Constantine

Hobilerinizi ve Fobilerinizi Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Constantine

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 29 Ara 2014, 15:19

Cartenza yazdı:
htc-directioner yazdı:
Cartenza yazdı:
Pek şansımız yok ama umarım kazanabiliriz yardımın için teşekkürler :gul:
pes etmek yok, :wink:
''sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !'' :idea:
Şuan kendime geldim teşekkür ederim bu çok iyi bir cevap oldu :utanma:
heh şöyle...!!! :!:
sınavlar yaklaşıyor artık çalışman lazım derslerine odaklan kardeşim :wink:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 29 Ara 2014, 15:23

Haklısın abla son bir isim kaldı onu halledip derslere baslayacağım :.yehuu:
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 29 Ara 2014, 16:22

Cartenza yazdı:Haklısın abla son bir isim kaldı onu halledip derslere baslayacağım :.yehuu:
Yukarıda yazdım ama görmedin sanırım o yüzden cevap veremedin.
Cartenza nasıl bir ceza geldi anlayamadım benim youtube kanalımda sayamayacağın kadar video var.Ve izlenme oranlarıda çok yüksek telif haklarına çok takıldım bende evet ama hiçbir kere o tarz bir ceza yemedim.Yiyebileceğin en kötü ceza nedir biliyormusun hesabının kapatılması.Yani mahkeme cezası diye birşeyin olması mümkün değil neden olduğunu söyleyeyim tarkan yaz youtube ve kaç kişinin paylaşmış olduğunu görürsün bunların hepsine dava mı acacak ? ya da başka birşey yaz yani milyonlarca video vs. var ama dava diye birşey duymadım.Bu işten para kazanan arkadaşlar varsa dediğimi onaylayacaktır telif hakkında ilk başta 3 gün içerisinde kaldırmanı ister kaldırmadığında kendi kaldırır eğer tekrar yüklersen video kanalını kapatır.Anlayacağın bana pek inandırıcı gelmedi.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 29 Ara 2014, 17:28

tayfun29 yazdı:
Cartenza yazdı:Haklısın abla son bir isim kaldı onu halledip derslere baslayacağım :.yehuu:
Cartenza nasıl bir ceza geldi anlayamadım benim youtube kanalımda sayamayacağın kadar video var.Ve izlenme oranlarıda çok yüksek telif haklarına çok takıldım bende evet ama hiçbir kere o tarz bir ceza yemedim.Yiyebileceğin en kötü ceza nedir biliyormusun hesabının kapatılması.Yani mahkeme cezası diye birşeyin olması mümkün değil neden olduğunu söyleyeyim tarkan yaz youtube ve kaç kişinin paylaşmış olduğunu görürsün bunların hepsine dava mı acacak ? ya da başka birşey yaz yani milyonlarca video vs. var ama dava diye birşey duymadım.Bu işten para kazanan arkadaşlar varsa dediğimi onaylayacaktır telif hakkında ilk başta 3 gün içerisinde kaldırmanı ister kaldırmadığında kendi kaldırır eğer tekrar yüklersen video kanalını kapatır.Anlayacağın bana pek inandırıcı gelmedi.
Dostum başka bir grubun adını kullanan iki amatör gruptan biriyiz onun için diğer grup yani asil isim hakkı olan grup bizi mahkemeye verdi biz ilk videoyu 4 gün önce attık grubun mahkeme kararı 2 gün önce e posta ma geldi yani YouTube bizi mahkemeye vermedi bizde diğer grubun yaklaşık 1 senedir bu ismi kkullandığını ve nedense onların mahkemeye verilmediğini gördük bizde diğer grup için mahkeme sureci baslattik 7,139 TL cezası var isim kullanmanın en azından diğer grupta cezasını ceksin simdi anlatabildim mi ? Bu arada evet görmemişim kusura bakma :23:

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 29 Ara 2014, 17:34

Cartenza yazdı:
tayfun29 yazdı:
Dostum başka bir grubun adını kullanan iki amatör gruptan biriyiz onun için diğer grup yani asil isim hakkı olan grup bizi mahkemeye verdi biz ilk videoyu 4 gün önce attık grubun mahkeme kararı 2 gün önce e posta ma geldi yani YouTube bizi mahkemeye vermedi bizde diğer grubun yaklaşık 1 senedir bu ismi kkullandığını ve nedense onların mahkemeye verilmediğini gördük bizde diğer grup için mahkeme sureci baslattik 7,139 TL cezası var isim kullanmanın en azından diğer grupta cezasını ceksin simdi anlatabildim mi ? Bu arada evet görmemişim kusura bakma :23:
Sen bu ismi resmi işlerde kullandın mı ?

Ben örneğin ben gider mercedes arabamı satarım buna kimse birşey diyemez.İstersem yakarım ama gidip bi mercedes yeri açıp satamam.
Yani anlatmak istediğim sen bu isim benim desen bile ne cezası gelecek ki ancak resmi birşey yapman lazım onların adına ki öyle gelsin.Gelen e-postanın resmini gönderme şansın varmı buraya ?
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 29 Ara 2014, 17:40

Zaten sorunda bu eğer ülkemizde notere gidip ismi alsaydik sorun yasamayacaktik bizde yeni öğrendik böyle olacağını en azından isim hakkini alsaydik belki yazamazlardı ki ben kazanamiyacagiz derken de Endonezyalı grup kendi ülkesi sınırları içersinde bu ismi satın almış yani resmi olarak Constantine(Endonezya) Constantine ( İngiltere) olarak kabul görüyorlar bizim asıl suclarımızdan biri olarak gösterilen müzik grubu olan ve metal müzik yapan bir grubun ismini kullanmamız ve arkadaşımız sağolsun amblemimizi googledan o grubun amblemini alarak ki film amblemi sanmış biraz degistirerek koyunca mecbur olarak suçlu duruma düştük resimler ttabletim de yok ancak pcye geçince atabilirim o zaman gosteririm ama bakalım siber suç isledik en azından para cezası buna da şükür .

“Hobi Ve Fobileriniz” sayfasına dön