Hobim Astroloji..

Hobilerinizi ve Fobilerinizi Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Re: Hobim Astroloji..

Mesaj gönderen Ceros » 08 Nis 2012, 13:30

serena yazdı:
Ceros yazdı:Elestirilere acik ol ama :D Aslandan basla :wink:
cerencim berke eleştirilere açık olun demişsin bu dogru eger insanı konu alan bir sey yorumluyosa eleştirilere açık olcak madem size soruyorum burçların iyi taraflarını kabul edıyosunuz kotü taraflarını kabul nıye etmıyosunuz kabul de diyosam örnek kova burcu hakkında bencil yazmiş ama ben bencil biri olmadıgımı biliyorum bu yazan kişinin yorumu madem siz arkadaslar burçların iyi yönleri onaylıyorsunuz kötü eksi taraflarında hemen savunmaya geçmeyın bunu kendi üstünüze alınmayın ben yanliş düşünmüyosam berk bu yorumları arkadaslarının burçlarına dayanarak yazmiş

birde berk burçlarda kendi kafandanmi yazıyosun yoksa arastırıpdamı bu burç yorumlarını neye dayanarak yazıyosun misal insanların davranişlarına göremi yazıyosun
Tatlim burclarin olumsuz taraflarida var elbette bende kabul ediyorum bunu. ama Berk'in yazdigi olumsuz taraflarin hicbiri aslan burcuyla alakali degildi tam olarak. O yuzden elestirdim. Ayrica Berk bunu sorun etmedi aramizdada anlastik. O fikrini soyledi ben fikrimi soyledim. Ben bunda ters birsey goremiyorum. Eee ozaman sen neden rahatsiz oldun onu anlayamadim ? Burda seninle alakali bir durum yok yani ?
serena yazdı:iltifat iyi seyler yazdiginda kötü seyler yazdıgında ne oldugunu gördük
Berk kotu seyler yazdi diye elestiri almadi bizden yanlis seyler yazdi diye aldi :!:

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 08 Nis 2012, 13:49

O kadar mı alakasız gerçekten..
Yet each man kills the thing he loves

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 08 Nis 2012, 13:58

Canim sen arkadaslarina dayanarak yazmissin ama hepsini genelleyemezsin. O zaman yaptigin yorumlarin bir degeri olmaz. Ayrica iyi yonlerini anlattigin gibi detayli sekilde anlatirsan olumsuz taraflarinida herkes kendinden bir parca gorebilir orda. Sen kendini begenmis, paragoz demis gecmissin. =)) Boyle dersen kimse kabul etmez. Ama kendine diger herkesten daha cok deger verir gibi dersen o zaman yorumun benim icin daha anlasilabilir ve kabul edilebilir olur. Anlatabildim mi demek istedigimi ? Ayrica kotu elestiri almak kotu degil boylelikle kendinin olumsuz taraflarini gorur ve gelistirsin! =))

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 08 Nis 2012, 15:01

Hiç tanımadığınız biri çıkıyor ve soruyor “2 seneden fazla burçlarla ilgileniyorum, tanıştığım insanlarda ilk merak ettiğim burçları, aslında hobiyi de geçti burçlarınızı söyleyin bildiğim kadarıyla yorum yapıyım” “İnsanları çözmekte epey yardımcı oluyor” diyor

Biz de gayet iyi niyetle söyleyip -Kişi kendi nasılsa karşısındakini öyle sanarmış misali..!- bir de “yorumlarını merakla bekliyoruz” diyoruz :)

ondan sonra da bu kişi kalkmış sana bana seslenmeyi bırak;

“Yani kolay kolay güvenmicen arkadaş..”
“Benden size tavsiye beyler…”
“Hiç sevmem bu burcu iyi bi tarafını göremiyorum…”
şeklinde kişiye yönelik yorumu geçmiş, başkalarına sesleniyor!

Madem genel anlamda yorumlanacak bize neden soruluyor! burada iyi bir niyet göremiyorum..!

Şahıs Kavgada söylenmiycek tarzda döktürmüş! bir de “Aaa ne kadar hazımsızsınız iyi söylemesi mi gerekiyor kötü de söyleyebilir…” deniliyor!
Bu kişi kötüsöyleme hakkına sahip ama ben itiraz etme hakkına sahip değilim öyle mi..! :|

Daha önce kişisel olarak fikrimi söylememiştim şimdi söyleyim: Bu tespitler beni yansıtmadığı gibi yorumlar da benim için hükümsüzdür! :wink:

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 08 Nis 2012, 15:44

Bende sıraya gireyim bari :mrgreen:
Burcum: İkizler, Yükselenim: Başak, Alçalanım: Bodrum, Yıldız burcum: Ajda Pekkan,
Hobilerim: Yanıma keyfimin kahyasını, paşa gönlümü ve tepemin yasını alarak hep beraber, burnumun dikine gitmeye bayılıyorum :mrgreen:
Şaka bir yana Burcum İkizler, Yükselenim Başak : )

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 08 Nis 2012, 16:34

Yorumları okudum da aslında burçların olumsuz yanlarını eleştirel olduğu için değilde insanları etiketlediği,kalıplara soktuğu,şartladığı en önemlisi olumsuz telkine neden olduğu için pek doğru değil arkadaşlar..
Ne demiş Gandi
Söylediklerinize dikkat edin düsüncelere dönüsür...
Düsüncelerinize dikkat edin duygulariniza dönüsür...
Duygulariniza dikkat edin davranislariniza dönüsür...
Davranislariniza dikkat edin aliskanliklariniza dönüsür...
Aliskanliklariniza dikkat edin degerlerinize dönüsür...
Degerlerinize dikkat edin karakterinize dönüsür...
Karakterinize dikkat edin kaderinize dönüsür...

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 08 Nis 2012, 17:37

kardelen198 yazdı:Hiç tanımadığınız biri çıkıyor ve soruyor “2 seneden fazla burçlarla ilgileniyorum, tanıştığım insanlarda ilk merak ettiğim burçları, aslında hobiyi de geçti burçlarınızı söyleyin bildiğim kadarıyla yorum yapıyım” “İnsanları çözmekte epey yardımcı oluyor” diyor

Biz de gayet iyi niyetle söyleyip -Kişi kendi nasılsa karşısındakini öyle sanarmış misali..!- bir de “yorumlarını merakla bekliyoruz” diyoruz :)

ondan sonra da bu kişi kalkmış sana bana seslenmeyi bırak;

“Yani kolay kolay güvenmicen arkadaş..”
“Benden size tavsiye beyler…”
“Hiç sevmem bu burcu iyi bi tarafını göremiyorum…”
şeklinde kişiye yönelik yorumu geçmiş, başkalarına sesleniyor!

Madem genel anlamda yorumlanacak bize neden soruluyor! burada iyi bir niyet göremiyorum..!

Şahıs Kavgada söylenmiycek tarzda döktürmüş! bir de “Aaa ne kadar hazımsızsınız iyi söylemesi mi gerekiyor kötü de söyleyebilir…” deniliyor!
Bu kişi kötüsöyleme hakkına sahip ama ben itiraz etme hakkına sahip değilim öyle mi..! :|

Daha önce kişisel olarak fikrimi söylememiştim şimdi söyleyim: Bu tespitler beni yansıtmadığı gibi yorumlar da benim için hükümsüzdür! :wink:

kardelen198 yazdıklarımı kendinle karşılaştırman gerekmiyor.. eleştiredebilirsin.. Bu eleştri benim fikrimi değiştirmez, ilk metinde sadece negatif özellikleri yazmış olabilirim ve eksik ve kısa yazdığımıda söyledim, kötü niyetim yok, bi yerden okuyup değiştirmek yerine, ben hem okuyup, tanıdıklarım üzerinde değerlendirip yazdım.. Arkadaşım, eleştirinize, eleştirine saygım var. Argo bi dille ve yeni aranıza girmiş biri olarak yazmam hataydı bunu anladım. Daha öncede söylediğim gibi hiç bir forumda astroloji ile ilgili bir kelime dahil yazmadım bu ilk ve ben hatamın farkındayım..

Eğer bana kanınız ısınmadıysa, arkadaşın yorumuda onu gösteriyor..

Aranızda durmamın bi anlamı yok.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 08 Nis 2012, 18:21

küstü :mrgreen: birşey diyim astrologları dinlersen bir burcu yerin dibine sokar sonrada onun ne muhteşem bi yaratık oldunu söyler :mrgreen: o yüzden insanlara hep istedini verceksin :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 08 Nis 2012, 19:13

Yani şimdi ne yapmam gerekiyor -affet beni ben de kendi düşünceleri mi söyledim aramıza dön lütfen- mi demeliyim. :D

Merhaba dedin,
Sana merhaba Kenan dedim,
Berk diyelim dedin,
Olur aklımda tutarım Berk dedim
Burcunu söyle seni çözeyim dedin
Söyledim :P
Şıpsevdisin, kararsızsın, hislerin anlık bu yüzden güvenilmezsin ve seni takmıycam dedin :shock:
Ben de kendi fikrimi söyledim :(
Şimdi de bana kanın ısınmamış aranızda durmam diyosun :roll:

Ne deyim Berk :mrgreen:
Bc2223 yazdı:
Yay: Onun için değerli olmak istiyosan, yelkenleri indirmiceksin takmıcaksın, senden iyisi olmaz..
İlk intiba çok önemlidir bu sözlerini hiç unutmuycam :) bu arada merak ettim senin burcun nedir? :mrgreen: :wink:

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 08 Nis 2012, 19:55

Boşverelim benim burcumu oda sır kalsın :)

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 08 Nis 2012, 21:59

Oldu mu şimdi ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..!

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 09 Nis 2012, 17:30

Tatlim burclarin olumsuz taraflarida var elbette bende kabul ediyorum bunu. ama Berk'in yazdigi olumsuz taraflarin hicbiri aslan burcuyla alakali degildi tam olarak. O yuzden elestirdim. Ayrica Berk bunu sorun etmedi aramizdada anlastik. O fikrini soyledi ben fikrimi soyledim. Ben bunda ters birsey goremiyorum. Eee ozaman sen neden rahatsiz oldun onu anlayamadim ? Burda seninle alakali bir durum yok yani ?
serena yazdı:iltifat iyi seyler yazdiginda kötü seyler yazdıgında ne oldugunu gördük
Berk kotu seyler yazdi diye elestiri almadi bizden yanlis seyler yazdi diye aldi :!:[/quote]

ceren rahatsiz oldugum kanısına nerden vardı
burda anlatmak istedigim burçların olumsuz tarafları var ama bir burç okurken bu hem olumsuz hem olumlu gözle bakabilmeliyiz dedim berkin yorumlarının aslan burcuyla ne kadar alakalı bilemem ama onunda olumsuz burç yazarken dikkat etse iyi olur yazdıkları asırıya kaçmiş ortayı tutturamamiş açık söylıyım bunu daha önce düşünmedim bu burçlar konusunda yeterince bilgim yok birde sen ve berk nasıl fikrinizi söylediyseniz bende kendi fikrimi söyledim benimle alakalı oldugu için yazmadim kendi fikrim olarak dogru bildigim bir düşüncemi paylastım
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Mesaj gönderen dyg » 11 Nis 2012, 20:52

YENGEÇ kızıyım yükselenim İKİZLER de deniyor BOĞA da :D ... Valla bir site var doğum tarihi ve saatini filan milan yazdığın an sana herşeyi kocca bir sunumla veriyor (: yine de teşekkürler yoruma gerek yok yormayayım boş yere ellerini (:

Güneş burcum Aslan
Ay > Başak
Merkür > Yengeç
Venüs > İkizler
Mars > Başak
Jüpiter > Terazi
Satürn > Kova

yani her kişinin gezenlerindeki burcu farklı (: eh bu da nacizane BEN (: Fazla karmaşık bir insan olduğumu doğum tarihim saatim bile söylüyor. Sitede sağolsun bunu dile getirmiş. Çok eskiden bakmış öğrenmiştim kendimi.
Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,
yorgun bedenini ve ruhunu dinlendirmk istediğiydi..
Sadece HUZUR'du istediği,
bir damla dahi olsa kana kana içerdi...
Huzur...Bir damla huzur... ”

Take my darkest fears and play them
Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 02 May 2012, 03:15

bu aynı fal okları gibi birşey . gezegenleri felan inceleyip yorum yapıyorlar . ben şahsen inanmıyorum ......
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 02 May 2012, 03:16

benim burcum başak belirgin özellikleri tutuyor . ama astrolojide palavra bitmez
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

“Hobi Ve Fobileriniz” sayfasına dön