HERŞEY BOŞ DOĞRU OLAN SADECE OKUMAKMIŞ

Dök içini. Rahatla...
hayat boyu okul

HERŞEY BOŞ DOĞRU OLAN SADECE OKUMAKMIŞ

Mesaj gönderen hayat boyu okul » 02 Oca 2016, 23:35

Benim ilk okul orta okul derslerim çok iyiydi sbsden 380 puan almıştım güzel bir anadolu lisesine yazıldım sonra 5 kişilik bi arkadaş çevrem oldu aslında çok sakin ve başarılı bir öğrenciydim.. onlara uydum dersi dinlemedim okula gırgır şamata için gidiyodum resmen ben benlikten çıkmıştım kendimi tanımıyodum ama çok eğleniyodum ailemle onlar yüzünden hep kavga etmeye başlamıştık sonra sene sonu sınıfta kaldım onların hepsi geçti tabi akılım başıma geldi ama iş işten geçmişti.. 10 sınıfta benden 1 yaş küçük çoçukluk arkadaşlarımla aynı okula aynı sınıfa düştük bu sefer onlara uymadım tabi matematiğim 5, edebiyatım 5 sadece 1 tane zayıfım vardı oda ingilizceydi ondan da anlamıyodum zaten ama tabi unuttuğum bişey vardı ilk senede hocaların gözünden düşmüştüm onlar beni saygısız yaramaz ve okula eğlence olarak geldiği düşünüyolardı ve kopya çektiğimi düşündüler oysaki 19 yaşına geldim hayatım boyunca hiç kopya çekmedim ve çekmeyi bilmiyorum gerçektende ve sene sonu teşekkür beklerken birde baktım ki ikişer sözlü notu kullanıp hepsi beni sınıfta bırakmış ve o zaman anladım ki arkadaşın eğlenceden başka bir yararı yok insana tabi bunu aileme söyleyemedim geçtim diye kandırdım üzülmesinler diye karnemide göstermedim ve en kötü şeyi yapmıştım hayatımın en zor zamanlarıydı ölmek istedim.. Sene başında sınıfta kalmamış gibi okula gittim geldim 2 gün sonra listeler çıktı adım yok babamdan kardeşimin teşvik için öğrenci belgesi lazımdı annem tesadüfen okula geldi öğrendi günlerce ağladı yemedi içmedi ve ben 60 kiloydum 42 kiloya düştüm sonra babam hepsinden şikayetçi oldu bir kaçı okuldan atıldı öğretmenlerimin çünkü düzelmiştim ben... Aol okucaksın dediler başta bize boş geldi sonra bi azimle çalıştım ve okulun bana verdiği puan 86 krediydi ve onu görünce senden bişey olmaz artık dendikçe azimlendim ve sadece 3 sınava girdim ve şuan 170 puanım var ve allahın izniyle bu ocakta girdiğim son sınav olucak..

SİZEDE TAVSİYEM AZİMLE ÇALIŞAN İNSAN YAPAR ARKADAŞIN EĞLENCENİN BİR FAYDASI YOK OKUL ZAMANI OKUL YAZIN EĞLENCE VE 18 MART 2016 DA ÜNİVERSİTEYE GİRMEYE HAK KAZANDIM O KADAR MUTLUYUM Kİ ANLATAMAM SİZE ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN AMA ÖNCE EMEK LAZIM HIRS VE AZİM LAZIM... VE ŞİMDİ İYİKİ AÖL KAYDOLMUŞUM DİYODUM BELKİDE OKULDA OLSAYDIM YİNE KÖTÜ OLUCAKTI VE ARKADAŞIM GALİBA BENİM HİKAYEM SENİNKİNDEN DAHA KÖTÜ :( :24: :22:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: HERŞEY BOŞ DOĞRU OLAN SADECE OKUMAKMIŞ

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 03 Oca 2016, 00:38

Çok değişik bir hikaye, ama pes etmeyip sonuna kadar savaşmanız gerçekten takdir edilen bir davranış, Allah tamamını erdirir İnşallah... :26:

word87
Çırak

Mesaj gönderen word87 » 03 Oca 2016, 00:53

Dostum gerçekten tebrikler helal olsun.. 3 dönemde nasıl 84 kredi almayı başardın? Nasıl çalıstın? Kaç gün sınava hazırlandın? Hangi testleri çözdün? Bana da yardımcı olur musun? :ders: :ders:

Kullanıcı avatarı
ampacı
Asistan

Mesaj gönderen ampacı » 03 Oca 2016, 02:16

ben o öğretmenlere
Ray malifalitiko
ray şalimalitiko
Loyloyloyloy
la la la la
Ma ma ma ma
Sâ ma ma ma
loy loy loy loy loy

"16 mezunu, 87.5 ortalama
Grafik Tasarım öğrencisi :sandalye:

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 03 Oca 2016, 02:52

Merhaba dostum ; Hikayeni okudum nerede ise her şeyimiz aynı hatta bende biraz daha fazlası var ama anlatmak bile istemiyorum geride bıraktım .
Beni okumaya iten okumaya taşıyan kişi bir tanem sevgilim oldu , ben Açık Lise'de okurken kendisi ön lisans okuyordu ama asla eğitimdir ve ya başka bir şeydir aramıza mesafe koymadı olmaz demedi ve beni okumamı ısrar etti ve ona güzel bir hayat vermek için elimden geldiğince çalıştım senin gibi bende ilk yıl 25 28 30 + ek sınav 30 toplam 113 kredi gibi krediler alıp 1.5 yılda Açık Liseyi bitirdim şimdi Açık Öğretim Fakültesinde Laborant ve Veteriner Sağlık okuyorum ve bu bölüme'de elimden geldiğince çalışıyorum hatta işten çıkarıldığım için baya bir çalışıyorum şuan bir yandan'da iş arıyorum . Dediğin gibi gerçekten azimle istekle hiç bir şey önün'de duramaz bir bir istediğin her şeyi yapabilirsin bunu öğrendim ve bu azimle umarım ki bu bölümün lisansını'da bitecek . Sende bitir liseyi sende oku durma devam et ... Tebrik ederim seni Tanrı tüm Açık Liselilere verir bu imkanı umarım . :)
"
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 03 Oca 2016, 08:46

Dersatatürk yazdı:Merhaba dostum ; Hikayeni okudum nerede ise her şeyimiz aynı hatta bende biraz daha fazlası var ama anlatmak bile istemiyorum geride bıraktım .
Beni okumaya iten okumaya taşıyan kişi bir tanem sevgilim oldu , ben Açık Lise'de okurken kendisi ön lisans okuyordu ama asla eğitimdir ve ya başka bir şeydir aramıza mesafe koymadı olmaz demedi ve beni okumamı ısrar etti ve ona güzel bir hayat vermek için elimden geldiğince çalıştım senin gibi bende ilk yıl 25 28 30 + ek sınav 30 toplam 113 kredi gibi krediler alıp 1.5 yılda Açık Liseyi bitirdim şimdi Açık Öğretim Fakültesinde Laborant ve Veteriner Sağlık okuyorum ve bu bölüme'de elimden geldiğince çalışıyorum hatta işten çıkarıldığım için baya bir çalışıyorum şuan bir yandan'da iş arıyorum . Dediğin gibi gerçekten azimle istekle hiç bir şey önün'de duramaz bir bir istediğin her şeyi yapabilirsin bunu öğrendim ve bu azimle umarım ki bu bölümün lisansını'da bitecek . Sende bitir liseyi sende oku durma devam et ... Tebrik ederim seni Tanrı tüm Açık Liselilere verir bu imkanı umarım . :)
"
Kız arkadaşınızı tebrik etmez lazım, okumayı ona borçulusunuz, Allah tamamını erdirsin... :26:

hayat boyu okul

Mesaj gönderen hayat boyu okul » 03 Oca 2016, 15:31

Ve diğer arkadaşım sana gelince sevgiline helal olsun gerçekten tebrik ediyorum iyiki karşına çıkmış okumak kadar güzel hiç bir şey yok çünkü
Köylü Kızı yazdı:
Dersatatürk yazdı:Merhaba dostum ; Hikayeni okudum nerede ise her şeyimiz aynı hatta bende biraz daha fazlası var ama anlatmak bile istemiyorum geride bıraktım .
"
Kız arkadaşınızı tebrik etmez lazım, okumayı ona borçulusunuz, Allah tamamını erdirsin... :26:

hayat boyu okul

Mesaj gönderen hayat boyu okul » 03 Oca 2016, 15:32

Ben sırf senden hiç birşey olmaz diyenlere inat gecemi gündüzüme kattım ve bol bol geçmiş soru testlerini çözdüm gerçekten hırs ve azim çok önemli sizde eski soruların hepsini tek tek çözmenizi tavsiye ediyorum çünkü hemen hemen benzer sorular çıkıyo :24:
word87 yazdı:Dostum gerçekten tebrikler helal olsun.. 3 dönemde nasıl 84 kredi almayı başardın? Nasıl çalıstın? Kaç gün sınava hazırlandın? Hangi testleri çözdün? Bana da yardımcı olur musun? :ders: :ders:

“İtiraf Et” sayfasına dön