Liseyi Bıraktığım için pişman değilim

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Liseyi Bıraktığım için pişman değilim

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 15:19

Evet itiraf ediyorum
liseyi bıraktığım için pişman değilim.
Neden diyenlere nedeni yok . Gerçi okusamda suanki işimden daha üst seviyeye gelemezdim herhalde oda ayrı birşey

İtiraf etmişken birde neden acık liseye yazıldığımı itiraf edeyim. Annem bari olum lise diploması al sana söz arabayı ben alacam dedi diye yazıldım : )

Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Liseyi Bıraktığım için pişman değilim

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Oca 2015, 15:23

SIRF ARABA İÇİNMİ OKUYORSUN ... :06:
VALLA HELAL OLSUN, ANNENİ KIRMAMIŞSIN :wink:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 15:26

Bi nevi öyle oldu : ) Bizde anneyi kırmak yok :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Oca 2015, 15:32

H1N1 yazdı:Bi nevi öyle oldu : ) Bizde anneyi kırmak yok :D
helal olsun..!
bari derslerinde başarılı olmaya çalışki annen daha da çok sevinsin :wink:
En son Köylü Kızı tarafından 14 Oca 2015, 15:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 14 Oca 2015, 15:34

Tuzun kuru olduğu için senin için fark etmez tabii. :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 15:39

htc-directioner yazdı:
H1N1 yazdı:Bi nevi öyle oldu : ) Bizde anneyi kırmak yok :D
helal olsun..!
bari derslerinde başarılı olmaya çalışki annen daha da çok sevinsin :wink:
Bu sene alıyorum okuldan iyi puan geldi sınavlarda kolay geçti büyük bi aksilik olmazsa alacam :D

KGamze ne tuzum kuru olacak :D sadece azmettim bir yerlere geldim . : )
Sonunda hepimiz ölürüz

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 14 Oca 2015, 15:44

İşte insanlar okumadan bir yerlere gelemedikleri için pişman oluyor. Sen gelmişsin ve bu yüzden pişman değilsin tersi olsaydı durumlar belki fikrin değişebilirdi.

Ayrıca tebrik ederim seni, biz okuyoruz hala bir yere gelemedik, bir bitirsek göreceğiz bizde pişman mıyız değil miyiz :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 15:53

Sizde en büyük sorun çok kendinizi kasıyorsunuz. Biraz rahat olun akışa bırakın ama ne yapacağınızıda iyi bilin :D

Geçen sınava girdim bir adamla kız masaları sallanıyor diye rahatsız oluyorlar konsantrasyonları bozuluyormuş .

Bende bilerek masamı sallandırmaya calısıyorumki hosuma gitsin diye:D

bu yüzden fazla kasmıyacanki bi yerlere gelesin. Millete kulağını hep kapatacan . Kör sağır dilsizi oyna bide azmini kaybetme tamamdır :D
Sonunda hepimiz ölürüz

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Oca 2015, 15:58

Bir yerlere gelmekten kastın nedir? Çok iyi maaşlı bir işte mi çalışıyorsun? Bir insan sence diplomayı sadece iyi bir maaşlı işte çalışmak için mi almalı?..
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 16:02

emrahk okumak sadece işle alakalı değil en basitinden bir yerde nasıl oturalacağını bilmek de bi yerlere gelmektir.

Şuan günümüzdeki ögrün okul sistemi seni sadece işe hazırlamaya çalışır.
Sonunda hepimiz ölürüz

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Oca 2015, 16:07

Lise diplomanı annen söylediği için değil, sen okumak istediğin için almalısın. Hatta, günümüzde lise diploması hiçbir işe yaramıyor; üniversite hayalin de olmalı ve bir üniversite kazanıp okumalısın.

Günümüzde herkesin üniversite mezun olduğu bir dönemden geçiyoruz ve bir eğitimciden duyduğum ve bana çok mantıklı gelen bir öngörüye göre, 2020'li yıllarda bugün nasıl lise mezunu adam yerine konulmuyorsa, o zamanlarda da üniversite mezunları aynı konumda olacaklar. O tarihte herkeste yüksek lisans mezunu olma şartı aranacak...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 16:13

emrah sırf okumak için okumaya gerek olmadığını savunanlardanım.Yüksek lisans yapmadım diye millet beni işe mi almayacak yoksa adam yerinemi koymuyacak ? Zaten yüksek lisansı yüksek lisans yapan adam adam yerine koyma düşüncesi aklının ucunun kenarının ince noktasında bile geçmez.

Bence 2020 öngörüsü şu vaziyette yalnış . Neden diye sorarsan malum seni adam saymaları için biraz para çıkar bide dayın olsun tamamdır : )
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 14 Oca 2015, 16:14

Çok yanlış düşündüğünü bilmeni isterim, Adam olmak okumaktır benim kanaatimce. Ben liseye gitmediğim için o kadar pişmanım ki! sorumsuzca hayatıma devam etmek çevremdekilere de bana da o kadar çok zarar veriyor ki, şu sıralar -aklım başıma gelince- daha daha pişmanım. Bu kafayı bir yere bırak önüne bak.
      • Bende esamesi yok .

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Oca 2015, 16:16

H1N1 yazdı:emrah sırf okumak için okumaya gerek olmadığını savunanlardanım.Yüksek lisans yapmadım diye millet beni işe mi almayacak yoksa adam yerinemi koymuyacak ? Zaten yüksek lisansı yüksek lisans yapan adam adam yerine koyma düşüncesi aklının ucunun kenarının ince noktasında bile geçmez.

Bence 2020 öngörüsü şu vaziyette yalnış . Neden diye sorarsan malum seni adam saymaları için biraz para çıkar bide dayın olsun tamamdır : )
Adam yerine koymamaktan kastım insan olarak görmemeleri değil. Bugün kamuda bile lise mezunları için sınavlara nasıl laf olsun diye 2 yılda bir yapılıp üç-beş kadro veriliyorsa, ileride üniversite mezunlarının başına da bu gelebilir. Ayrıca, çok para kazanıp, havuzlu villalarda bile yaşasan bir gün diplomanın olmaması içinde ukde kalacaktır.

Her şey para kazanmak gibi görünür ama para kazandıktan sonra işin aslının öyle olmadığı ortaya çıkar...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 14 Oca 2015, 16:16

Narbe bizi diğer canlılardan ayıran en büyük özelliğimiz akıl . Allah bize öyle bir veli nimet vermişki sen bu akılı sorumsuzca kullanırsan okula gitsende adam olamazsın bence. Ama akılı sorumluca kullanırsan okula gitmedende adam olursun.
Sonunda hepimiz ölürüz

“İtiraf Et” sayfasına dön