Maöl 4 dersten kaldım 2. döneme kayıt olabilirmiyim

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Mustafak27

Maöl 4 dersten kaldım 2. döneme kayıt olabilirmiyim

Mesaj gönderen Mustafak27 » 09 Oca 2020, 19:35

Merhabalar mesleki açık öğretim lisesi okuyorum ve 11. Sınıf Bilişim öğrencisiyim bu dönem bazı sebeplerden dolayı tüm derslerden devamsızlıktan kaldım bazı sınavlara girdim bazılarına giremedim haftada 4 gün ders görüyorum ve seneyede 12. sınıf olup staj görücem aynı günde çakışan 2 dersim olucak nasıl bir yol izlemem gerek ve 2. döneme yazılabilirmiyim

ek olarak : 1 hafta birisine 1 hafta birisine girsem hocalar biraz yardımcı olur ama sistemde çakışırmı meb sorun çıkartırmı ve 2. döneme bu sene kayıt olabilirmiyim.

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Maöl 4 dersten kaldım 2. döneme kayıt olabilirmiyim

Mesaj gönderen Senanur » 09 Oca 2020, 21:22

Mustafak27 yazdı: 09 Oca 2020, 19:35 Merhabalar mesleki açık öğretim lisesi okuyorum ve 11. Sınıf Bilişim öğrencisiyim bu dönem bazı sebeplerden dolayı tüm derslerden devamsızlıktan kaldım bazı sınavlara girdim bazılarına giremedim haftada 4 gün ders görüyorum ve seneyede 12. sınıf olup staj görücem aynı günde çakışan 2 dersim olucak nasıl bir yol izlemem gerek ve 2. döneme yazılabilirmiyim

ek olarak : 1 hafta birisine 1 hafta birisine girsem hocalar biraz yardımcı olur ama sistemde çakışırmı meb sorun çıkartırmı ve 2. döneme bu sene kayıt olabilirmiyim.
MAÖl okulunda 1. dönem devamsızlıktan kaldıysanız 2. dönem yüz yüze eğitimlere devam edemezsiniz. Sadece ortak ve seçmeli derslerden Mart ve Temmuz ayında sınavlara girebilirsiniz. MAÖL yüz yüze derslere devam etmek için 2020 Ağustos ayında kaydınızı yenilemeniz gerekir.

Mustafak27

Mesaj gönderen Mustafak27 » 09 Oca 2020, 21:46

Yani 1. Dönem yıldızsız herhangi bir dersten Devamsızlıktan kalırsam 2. Dönem veya sınıfı geçince alttan ders olarak göremezmiyim

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Senanur » 11 Oca 2020, 20:59

Yüz yüze eğitim aldığınız okuldan durumunuza baktırıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön