HASTALIK HASTASIYIM

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Re: HASTALIK HASTASIYIM

Mesaj gönderen serena » 18 May 2012, 03:37

Jackal4540 yazdı:sana ben kendım hastaysam doktoru gozum tutmassa gıtmem tutarsa devam ederım
Evet ama adam gibi doktor bulmak zor işte bursanın bütün doktorlarını dolaştım.Bir tane iyi çıkmadı :([/quote]

baska yerde istanbul yada ızmıre gel

Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 21 May 2012, 03:26

Hala ilacımı alamıyorum çıldıracam dershaneyede kayıt yaptırcaz şimdi.Önemli günlerim varken önümde hastalık engel oluyor :cry:

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 May 2012, 05:55

Jackal4540 yazdı:Hala ilacımı alamıyorum çıldıracam dershaneyede kayıt yaptırcaz şimdi.Önemli günlerim varken önümde hastalık engel oluyor :cry:
geçmiş olsun senın durumuna benzer teyzemde yasamış onun hastalıgı farklıymiş ama doktor hatası yuzunden durumu daha kotu olabılırmiş şimdi artık doktorlara da guven olmuyo sanada ıyıleşmenı dılerım doktorun verdıgı ilacında ne tur yan etkılerı oldugunu arastır derım bırde onlar senı daha kotu yapmasın ıyıleşmenı dılerım keşke yardım edebılsem ama elımden gelen ıyıleşmenı dılemek
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 22 May 2012, 20:41

Aslında anlatmak istediğim bana 1 tane ilaç var iyi gelen onu doktor zamanında yazmış kullanmazsan şu sorunlarla karşılaşırsın diye doktor emekli oldu başkasına yazdırmaya çalışıyorum yeşil reçete diye yazmıyorlar.Eczanelerde varmiyor yeşil reçete olduğu için.Sorun bu o ilacı alabilsem rahat olucam ama madığım ialaçin çok ağrılarım oluyor.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 23 May 2012, 00:18

Jackal4540 yazdı:Aslında anlatmak istediğim bana 1 tane ilaç var iyi gelen onu doktor zamanında yazmış kullanmazsan şu sorunlarla karşılaşırsın diye doktor emekli oldu başkasına yazdırmaya çalışıyorum yeşil reçete diye yazmıyorlar.Eczanelerde varmiyor yeşil reçete olduğu için.Sorun bu o ilacı alabilsem rahat olucam ama madığım ialaçin çok ağrılarım oluyor.
ılacın maddı açıdan ne kadar satılıyor kırmızı reçete yazmişsin bu ılaçlar hakkında pek bılgım yok

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 23 May 2012, 07:01

Öncelikle ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim.
İlacın fiyatı 5.ytl sigaradan ucuz.Ve yeşil reçete bana bunu yazacak doktor lazım bütün sağlık raporlarımı belgelerimi getitirim gösteririm ilacı kötü niyetli kullanma gibi bir amacım yok.Raporlarımda her şeyi gösteriyor zaten bana acil bursadan iyi bir doktor bulun.Bana bu ilacı yazacak doktor özel sigorta farketmez.Bana bu ilacı her ay yazsın.Parası neyse veririm doktora artık bu duruma geldim.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 23 May 2012, 07:31

Jackal4540 yazdı:Öncelikle ilgilendiğin için çok çok teşekkür ederim.
İlacın fiyatı 5.ytl sigaradan ucuz.Ve yeşil reçete bana bunu yazacak doktor lazım bütün sağlık raporlarımı belgelerimi getitirim gösteririm ilacı kötü niyetli kullanma gibi bir amacım yok.Raporlarımda her şeyi gösteriyor zaten bana acil bursadan iyi bir doktor bulun.Bana bu ilacı yazacak doktor özel sigorta farketmez.Bana bu ilacı her ay yazsın.Parası neyse veririm doktora artık bu duruma geldim.
ilacı reçete olmadan vermıyolarmı sıgarada içme içiyosan saglıgına daha çok zarar verır

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 23 May 2012, 19:34

Reçete olmadan vermiyorlar tabi.Hemde yeşil reçete narkotik ilaçlar grubuna girdiği için yeşil reçete.Eczaneler vermiyor hiçbiri.
İlacıda bulamayınca günde 2 paket sigara rahat gidiyor üstünede alkol 20'lik cep vodkasını sek götürüyorum 2 paket sigarayla birlikte.Ağrılarım anca öyle gidiyor.
Ama ilacı kullandığımda ne alkole nede sigaraya hiçbirine bulaşmıyorum.Ağrıda kalmıyor.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 23 May 2012, 20:15

Jackal4540 yazdı:Reçete olmadan vermiyorlar tabi.Hemde yeşil reçete narkotik ilaçlar grubuna girdiği için yeşil reçete.Eczaneler vermiyor hiçbiri.
İlacıda bulamayınca günde 2 paket sigara rahat gidiyor üstünede alkol 20'lik cep vodkasını sek götürüyorum 2 paket sigarayla birlikte.Ağrılarım anca öyle gidiyor.
Ama ilacı kullandığımda ne alkole nede sigaraya hiçbirine bulaşmıyorum.Ağrıda kalmıyor.
ilaca bagımlı olmuş olabılırmısın acaba fazla kullanma derım senın sorunların fızıksel mı yoksa daha çok psikolojıkmı

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 25 May 2012, 00:24

Hatalığım en çok fiziksel,kasılmalar oluyor arada bir beyinde ve damarlarda o zamanda sıkıntı oluyor.Bu ilaçtan akşam yarım alıyorum öteki akşama kadar iyi geliyor yarımdan bağımlı olacağımı zannetmiyorum.
bağımlılık benim için problem değil hastalık önemli benim için.Bağımlılıktan daha büyük problemim var.

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 27 May 2012, 22:22

bagimlilk yok diyorsunuz ama siz bağimli olmuşsunuz bile kaç doktora gittim vermiyor diyosunuz elbet o gittiginiz doktorlarin bi bildiği vardir değilmi o ilaç sizde saplantı olmuş bence o olmadan kendinizi kötü hissetmeniz psikolojik olabilir
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 28 May 2012, 05:37

O olmadan kendimi kötü hissederim tabiki çünkü beyin tümörü yani kist taşıyorum beyinde.
Evet bağımlılık biraz var çok değil şöyle bağımlılığım var mesela bu ilacı hiç kullanmadığım günler çok aşırı kafa ağrısı çekiyordum gözler kan çanağı idi başım durmaksızın ağrıyordu.Ama doktor bunu bana ilk yazışında o kadar rahattımki normal bir insan gibi olabiliyordum kanser gibi ağrılardan kurtulmuştum.Sizce bağımlılıkmı bu. ? İyi düşünün ? O doktorların afedersin bir b.k bildiği yok tek söyledikleri bağımlılık bağımlılık karşısındaki hasta ağrıdan kriz geçiriyor onlar tutturmuş bağımlılık bağımlılık.Benim bağımlılıktan çok ama çok büyük problemlerim var ben bağımlılıkla değil şu an ağrılarla savaşıyorum.
Eğer biraz ağır konuştuysam affet.Birden o doktorlar geldi aklıma.
Bakın bu ilacı yüksek dozda kullanımda bağımlılık yaratıyormuş ben doktor tavsiyesinde kullandığım için sorun olmuyordu ama şimdi ilacımda yok.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 25 Haz 2012, 07:21

Arkadaşları Size Söylemek İstediğim bir şey var artık.Kızmayın gücenmeyin bana.
İntihar Etmek beni ağrılarımdanda sıkıntıdanda kurtarırmı ?
Ağrılarım Kronikleşti artık dayanamıyorum Aklıma Tek gelen intihar
Lütfen Kızmayın yardımcı olun bana çok kötü durumdayım her gün ağlıyorum ağrılardan çıldırıyorum artık :cry:
Lütfen soruma cevap verin LÜTFEN!!! :cry:

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 25 Haz 2012, 07:35

allah yardımcın olsun gerçekten yaşadıkların çok zor ama yinede intihar çare olmamalı, hayata hep iyi yönünden bakmaya çalış biraz daha sabırlı olmalısın bnce inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşursun acaba hiç tanıdığın doktor yok mu ilacını yazabilecek belliki bağımlısı olmuşsun :roll:
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 25 Haz 2012, 20:59

İlacımı hiç bir doktor yazmıyor.Onu kullanamayınca ağrılarıma dayanamıyorum intihara kalkışıyorum sürekli.Sorun bağımlılık olsa hadi neyse sorunum hastalık aşırı kronik ağrılarım var.
Dayanılmaz oluyor.Bir günüm ağrısız geçsin diye bekliyorum o ilacı alırsam 1 gün ağrısız geçicek 1 tableti yeter bana ama onuda bulamıyorum acile gitsem penisilin iğnesi vuruyorlar fayda etmiyor günde 7 -8 tane panalgine novalgine nekadar ağrı kesici varsa 7-8 tane kullanıyorum yine kafa ağrısını dindirmiyor.Daha çok karaciğerimi maf ediyor ağrı kesiciler.
Tabiki böyle bir yaşam için intihara kalkışmak son çare oluyor benim için :cry:

“İtiraf Et” sayfasına dön