-Sağlık için- kutlu olsun.

E-Kart, Doğum Günü Kutlamaları Yada Özel Günler,Bayram,Evlilik...vs Gibi Konuları Paylaşa Bileceğiniz Bölüm.

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

-Sağlık için- kutlu olsun.

Mesaj gönderen Narbe » 23 Oca 2015, 12:06

Merhaba sevgili AÖL ailesi, bu forumda -üye olarak- yeni olsam da çabucak ısındım .
Pozitif enerji yayıyorsunuz maşallah :.)
Benim kutlamam , sizler için küçük benim için büyük bir adım :40:
benim sigara hakkında ki genel anlayışım şu şekilde idi; 'Sigara içiyorum nefes alıyorum(!)'
Son 1 aydır sigara içmemekle beraber sigarayı bırakmanın kendim için en dogru adım olduğunu düşünüyorum.
evet size sigarayı bırakmamın nedenlerini anlatıp çok sıkmayacağım. -Sigara içmiyorum nefes alıyorum- :yemek:

Sağlık için yaprak için filan. :tipik:

Resim

• Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Re: -Sağlık için- kutlu olsun.

Mesaj gönderen Cartenza » 23 Oca 2015, 12:14

Bence de ben astım hastasıyım dolayısıyla tutun bana çok zarar veriyor ama emin olun bir astım hastası olarak aldığınız nefesin değerini bilin hic unutmam yere atardim kendimi derin nefes ala ala halinin desenlerine bakardim düzelmek için çok kotu Yaradan kimsenin başına vermesin dusmanimin bile çok aci bir durum yol yakınken bırakın :ok:
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 23 Oca 2015, 12:25

iyi yapmışsın bırakmakla
iyiki burda da paylaşmısın

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 23 Oca 2015, 13:41

Cartenza yazdı:Bence de ben astım hastasıyım dolayısıyla tutun bana çok zarar veriyor ama emin olun bir astım hastası olarak aldığınız nefesin değerini bilin hic unutmam yere atardim kendimi derin nefes ala ala halinin desenlerine bakardim düzelmek için çok kotu Yaradan kimsenin başına vermesin dusmanimin bile çok aci bir durum yol yakınken bırakın :ok:

Çok geçmiş olsun. Şifası da yok ki o meretin. (Bıraktı) ki :p

Sagol Hatice. ^_^
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 23 Oca 2015, 14:07

Sigarayı da batı ve Siyonist şerefsizin çocukları köpekleri peydahladı her taşın altında onlar çıkıyorlar her çıktıklarında benden İran tokadını yiyorlar.

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 23 Oca 2015, 17:36

Rehber yazdı:Sigarayı da batı ve Siyonist şerefsizin çocukları köpekleri peydahladı her taşın altında onlar çıkıyorlar her çıktıklarında benden İran tokadını yiyorlar.
Ne marka kullanıyorsunuz Rehber bey :22:
      • Bende esamesi yok .

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 23 Oca 2015, 19:24

Sigarayı bırakacak iradeyi gösterebildiğin için seni tebrik ediyorum. Ben de 3 sene kadar önce bıraktım şuan aklıma bile gelmiyor içmek. İçen ve içmeyen insanların akciğerlerinin fotoğrafını görünce bu kararı aldığım için bir kez daha memnun oluyorum...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 23 Oca 2015, 19:26

emrahk yazdı:Sigarayı bırakacak iradeyi gösterebildiğin için seni tebrik ediyorum. Ben de 3 sene kadar önce bıraktım şuan aklıma bile gelmiyor içmek. İçen ve içmeyen insanların akciğerlerinin fotoğrafını görünce bu kararı aldığım için bir kez daha memnun oluyorum...
Benim sorunum; sporda bir,iki adım sonrası tıkandığım içindi. :mrgreen:
Şimdiden etkisini görmeye başladım :.)
      • Bende esamesi yok .

“Doğum Günü Ve Kutlamalar” sayfasına dön