HASTALIK HASTASIYIM

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Re: HASTALIK HASTASIYIM

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 15 May 2012, 20:28

Jackal4540 yazdı:Dediğiniz yerlere gerçekten gidicem uzak yerler Ankara ama İstanbul uzak yer değil.Çok sağolun.
İlacı bırakmak istemememin nedeni hem psikolojik yönden hemde fiziksel yönden rahatlatıyor.Doktor yazarken aspirin kadar zararı yok demişti ama bağımlılık yapar diye kesmişti.Bende bayağı bir tartıştım madem zararı yok bırakın bağımlılık yaparsa yapsın neden yazmıyonuz dedim kapı dışarı oldum.
Benim hastalık şöyle birşey akşmaları ağrı ve sıkıntı hafifliyor uyumaya çalışıyorum uyuyamıyorum uyurken yine başlıyor keşke ilacım olsa yanımda diyorum sabah oluyor.Tekrar miğde bulantısı kusma baş dönmesi ağrılar yine ilacımı arıyorum keşke olsaydı diyorum akşama kadar tekrarlıyor ama şunu söyleyim size hergün aynı derecede ağırmıyor gittikçe ağırlaşıyor hastalık.Aklıma intihar etmekte geliyor ağrılardan kurtulmak sıkıntıdan kurtulmak için :(

Çaresiz gibi hissetmeyin kendinizi dua edin. Durumunuzu anlıyorum, insan dayanamayınca düşünür böyle şeyler, Allah korusun intiharı çıkarın aklınızdan. İnşaallah tedavi olabilirsiniz, ya da tekrar bu ilacı yazarlar...

Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 15 May 2012, 20:42

Sizde olmasanız ne yapıcam ben moral verdiniz bana allah bin kere razı olsun sizden :(
En son Jackal4540 tarafından 15 May 2012, 23:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 15 May 2012, 20:49

Allah sizden de razı olsun, morale ihtiyacınız olduğunda yazın, inşaallah yardımcı olunur.
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 15 May 2012, 23:44

Şöyle bir konu daha var sağlık bakanlığından 150 ilaca sıkı deneteim var 150 ilacın içinde tabi benim ilacımda var almak dahada zorlaşıcak.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 16 May 2012, 01:40

İlaçlarla ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Ama doktor ihmalkarlığına gelince gerçekten düşündürücü. Benimde bir sağlık problemim var tabii ki senin ağrıların varmış daha zordur ilaç yazmışlar ama hiç bilgilendirme yapmayıp hastayı kenara bırakan doktorlar da var yok değil. :cry:

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 16 May 2012, 01:49

KGamze yazdı:İlaçlarla ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Ama doktor ihmalkarlığına gelince gerçekten düşündürücü. Benimde bir sağlık problemim var tabii ki senin ağrıların varmış daha zordur ilaç yazmışlar ama hiç bilgilendirme yapmayıp hastayı kenara bırakan doktorlar da var yok değil. :cry:
Aynen sana katılıyorum.Küçük bir sıkıntın varsa psikiyatri doktoruna gitme dahada büyüyor hastalık kendin idare etmeye çalış ama hastalık büyükse git bekleme ama gideceğin doktor iyi birisi olsun ona dikkat et.Ağzı başı oynuyorsa seni dinlemiyorsa ilgilenmiyorsa sürekli kendisi konuşuyorsa lafı sok.Birdaha o doktora gitme ve şikayet et.
Benim hastalık psikolojikti doktorlar yüzünden şimdi hem psikolojik hemde fiziksel rahatsızlık çekiyorum ilgin için çok teşekkür ederim benle ilgilenen arkadaşlar çok sağolun.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 16 May 2012, 01:50

Jackal4540 yazdı:
KGamze yazdı:İlaçlarla ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Ama doktor ihmalkarlığına gelince gerçekten düşündürücü. Benimde bir sağlık problemim var tabii ki senin ağrıların varmış daha zordur ilaç yazmışlar ama hiç bilgilendirme yapmayıp hastayı kenara bırakan doktorlar da var yok değil. :cry:
Aynen sana katılıyorum.Küçük bir sıkıntın varsa psikiyatri doktoruna gitme dahada büyüyor hastalık kendin idare etmeye çalış ama hastalık büyükse git bekleme ama gideceğin doktor iyi birisi olsun ona dikkat et.Ağzı başı oynuyorsa seni dinlemiyorsa ilgilenmiyorsa sürekli kendisi konuşuyorsa lafı sok.Birdaha o doktora gitme ve şikayet et.
Benim hastalık psikolojikti doktorlar yüzünden şimdi hem psikolojik hemde fiziksel rahatsızlık çekiyorum ilgin için çok teşekkür ederim benle ilgilenen arkadaşlar çok sağolun.
dilerım iyileşirsin
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 16 May 2012, 01:51

İnşallah ama öyle gözükmüyor gibi.Bursada iyi doktor bilen varsa yazsın Sizin yazdığınız hastanelere gitmeyi düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 16 May 2012, 01:54

Jackal4540 yazdı:İnşallah ama öyle gözükmüyor gibi.Bursada iyi doktor bilen varsa yazsın Sizin yazdığınız hastanelere gitmeyi düşünüyorum.
bence bılmedıgıne gıtme ıyıce arastır alanında ıyısını seç bence ızmır yada ıstanbula gıt unı. hastanesıne gıt senın için daha ıyı olur
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 17 May 2012, 21:52

Arkadaşlar Uludağ üniversitesi hastanesine gittim onlarda aynı muameleyi yapıyor.Bıktım ya :cry:

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 17 May 2012, 22:11

Jackal4540 yazdı:Arkadaşlar Uludağ üniversitesi hastanesine gittim onlarda aynı muameleyi yapıyor.Bıktım ya :cry:
bence doktorunu araştır ıyı muamele çok bekleme bence o ınsanlarıda anlamak gerekıyor 2 tarafında anlaması gerekıyor

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 18 May 2012, 03:15

serena yazdı:
Jackal4540 yazdı:Arkadaşlar Uludağ üniversitesi hastanesine gittim onlarda aynı muameleyi yapıyor.Bıktım ya :cry:
bence doktorunu araştır ıyı muamele çok bekleme bence o ınsanlarıda anlamak gerekıyor 2 tarafında anlaması gerekıyor
Evet ama karşısındada hasta birisinin olduğunu ve kendilerinin benden sağlıklı olduğu halde benimle ilgilenmemeleride sinirlerimi bozuyor.
Onlar doktorluğu kendi çıkarları içinmi okumuşlar ? hastalara yardımcı olmak ve moral vermek için değilmi ?

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 18 May 2012, 03:19

Jackal4540 yazdı:
serena yazdı:
Evet ama karşısındada hasta birisinin olduğunu ve kendilerinin benden sağlıklı olduğu halde benimle ilgilenmemeleride sinirlerimi bozuyor.
Onlar doktorluğu kendi çıkarları içinmi okumuşlar ? hastalara yardımcı olmak ve moral vermek için değilmi ?
sana ben kendım hastaysam doktoru gozum tutmassa gıtmem tutarsa devam ederım

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 18 May 2012, 03:34

sana ben kendım hastaysam doktoru gozum tutmassa gıtmem tutarsa devam ederım[/quote]

Evet ama adam gibi doktor bulmak zor işte bursanın bütün doktorlarını dolaştım.Bir tane iyi çıkmadı :(

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 18 May 2012, 03:35

çok gecmis olsun kardeş umarım zamanla iyileşir düzelirsin allah yardımcın olsun.
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

“İtiraf Et” sayfasına dön