Hobim Astroloji..

Hobilerinizi ve Fobilerinizi Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Re: Hobim Astroloji..

Mesaj gönderen serena » 05 Nis 2012, 23:22

kardelen paylasimin güzel olmuş berk adın buydu sanırım yorumların güzel olmuş ama bence astorolojıye göre insanları degerlendierme

Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 05 Nis 2012, 23:49

serena yazdı:kardelen paylasimin güzel olmuş berk adın buydu sanırım yorumların güzel olmuş ama bence astorolojıye göre insanları degerlendierme
Teşekkürler.. Tabi ki öyle.. Astroloji herşey değil.
Yet each man kills the thing he loves

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 06 Nis 2012, 00:20

kenan ilşki konusunda burçları değerlendirmişsin ama emin ol biz kızların senden daha çok bilgisi vardır :lol:

TERAZİ

Çok boyutlu düşünmekten dolayı karar vermekte zorluk çekmesine rağmen, Terazi aldığı kararları muhakkak uygulamaya koyar ve başarılı olur. Adalet ve hak duygusu iş yaşamında da dikkat çeker.
Terazi Öncü kalitesi nedeniyle liderlik etmeyi sever ve bunu haketmek için de elinden geleni yapar. Hava elemetinden olan Terazi burcu bireyleri, sosyal olarak çok canlı ve girişkendirler. İletişimsel yetenekleri, doğal nezaketleri ve diplomasileri iş yaşamında da sevilen ve takdir edilen insan olmalarına nedendir. Uyum ve huzur ruhsal dinginliği için temel ihtiyaç olan Terazi, iş yaşamında da tartışmalardan, çekişmelerden mümkün olduğunca uzak kalmaya dikkat eder. Bu rekabete girmediği anlamına gelmez. Ancak rakiplerini bile stratejik ve zarif bir şekilde manipüle etmeyi tercih eden bir yapısı vardır.
Kendinde eksikliğini gördüğü noktaları tamamlayacak bir partnerle, ortakla birlikte çalışmak Terazi için idealdir. İnsan ilişkilerindeki becerisi, dengeyi bulabilmek için çaba sarfetmesi, özellikle iş yaşamında aracı, arabulucu gibi sorumlulukları almasına nedendir. Estetik değerlerine ve dışgörüntüsüne verdiği önem, iş yaşamında da fiziksel olarak dikkat çekmesine ve cazibesini bağlantıları için kullanabilmesine yardım eder.
Terazi'nin ofisi rafine bir zevkle döşenmiş, güzel, kişiliğini yansıtan objelerle süslenmiştir. Terazi ofisinde taze çiçekler bulundurmayı ve kaliteli içeceklerle misafirlerini ağırlamayı tercih eder.
Diplomatik yapısı, arabulucu özellikleri nedeniyle Terazi siyasette ciddi başarılar kazanabilir. Bunun yanında, hak ve adalet duygusunun gelişkinliği hukuk sistemi içinde gerek akademisyen, gerekse aktif olarak başarılı olmasına ve tatmin sağlamasına yardımcıdır. İnsan ilişkilerine verdiği değer ve bu alandaki doğal yeteneği, danışmanlık, psikologluk ve psikiyatrlık gibi mesleklerde de öne çıkmasını sağlar.
kardelen emeğine sağlık aynı ben :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 06 Nis 2012, 10:10

Bc2223 yazdı: Balık: Hayalperest değişken :) yarı yolda bırakan bkz: Yüz yüze iken o kadar gerçekçi ve güleryüzlüdür ki, ama bazen öyle bi değişir, ne olduğunu anlamazsınız. Benden tavsiye beyler bu kızlarla diyalogtayken diceklerinizi bi gözden geçirin dikkat edin ki bunlar kırıcı olmayan en ufak bişeye bile kırılırlar, yok yere kuruntu ve tavır yaparlar.. İyidirler iyi yine de :)
:shock:
Balık burcuyum hayalperestim, Kimseyi yarı yolda bırakmamm, Herzaman gerçekçi ve güleryüzlüyüm sadece yüzyüze değil,Bazen insanı insanlıktan çıkarılar ki bu normaldir Herkeste bi değişiklik olr, Benden de tavsiye Sadece balık burçlarına değil hiçbir kıza kırıcı sözler sarfetmeyinnn, Yokyere kuruntu tavırmı Aaa neyaptın daha nelerr
En son Ayşe qüL tarafından 06 Nis 2012, 12:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 06 Nis 2012, 10:37

pskolog yazdı:kenan ilşki konusunda burçları değerlendirmişsin ama emin ol biz kızların senden daha çok bilgisi vardır :lol:

TERAZİ

Çok boyutlu düşünmekten dolayı karar vermekte zorluk çekmesine rağmen, Terazi aldığı kararları muhakkak uygulamaya koyar ve başarılı olur. Adalet ve hak duygusu iş yaşamında da dikkat çeker.
Terazi Öncü kalitesi nedeniyle liderlik etmeyi sever ve bunu haketmek için de elinden geleni yapar. Hava elemetinden olan Terazi burcu bireyleri, sosyal olarak çok canlı ve girişkendirler. İletişimsel yetenekleri, doğal nezaketleri ve diplomasileri iş yaşamında da sevilen ve takdir edilen insan olmalarına nedendir. Uyum ve huzur ruhsal dinginliği için temel ihtiyaç olan Terazi, iş yaşamında da tartışmalardan, çekişmelerden mümkün olduğunca uzak kalmaya dikkat eder. Bu rekabete girmediği anlamına gelmez. Ancak rakiplerini bile stratejik ve zarif bir şekilde manipüle etmeyi tercih eden bir yapısı vardır.
Kendinde eksikliğini gördüğü noktaları tamamlayacak bir partnerle, ortakla birlikte çalışmak Terazi için idealdir. İnsan ilişkilerindeki becerisi, dengeyi bulabilmek için çaba sarfetmesi, özellikle iş yaşamında aracı, arabulucu gibi sorumlulukları almasına nedendir. Estetik değerlerine ve dışgörüntüsüne verdiği önem, iş yaşamında da fiziksel olarak dikkat çekmesine ve cazibesini bağlantıları için kullanabilmesine yardım eder.
Terazi'nin ofisi rafine bir zevkle döşenmiş, güzel, kişiliğini yansıtan objelerle süslenmiştir. Terazi ofisinde taze çiçekler bulundurmayı ve kaliteli içeceklerle misafirlerini ağırlamayı tercih eder.
Diplomatik yapısı, arabulucu özellikleri nedeniyle Terazi siyasette ciddi başarılar kazanabilir. Bunun yanında, hak ve adalet duygusunun gelişkinliği hukuk sistemi içinde gerek akademisyen, gerekse aktif olarak başarılı olmasına ve tatmin sağlamasına yardımcıdır. İnsan ilişkilerine verdiği değer ve bu alandaki doğal yeteneği, danışmanlık, psikologluk ve psikiyatrlık gibi mesleklerde de öne çıkmasını sağlar.
kardelen emeğine sağlık aynı ben :mrgreen:
Bence de Psikolog tıpkı sen, birebir sana yazılmış gibi... :wink:

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 06 Nis 2012, 12:37

Bc2223 yazdı: Aslan Yüksek gönüllü kendini beğenmiş.. Ama bi insana destek çıkıcaksa iyi destek veriyo, çok güzel motive ediyo, eğer bi konuda umudun yoksa bi aslana danışman yeter denebilir. Satıcı dır bu arkadaşlar bence. yüzüne güler.. neyse gerisi belli zaten :) PARAGÖZ İNSAN :D
o büyük harfle yazdığın şey hiç doğru değil tamammı. :D aslan dediğin paragöz olmaz sadece ihtiyacı olduğu kadar ister parayı daha fazlasına gerek yoktur. ayrıca asla kendini beğenmiş değildir sadece girdiği ortamlarda zekası sayesesinde çok dikkat çeker ve diğerleri onu çekemediği için gösteriş meraklısı vs. derler. diğer yazdıkların doğru :wink:

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 06 Nis 2012, 13:24

gülbeyaz yazdı:
Bc2223 yazdı: Aslan Yüksek gönüllü kendini beğenmiş.. Ama bi insana destek çıkıcaksa iyi destek veriyo, çok güzel motive ediyo, eğer bi konuda umudun yoksa bi aslana danışman yeter denebilir. Satıcı dır bu arkadaşlar bence. yüzüne güler.. neyse gerisi belli zaten :) PARAGÖZ İNSAN :D
o büyük harfle yazdığın şey hiç doğru değil tamammı. :D aslan dediğin paragöz olmaz sadece ihtiyacı olduğu kadar ister parayı daha fazlasına gerek yoktur. ayrıca asla kendini beğenmiş değildir sadece girdiği ortamlarda zekası sayesesinde çok dikkat çeker ve diğerleri onu çekemediği için gösteriş meraklısı vs. derler. diğer yazdıkların doğru :wink:

gulbeyaza katiliyorum. Luksu sevdigimiz icin paragoz diye etiketlenemeyiz. :lol: Aslanin zekasi lider ruhlulugu zaten hep kiskanilir fazlasiyla dikkat ceker. Hic bir arkadasimi satmis degilim. Bence astroloji konusunda bir kac firin ekmek daha yemen lazim :P resmen yerden yere vurmussun aslani. :D bizimla degilsin :lol: :lol:

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 06 Nis 2012, 16:54

Arkadaşlar lütfen alınmayın ama :) benim yükselenim aslan sizi niye yerden yere vurıyım ki.. En kaba haliyle anlattım. Google den bulduklarınızla lütfen karşılaştırmayın, bu benim gözlemim :) Bi dövmediğiniz kaldı

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 06 Nis 2012, 19:46

sen ne sandın bütün kızlar burçlar konusunda senden daha iyidir :lol:

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 06 Nis 2012, 21:04

pskolog yazdı:sen ne sandın bütün kızlar burçlar konusunda senden daha iyidir :lol:
E hadi öyle olsun diyelim, arada yine bi fark olur :) ben onları çözerim onlar beni çözemez :)

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 06 Nis 2012, 21:05

bence bu burçlara inanmayın bunlara görede kendinizi degerlendirmeyın bence berkin yorumlarınıda
elştirmeyın bu onun yorumları yanı kendi düşünceleri ama bence berk bu konuda kendini geliştirsin psikolog yorumuna katılmıyorum
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Bc2223
Acemi

Mesaj gönderen Bc2223 » 06 Nis 2012, 21:29

serena yazdı:bence bu burçlara inanmayın bunlara görede kendinizi degerlendirmeyın bence berkin yorumlarınıda
elştirmeyın bu onun yorumları yanı kendi düşünceleri ama bence berk bu konuda kendini geliştirsin psikolog yorumuna katılmıyorum
serena teşekkür ederim, baya bi tepki aldım bu konu üzerinde, bu yorumun şaşırttı doğrusu.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 06 Nis 2012, 23:16

tabiki burçlara göre ne kendi,mizi şekil veririz nede hayatımızdaki insanları buna göre seçeriz serencim :wink:

sana gelince kenan çözülmek isteyen herkes çözülebilir bulmaca olmaya gerek yok :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 06 Nis 2012, 23:45

serena teşekkür ederim, baya bi tepki aldım bu konu üzerinde, bu yorumun şaşırttı doğrusu.[/quote

tepkı almaya alişman gerekıyor berk astorolojiyle ılgıleniyosan bu yazdigin yorumlarda burçların artılarını ve eksilerini söylemişsin bunlara tepkı gelmesi dogal senı bir konudada tebrik etmek istiyorum burçlar hakkında yorum okudugumda hep iyi tarafları söyleniyo ama sen eksi taraflarınıda söylemişsin bu eleştiri konusunda senı anlıyorum bende örnek deneme yazmayı severim örnek veriyim benim bir kiz arkadasıma kadınların gereksiz yere çok çanta ayakkabi almanin saçma oldgu konusunda yazimi gösterdigimde bani eleştirdi ama yinede onların bu görüşlerine saygi duyarım sana önerim bu yonunden vazgeçme berk yorumumun neyıne şaşırdın :?: :?:
En son serena tarafından 06 Nis 2012, 23:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 06 Nis 2012, 23:52

pskolog yazdı:tabiki burçlara göre ne kendi,mizi şekil veririz nede hayatımızdaki insanları buna göre seçeriz serencim :wink:

sana gelince kenan çözülmek isteyen herkes çözülebilir bulmaca olmaya gerek yok :mrgreen:
eger böyle düşünüyosan diger böyle düşünen arkadaslar içiyde söylüyorum berkin yorumlarınıda kendinize göre yorumlamayın bence

“Hobi Ve Fobileriniz” sayfasına dön