Dikkat!! Yeni Forum Kuralları

Komik ßulduğunuz Yazıları, Şiirleri, Yada Metinleri ßurda ßizlerle Paylaşa ßilirsiniz...

GüListaN
Doçent

Dikkat!! Yeni Forum Kuralları

Mesaj gönderen GüListaN » 16 Mar 2010, 06:02

> Forumdaki bayanlara laf ve pm atmak kesinlikle yasaktır

> Mesajlara su katmak,download linki yerine cam kırığı vermek,paslanmış trojenleri vermek yasaktır

> Eskimiş mesajlarınızı eskiciye verip yerine mandal,çamaşır ipi,leğen almak serbesttir

> 24 saat online olup,piyasayı öldürmenin alemi yokGünlük online saati 4 saati aşamaz

> Mesajlara mendil,çaput ve benzeri dilek materyalleri takmayın,gördüğümüz anda sökeriz

> Forum yakınında sigara içmek,ateşle yaklaşmak yasaktır

> Daha ucuz olsun diye mesajlara,iconlara ve konulara Lpg taktırmak tehlikeli ve yasaktır

> Arkadaşlarla "Asfalt Ağladı Beeee" tarzında konusmak yasaktırDaha çok "sizin gibi gençleri forumda görmek isteriz" tarzında cümleler kullanınız

> Kullandığınız smileyleri evde tek başınıza yapmaya çalışmayınız ,beceremezsiniz

> Eğer yardım istiyorsanız kimseye sormayınız,çok bilen değil çok gezen bilir

> Mesaj atarken tümü büyük harflerden oluşan cümleler kullanmayınGerekirse Capslock Tuşunu sökün

> Meslek olarak reklamcılığı düşünüyorsanız burası tam size göre aöl forumun reklamını yaparak pratik yapın

> Sayfanın hoş görünmesi için çimlere basmayınız

> Yeni üyelerin acemiliğinden yararlanıp "ben yolu biliyorum,gel seni götüreyim" , "seni çok sevdim,sözümden çıkmazsan mod yaparım seni" ya da "üyelere ikramımızdır şu gazozdan bi yudum iç bacım" şeklinde yaklaşımlarda bulunanlar kesinlikle BANlanır

:D :) :D

Kırklareli Üniversitesi <3

eagle67
Uzman Doktor

Re: Dikkat!! Yeni Forum Kuralları

Mesaj gönderen eagle67 » 16 Mar 2010, 10:52

Afferin sana harika olmuş emeğine sağlık :) Forumada hoşgeldin.Başarılar diliyorum. :D
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

GüListaN
Doçent

Re: Dikkat!! Yeni Forum Kuralları

Mesaj gönderen GüListaN » 16 Mar 2010, 17:45

h.buldm tşkler :)
Kırklareli Üniversitesi <3

“Komik Yazılar” sayfasına dön