Ralli - Motor Sporları

Hobilerinizi ve Fobilerinizi Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.

ultra
Doktor

Ralli - Motor Sporları

Mesaj gönderen ultra » 13 Oca 2009, 13:41

Varmı aramızda benden başka ralli sever?:)

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Re: Ralli - Motor Sporları

Mesaj gönderen GamzeLi » 13 Oca 2009, 17:13

Ralli heyecan ve adrenalin dolu bi dal ama Ondan dahada heycan verici ne biliyormusunuz arabayı yeni kulanmaya başlayan biriyle yolculuğa çıkın ve o arabayı yeni kulanmaya başlıyan 5 le gitsin çok heycanlı oluyor Kardeşim Bunu Yaşatı bana sizde deneyin iyi oLuyor. :lol:
SuskunluĞum Asaletimdendir Her Söze Verilecek Bir Cevabım Var Elbet. Önce Söze Bakarım Lafmı Diye Sonrada Söyleyene Bakarım Adammı Diye.!!!

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 13 Oca 2009, 18:41

ben abimLe mobilet sürüoRm bze motor yasak oldqundan arkdŞtn aLıoRz scootR motorda war ama mobilet farkLı oluo ya sesi özeLLkle süper qeLio bana..resmen ucuoRz (== arabayıda denedm gamzeLi qerckten bi adrenaLn oLuo o adrenaLi bende yasattım ama kuzenLere..arabyı kaçrdqmzda ilk ben sürdüm kaLdırıma çkıodum az kaLsn :mrgreen:
߀$İKTA$

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 13 Oca 2009, 19:26

ben 3 yıllık araba Kulanmya hayatımı duvara bide yaralamayla sürdürüyorum kaza çok kötü bişi ya allah kimseye yaşatmasın İkinci Kazam yiğenimin Kolunu yaralamamla sonuçlandı 5 ay oLdu bu Olay Geçeli ama Hala Tesirini atlatamadım :( gerçi yiğenimin yaralanmasıyla adrenalinin hiç bi iLqisi yoktu tek adrenalin 3 yiğeniminde arabada olması ve üçününde 4 yaşından küçük oLmalarıydı :D
SuskunluĞum Asaletimdendir Her Söze Verilecek Bir Cevabım Var Elbet. Önce Söze Bakarım Lafmı Diye Sonrada Söyleyene Bakarım Adammı Diye.!!!

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 13 Oca 2009, 19:34

ayyyy qecmşş oLsnnn ddkt et sende=)
߀$İKTA$

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 13 Oca 2009, 19:45

SaoL eVet qerçekten dikatsizliğimden oLdu Bundan eminimqeri çıkarken dikiz aynasına bakmazsan olucağı bu ama dalgınlığıma geldi zaten bakmamLa arabayı direğe Vurmam Bir oLdu oNlarda Oraya direk Koymasalardı :@

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 13 Oca 2009, 19:46

:mrgreen: :mrgreen: :lol:
߀$İKTA$

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 13 Oca 2009, 23:37

Arkadaşlar ralli bulaştın mı bırakamıyorsun çok eğlenceli ve adrenaln dolu bir spor bilmiyorum siz takip ediyormsunuz Türkiye Ralli Şampiyonası`nı veya WRC yi ?

Ayrıca motor tutkumda var:)cruıser tarzı bi motorumuz var.Sally,mobilet sesi sana hoş geliyorsa bizim motora binsen ne düşünürsün acaba:)

Gamzeli nasıl vurdun direğe?büyük geçmiş olsun unutmayın motorlu araçlarda en önemli kural güvenliktir...

Bu arada İstanbul CNR FUAR merkezinde önmüzdeki ay motor fuarı var bilginiz olsun bunun yanında şuan istanbul`da organizce edilen Castrol İstanbul rallisi var kaçırmayın derim ben hatta burda toplanıp site olarak gidebiliriz motor sporlarının Türkiye`de gelişmesi ve yaşayabilmesi için daha fazla seyirciye ihtiyaç var arkadaşlar.

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 14 Oca 2009, 02:13

saoL ultra oLucağı varmış geri çıkıyordum yiğenim dikiz aynasının önüne koymuştu başını bağırıp kendini çek dememle teyze kolum demesi bir oLdu :(((((((((( allah'tan vaktinde söledim çekildiye yoksa boynu kopar şimdi hayatta oLmaya bilirdi :( off Hatırladıkça ürperiyorum:(

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 14 Oca 2009, 12:08

Geçen ay İstanbul rallisinin özel seyirci etabını şehir içine taşıdılar link`den izleyebilirsiniz.Videodaki 2008 Türkiye ralli şampiyonu yani adamım Serkan Yazıcı türkiye`de onun gibi pilot yok gerçekten...

http://www.rallitv.com/watch/0a2dee1861 ... Maslak-SSS

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 14 Oca 2009, 17:34

qercektn qüzeL :o ...
߀$İKTA$

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 14 Oca 2009, 21:15

Serkan Yazıcı bir numara ya onun gibi pilot zor yetişir WRC kapasitesinde bir pilot bu işi gerçekten çok iyi yapıyor.Bayanlardada favorim Burcu Çetinkaya bu sene yine şampiyon oldu oda yetenekli sporcularımızdan...

Kullanıcı avatarı
havva41
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen havva41 » 18 Oca 2009, 13:41

bende çok severim motor sporlarını karting yaparım motosiklet sürerim aynı zevki paylaşan arkadaşlarla tanışmak güzel :)

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 27 Nis 2009, 14:34

tehlike yoksa adrenalinde yoktur orasını anladım :roll: :roll: benim anlamadığım bu işi profosyonelce yapan kişi tehlikeli olmadığını bilinçlenmiştir ki o işi dikkatlice yapabiliyodur ...(önlerine tavşan çıkmadığı sürece tabi) :mrgreen: peki o kişiler adrenalin için mi yoksa o işte ne kadar usta olduklarını göstermek için mi devam ediyolar? kendilerini aşmış olmalılar :roll:
Take me to the deep oceans!

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 28 Nis 2009, 10:34

Yasemin,bu insanlar bu işi sevdikleri için yapıyorlar hele ki böyle bir sporu gerçekleştirmek için sevmek şart :D tehlike limi? değilmi?Eğer bu iş "profesyonelce" yapılıyorsa tehlikesi normal otoban trafiğinde seyretmekten daha az dikkat ederseniz wrc de yaralanmalı kazalar olmaz çünkü araçlar normal gibi görünselerde içerisinde çelik kafes,vücudu saran yarış koltukları bulunur bunlar kaza etkisini en aza indirir ilaveten araçların bazı staratejik noktalarına ek saç kaynatılır.En iyi güvenlik ise pilotun kendisidir co-pilot aracılığıyla karşılaşacağı yerleri bilir kendini ona göre hazırlar.Ve profesyonel bir pilot nerede nasıl duracağını bilir ve düşündüğü yerdede durur.

Tavşandan ziyade araçların önlerine fotoğraf çekmek için atlayan insan ve gazeteci o kadar çokki hayret edersin :D

“Hobi Ve Fobileriniz” sayfasına dön