MEBin gereksiz inatlaşması?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ghettoboy

MEBin gereksiz inatlaşması?

Mesaj gönderen ghettoboy » 07 Oca 2017, 21:17

ulaşımın bu kadar sıkıntılı olduğu bir günde sınavlar nasıl ertelenmez? kar ilk atıştırmaya başladığından beri sosyal medyayı takip ettim. valiye, meb'e, birçok devlet büyüklerine herkes çağrıda bulundu. sınavları erteleyin dedik fakat kulak vermediler. ayıp be! bugün ikinci oturuma yetişemedim. o kadar çalışmam boşa giderse hakkımı helal etmeyeceğim. koskoca 1 senem heba olacak. bir de telafi sınavı falan olacak diyorlar ama o da hikaye.. hiçbir resmi yazı yok öyle olacağına dair ve meb hala 3 maymunu oynuyor... yazıklar olsun! :43:

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: MEBin gereksiz inatlaşması?

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 07 Oca 2017, 21:30

ghettoboy yazdı:ulaşımın bu kadar sıkıntılı olduğu bir günde sınavlar nasıl ertelenmez? kar ilk atıştırmaya başladığından beri sosyal medyayı takip ettim. valiye, meb'e, birçok devlet büyüklerine herkes çağrıda bulundu. sınavları erteleyin dedik fakat kulak vermediler. ayıp be! bugün ikinci oturuma yetişemedim. o kadar çalışmam boşa giderse hakkımı helal etmeyeceğim. koskoca 1 senem heba olacak. bir de telafi sınavı falan olacak diyorlar ama o da hikaye.. hiçbir resmi yazı yok öyle olacağına dair ve meb hala 3 maymunu oynuyor... yazıklar olsun! :43:

Ne yazıkki haklısın yollar felç ama o kadar masraf yapıldı öğretmenler okullar vs her şey hazır olunca ertelemedi de

Kar Biliyorsun ki 1 Gece de geldi akşam hava şartları normaldi öyle gözüküyordu bir anda her şey kabus oldu

Biraz anlayış ile karşılaşak fena olmaz.
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön