Orman Ürünleri Tarafı İçin Hangi Bölümü Okumalıyım?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
hero11

Orman Ürünleri Tarafı İçin Hangi Bölümü Okumalıyım?

Mesaj gönderen hero11 » 22 Haz 2017, 17:58

Merhaba arkadaşlar, benim şuanda 95 kredim var, mezun olmama az kaldı. Orman ürünleri tarafında işler yapabileceğim şekilde eğitim hayatıma yön vermek istiyorum. Lise bitiminde nasıl bir yol izlemeliyim, neler yapmalıyım acaba?
Sizler neler eklemek istersiniz acaba? Bu arada şuanda yaptım iş kendi işimiz ve yurt dışından tomruk ve kereste ürünlerini ülkemize getirip burada pazarlıyoruz. Yaptığımız işi seviyorum ve bu alanda mesleğim yönünde eğitim almak istiyorum. Belki ilerde ziraat tarafın bile yönelebilirim.

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: Orman Ürünleri Tarafı İçin Hangi Bölümü Okumalıyım?

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 22 Haz 2017, 20:40

hero11 yazdı:Merhaba arkadaşlar, benim şuanda 95 kredim var, mezun olmama az kaldı. Orman ürünleri tarafında işler yapabileceğim şekilde eğitim hayatıma yön vermek istiyorum. Lise bitiminde nasıl bir yol izlemeliyim, neler yapmalıyım acaba?
Sizler neler eklemek istersiniz acaba? Bu arada şuanda yaptım iş kendi işimiz ve yurt dışından tomruk ve kereste ürünlerini ülkemize getirip burada pazarlıyoruz. Yaptığımız işi seviyorum ve bu alanda mesleğim yönünde eğitim almak istiyorum. Belki ilerde ziraat tarafın bile yönelebilirim.
Bu Tür Soruların Cevabını bu forumdan değildi rehberlik öğretmenlerinden öğrenebilirsin sorunu yanlış yerde sormuşsun
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön