Mezunlar Toplanın ;)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
unal789

Re: Mezunlar Toplanın ;)

Mesaj gönderen unal789 » 22 Eyl 2019, 23:56

Köylü Kızı yazdı: 22 Eyl 2019, 20:41
unal789 yazdı: 16 Eyl 2019, 21:34 2017 açık lise mezunuyum ve şuan 2 sınıf tıp fakültesi öğrencisiyim. 10 sınıfta açık liseye geçmiştim çevremdekiler çok zor 10 senede mezun olamazsın demişlerdi ama ben yılmadım çalıştım arkadaşlarım 2 senede mezun oldu ben 1 senede mezun oldum yani 4 senelik liseyi 3 senede bitirdim. Tek hedefim kanada da iyi bir hekim olmak çünkü yurt dışı benim hayalim.
Tebrikler inşAllah hayallerinize kavuşursunuz. :sandalye:
teşekkür ederim inşallah hepimizin hayalleri gerçekleşir.

huseyın2777

Mesaj gönderen huseyın2777 » 25 Eyl 2019, 17:37

yeni baslik acmayi bulamiyorum , 2 gun zamanim kaldi allah rizasi icin yardim edin

. ben guzel sanatlar lisesi 12. sinifim, acik liseye gecmeyi dusunuyorum fakat benim muzik derslerim biraz fazla diger liselere gore . mesela türk sanat muzigi , batı müzigi ,türk halk muzigi korusu vs. derslerim var . acik liseye gecersem bunlarin kredisi bana gelirmi lutfen cevaplayin . birde 9 ve 10 . sinifta secmeli derslerim vardi kur'an , osmanli turkcesi gibi bunlarin kredileride gelirmi ?birde 9. sinifta sinifta kalmistim sinifta kaldigim senenin kredileri gelirmi?

bunu gidip halk egitime sordugumda bana herturlu kredin kurtarir ya falan dediler ama ben cok korkuyorum ya kurtarmazsa , kredimi onceden hesaplatacak bir sistem falanda yokmus internetten yaparsin diyor nerden yapacagim allah icin yardim edin

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Senanur » 25 Eyl 2019, 23:51

huseyın2777 yazdı: 25 Eyl 2019, 17:37 yeni baslik acmayi bulamiyorum , 2 gun zamanim kaldi allah rizasi icin yardim edin

. ben guzel sanatlar lisesi 12. sinifim, acik liseye gecmeyi dusunuyorum fakat benim muzik derslerim biraz fazla diger liselere gore . mesela türk sanat muzigi , batı müzigi ,türk halk muzigi korusu vs. derslerim var . acik liseye gecersem bunlarin kredisi bana gelirmi lutfen cevaplayin . birde 9 ve 10 . sinifta secmeli derslerim vardi kur'an , osmanli turkcesi gibi bunlarin kredileride gelirmi ?birde 9. sinifta sinifta kalmistim sinifta kaldigim senenin kredileri gelirmi?

bunu gidip halk egitime sordugumda bana herturlu kredin kurtarir ya falan dediler ama ben cok korkuyorum ya kurtarmazsa , kredimi onceden hesaplatacak bir sistem falanda yokmus internetten yaparsin diyor nerden yapacagim allah icin yardim edin
Normal lisede okuyanlar dönem başı ortalama 35 kredi alırlar, ancak Meslek lisesinde okuyanların alan derslerinden aldığı alan kredileri AÖL okuluna aktarılmaz, sadece ortak ve seçmeli derslerden aldığı krediler AÖL okuluna aktarılır. Zorunlu ortak derslerinizi bitirip 192 krediye ne zaman ulaşırsanız o zaman mezun olursunuz.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön