Kitaplar hakkında

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Kitaplar hakkında

Mesaj gönderen shizoskit » 23 Eyl 2018, 03:22

Herkese selam benim bir sorum olacak ben internetten açık lise kitaplarına çalışan not alan birisiyim yanlız birşey dikkatimi çekti internette açık lise kitapları http://aok.meb.gov.tr/test/dk/ bu sayfadaki kitaplar eski kitaplar her sene kitap değişiyormu yoksa değişmiyormu ben şuan burdaki kitaplara çalışıyorum eğer eski kitaplara göre çalışıyorsam yeni kitaplara nerden bakabilirim beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim .

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Re: Kitaplar hakkında

Mesaj gönderen sizofren » 23 Eyl 2018, 03:30

shizoskit yazdı: 23 Eyl 2018, 03:22 Herkese selam benim bir sorum olacak ben internetten açık lise kitaplarına çalışan not alan birisiyim yanlız birşey dikkatimi çekti internette açık lise kitapları http://aok.meb.gov.tr/test/dk/ bu sayfadaki kitaplar eski kitaplar her sene kitap değişiyormu yoksa değişmiyormu ben şuan burdaki kitaplara çalışıyorum eğer eski kitaplara göre çalışıyorsam yeni kitaplara nerden bakabilirim beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim .
Dostum normal şartlar da kitap değişikliğin de eski kitap '' Müfredattan Kalkanlar'' olarak ayrılır. Aöl Ders kitapları sitesine göz gezdirdiğimiz de öyle ayrılan kitaplar olmadığını görüyoruz.
Büyük ihtimal değişen kitaplar yok fakat eğer var ise Aöl yine sorumsuzluk yapıyor diyebiliriz.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Resim
En Yüce Unvandan da Yüce ''Türklük''

Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Mesaj gönderen shizoskit » 23 Eyl 2018, 06:20

Bu zamana kadar ders çalışmamış açık lise kitabı nedir bilmeyen birisiyim kitapları eski gördüğüm için boşa yanlış birşeye çalışıp herşeyi boşa yapmış olmayim çünkü neredeyse günümün yarısından fazlasını dil ve anlatım dersine adıyorum eğer kitaba çalışıp yalayıp yutup sınava gittiğimde kitapla alakasız birşeyle karşılaşırsam başımdan aşşağıya kaynar sular dökülür bi tane soru bile cevaplamam :hehe: :hehe:

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 23 Eyl 2018, 14:32

shizoskit yazdı: 23 Eyl 2018, 06:20 Bu zamana kadar ders çalışmamış açık lise kitabı nedir bilmeyen birisiyim kitapları eski gördüğüm için boşa yanlış birşeye çalışıp herşeyi boşa yapmış olmayim çünkü neredeyse günümün yarısından fazlasını dil ve anlatım dersine adıyorum eğer kitaba çalışıp yalayıp yutup sınava gittiğimde kitapla alakasız birşeyle karşılaşırsam başımdan aşşağıya kaynar sular dökülür bi tane soru bile cevaplamam :hehe: :hehe:
Geçmiş dönemlerin soru ve cevaplarına da bakıp beraber çalışabilirsin, faydası oluyor.

“Kitaplar” sayfasına dön