..ve sayfamda ders secimi başlamadı.... kitaplar değişiyormuş kaldım öyle bilgim yok...

Jezxy
Onursal Üye

Re: Biri bana yardım edebilirmi ? :'(

Mesaj gönderen Jezxy » 20 Eyl 2017, 16:38

Eylulcan yazdı:Hayırlı günler
Ben yeni kayıt yaptım ama kitapları almak için 15 ekimi beklemem gerektiğini soyledirlr ..Ama benim için vakit kaybı o kadr beklemek istemiyorum ..şimdi çalışmak istiyorum derslere ama nerden bilmiyorum..1 defa sınava girmiştim gectigim dersler bunlar
Din kültürü 1
Coğrafya 1
Yabancı dil 1
Muhammedin s.a.v hayatı 1
Sağlık 1
Bunlar 3 sene önce gectigim dersler ... tekrar karar verdim liseyi bitirmeye ... :08: . LUTFEN BIRİ BANA YARDİMCI OLABILİR MI NERDEN BASLAYIM HANGI DERS HANGI KONU????? ..ve sayfamda ders secimi başlamadı.... kitaplar değişiyormuş kaldım öyle bilgim yok...
Sizede Hayırlı Günler

Resim

Bunlar Yenilenicek Kitap Listesi ...

Ve Sınavın Soruları ŞUAN BURADA MEVCUT KİTAPLAR ÜZERİNDEN GELİCEK Yenilenince Duyuru Yaparlar

Ders Kitapları

Ders Seçimi İse

"7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınav sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra ders seçimlerini yapabileceklerdir."

AOL ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAPIP

ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER ALTINDA BULUNAN Ders Bilgileri (Genel)

Ortada Açılan Menüde Alabileceği Dersler Kısmına Girerek

Önceliğiniz ORTAK DERSLERİ BİTİRMEK OLSUN.

35 kredilik Bir Ders Seçimi Yapıcaksınız Bu Dönem Ona Göre Hangi Ortak Dersler Size Yakınsa Onları Seçin

Ortak Dersler Bitene Kadar Seçmeli Dersler Seçmeyiniz.

Eylulcan

Mesaj gönderen Eylulcan » 20 Eyl 2017, 16:49

Yardım için öncelikle ALLAH RAZI olsun ...

Peki konular yinede aynı mi ?
Siteden o kitabi indirip konuları calisabilirmiyim yoksa yenilenecek kitaplari mi bekleyim?

Eylulcan

Mesaj gönderen Eylulcan » 20 Eyl 2017, 17:03

Sitedeki kitaplara baktığımda yanında şunun gibi yazılar var (Açıklama: Biyoloji 10 ders kitabının (Evrensel Yayıncılık) 1. ünitesi Biyoloji 3 için; 2 ve 3. ünitesi biyoloji 4 içindir.)
Ne demek bu açıklamalar ?...
Halk eğitimde bilgi almaya çalıştım ama kimse yardımcı olmuyor onun için bu siteden bilgi almaya çalışıyorum ..

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 20 Eyl 2017, 17:03

Eylulcan yazdı:Yardım için öncelikle ALLAH RAZI olsun ...

Peki konular yinede aynı mi ?
Siteden o kitabi indirip konuları calisabilirmiyim yoksa yenilenecek kitaplari mi bekleyim?
Estağfirullah Elimizden Geldiğince Yardım Etmeye Çalışıyorum

O SİTE RESMİ Açık Öğretim Lisesinin Sitesi ...

Orada Kitaplar Yenilenmeden Yeni Dönem Soruları Gelmez.

Rahatlıkla Oradan Sınava Çalışabilirsiniz Ara Ara İndirdiğiniz Kitabı Kontrol Edin Mesala Şuan İndirdiğiniz Kitabın İlk Sayfasında Basım Tarihi Yazıyordur.

Ara Ara Oradan Tekrar Kitabı İndirip Basım Tarihlerini Karşılaştırma Yapabilirsiniz.

Burasıda

SINAV ARŞİVİ

Yine Resmi Sınav Arşiv Sitesi Oluyor

Buradanda Çıkmış Sorular Üzerinden Gelicek Soruları Kesiştirme Yapabilirsiniz TUTTUĞUNUZ Ders Notlarınıda Pekiştirip Geçerli Not Almamanız İçin Hiç Bir Sebep Yok

Başarılar Dilerim ...

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 20 Eyl 2017, 17:13

Eylulcan yazdı:Sitedeki kitaplara baktığımda yanında şunun gibi yazılar var (Açıklama: Biyoloji 10 ders kitabının (Evrensel Yayıncılık) 1. ünitesi Biyoloji 3 için; 2 ve 3. ünitesi biyoloji 4 içindir.)
Ne demek bu açıklamalar ?...
Halk eğitimde bilgi almaya çalıştım ama kimse yardımcı olmuyor onun için bu siteden bilgi almaya çalışıyorum ..
Oradaki Açıklama İse Yayıncılıklardan Alınan Ünitelerin Hangisi Olduğunu Belirtiyor.

Siz Aldığınız Ders Hangisi İse Onun Kitapçığından Faydalanıcaksınız.

Mesala BİYOLOJİ 3

İki Kitapçığı Var.

1 Evrensel Yayıncılık
2 Palme Yayıncılık

Burada Yapacağınız Şey.

Çıkmış Sorulara Bakıp

Hangi Yayıncılık Üzerinden Gelmiş Hangi Üniteler Konulardan Gelmiş Karşılaştırma Yapmak Kalıyor.

Ona Göre O Kitaba Ağırlık Vericeksiniz.

Eylulcan

Mesaj gönderen Eylulcan » 20 Eyl 2017, 19:08

Bilgileriniz için teşekkür ederim :gul:

“Kitaplar” sayfasına dön