Benim hobim we Fobim

Hobilerinizi ve Fobilerinizi Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.

eagle67
Uzman Doktor

Re: Benim hobim we Fobim

Mesaj gönderen eagle67 » 23 Ara 2009, 16:48

Evet , ayrıca biz seninle hemşeri sayılırız dedeyle anne anne Edirneli..Bende iltifatın için teşekkür ederim yavrum...Bizim Cahit PEKSAYAR abimiz vardı..Devlet Klasik Türk Müziği korosunda baş keman dı.1Nisan 2000 de vefat etti.Yaşına rağmen o beyaz saçları sanli bir bulut parçası gibiydi.Onlardan örnek aldık..Bak birde Erol Büyükburç var ya obenim ilk müzik konusunda danıştığım bir kişidir yaş 70 e yakın ama zıpkın gibi öyle olmak lazım... adam geliyo ..kadın veya... bu yaştan sonra... buyaştan sonra..ne olcak mış? Allah(c.c) ömür vermiş git yaşa be. Kimiside sarılmış bazı şeylere ...ulan ilim var irfan var.Hesapta dindarsın ama tefekkür etmiyorsun..bak seni dört mevsimi olan bir ülkede yaratmış yaradan ama sen ne yap kahvede ömür tüket(kendini salanlar dedin ya).olacak işmi.Ben anlamam.. Allah insanı birbirine faydası olsun diye yarattı o kadar.Bazı köşebaşı imamları -o günah bu günah eee otur köşede miskinlik yap,tekke ve zaviyeler kapatılalı 80 yıl oldu bunlar hala aynı plağı çalıyorlar.Doğru; mürşidi olmayan irşad olamaz benim tek mürşidim var , o da bütün dünyanın koştuğu Hz.MEVLANA CELALEDDİN-İ RUMİ .hadi yarın görüşürüz. :)

ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 07 Oca 2010, 08:32

eagle67 yazdı:Evet , ayrıca biz seninle hemşeri sayılırız dedeyle anne anne Edirneli..Bende iltifatın için teşekkür ederim yavrum...Bizim Cahit PEKSAYAR abimiz vardı..Devlet Klasik Türk Müziği korosunda baş keman dı.1Nisan 2000 de vefat etti.Yaşına rağmen o beyaz saçları sanli bir bulut parçası gibiydi.Onlardan örnek aldık..Bak birde Erol Büyükburç var ya obenim ilk müzik konusunda danıştığım bir kişidir yaş 70 e yakın ama zıpkın gibi öyle olmak lazım... adam geliyo ..kadın veya... bu yaştan sonra... buyaştan sonra..ne olcak mış? Allah(c.c) ömür vermiş git yaşa be. Kimiside sarılmış bazı şeylere ...ulan ilim var irfan var.Hesapta dindarsın ama tefekkür etmiyorsun..bak seni dört mevsimi olan bir ülkede yaratmış yaradan ama sen ne yap kahvede ömür tüket(kendini salanlar dedin ya).olacak işmi.Ben anlamam.. Allah insanı birbirine faydası olsun diye yarattı o kadar.Bazı köşebaşı imamları -o günah bu günah eee otur köşede miskinlik yap,tekke ve zaviyeler kapatılalı 80 yıl oldu bunlar hala aynı plağı çalıyorlar.Doğru; mürşidi olmayan irşad olamaz benim tek mürşidim var , o da bütün dünyanın koştuğu Hz.MEVLANA CELALEDDİN-İ RUMİ .hadi yarın görüşürüz. :)
abi yine hayatını anlatmışın :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 07 Oca 2010, 08:51

E öyle herkes birbirini tanımalı bence....hatta şu karışıklıkta parola şu olmalı
=HERKES YANINDAKİNE DİKKAT ETSİN.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 07 Oca 2010, 08:53

eagle67 yazdı:E öyle herkes birbirini tanımalı bence....hatta şu karışıklıkta parola şu olmalı
=HERKES YANINDAKİNE DİKKAT ETSİN.
Evet abi haklısın katılıyorum sana.
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 08 Oca 2010, 15:19

My Maraz yazdı:
deerrryyaaa yazdı:
My Maraz yazdı:kızın halinden kız anlar :mrgreen:
evett ama kız olmaya gerek yok göz kirliliği yapıyolar sen fark etmiyo musun? :wink:
bana göre sarısıdada iyi siyahda kırmızısıda :D
alın bakın tipik erkek işte :evil:
bi feminist olmadığım kalmıştı ya :D
EsİnTiYiM çÜnKü eSeR gEçErİm...!!!!! [(M€RW€)]

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 08 Oca 2010, 15:46

tatlım onur maymun iştahlı :D bütün erkekleri sokma sıralamaya :D
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 08 Oca 2010, 15:50

hımmmmrrrr :x :x :x kızlar sizi kızdıranmı var ?Olmasın olmamalı olamaz beni delirtmeyyiiiiin.
Kadınlara kızlara saygı prensiplerimde ön planda gelir....Azılı bir feministim ben ,çok hassasım bu konuda..hmmmrrrrr.

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 09 Oca 2010, 01:21

eagle67 yazdı:hımmmmrrrr :x :x :x kızlar sizi kızdıranmı var ?Olmasın olmamalı olamaz beni delirtmeyyiiiiin.
Kadınlara kızlara saygı prensiplerimde ön planda gelir....Azılı bir feministim ben ,çok hassasım bu konuda..hmmmrrrrr.
aman abi sen kızma sen tamam lafımı geri aldım o laf sadece ve sadece marazlıkların kralınaydı :D
En son bayan_esinti tarafından 22 Oca 2010, 02:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 09 Oca 2010, 08:25

deerrryyaaa yazdı:tatlım onur maymun iştahlı :D bütün erkekleri sokma sıralamaya :D
yok hepsi var :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 10 Oca 2010, 00:39

bayan_esinti yazdı:
eagle67 yazdı:hımmmmrrrr :x :x :x kızlar sizi kızdıranmı var ?Olmasın olmamalı olamaz beni delirtmeyyiiiiin.
aman abi sen kızma tamam lafımı geri aldım o laf sadece ve sadece marazlıkların kralınaydı :D

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 10 Oca 2010, 08:02

Yani beni diyor abi :mrgreen:
Yanmakta Güzeldir Bazen.
Yakan değerliyse..

LiLy_
Doktor

Mesaj gönderen LiLy_ » 12 Şub 2010, 16:05

korkma bebiş düşmezsin :lol: :lol: :lol:
Resim

PurpLe LiLy_

sznyrlmz
Çırak

Mesaj gönderen sznyrlmz » 01 Tem 2013, 21:40

hobim ; karakalem resim yapmak
fobim ; hamam böceği başta olmak üzere böcekler ( yazarken bile tüylerim ürperdi )

Kullanıcı avatarı
zeynepşahinn
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen zeynepşahinn » 13 Ağu 2013, 02:27

MELEİM yazdı:ODA GÜZELDİ MERVE HOBİM GİTAR CALMAK,OTAMATİKMAN MÜZIK DINLEMEK, ARKİLERLE TAKILMAK VEEEEE GEZMEK O YUZDEN BURDA GEZCEK YER KALMADI :lol: :lol: :lol:
FOBİM İSE,ESSEK SAKASI , VE SARI SACLI BAYANLAR AMA İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ BAZILARINA ACAYIP YAKISIYO
bende sarışınım ama sapsarı değilim sarışınlar aptaldırlar derler ama şahsen en öyle değilimm :lol: :wink:
Ne zaman birine güvenmeye kalksam geçmişim ensemden tutar ve fısıldar '' ne çabuk unuttun ''

Kullanıcı avatarı
zeynepşahinn
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen zeynepşahinn » 13 Ağu 2013, 02:28

bayan_esinti yazdı:
bayan_esinti yazdı:
aman abi sen kızma tamam lafımı geri aldım o laf sadece ve sadece marazlıkların kralınaydı :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne zaman birine güvenmeye kalksam geçmişim ensemden tutar ve fısıldar '' ne çabuk unuttun ''

“Hobi Ve Fobileriniz” sayfasına dön