MAÖL Ve Üniversite Kaydı Hk.

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ahmetkucukonder
Acemi
İletişim:

MAÖL Ve Üniversite Kaydı Hk.

Mesaj gönderen ahmetkucukonder » 27 Oca 2020, 21:56

Merhabalar, ben son kayıt yenileme ile beraber 7. döneme geçtim ve MAÖL'de okuyorum. Bir yerde okuduğum yazıya göre Temmuz ayında yapılacak olan sınav ile beraber 8. dönem olacak kişiler YKS başvurusu yapabiliyormuş, ben başvuru yapabilir miyim? MAÖL'de yılda iki dönem oluyor ama AÖL'de 3 oluyor, YKS için hangisi takip etmem gerekiyor?

Kullanıcı avatarı
Profesör
Forum Moderatörü

Re: MAÖL Ve Üniversite Kaydı Hk.

Mesaj gönderen Profesör » 28 Oca 2020, 10:45

ahmetkucukonder yazdı: 27 Oca 2020, 21:56 Merhabalar, ben son kayıt yenileme ile beraber 7. döneme geçtim ve MAÖL'de okuyorum. Bir yerde okuduğum yazıya göre Temmuz ayında yapılacak olan sınav ile beraber 8. dönem olacak kişiler YKS başvurusu yapabiliyormuş, ben başvuru yapabilir miyim? MAÖL'de yılda iki dönem oluyor ama AÖL'de 3 oluyor, YKS için hangisi takip etmem gerekiyor?
30 Aralık 2020 tarihine kadar yüz yüze derslerinizi bitirip mezuniyet şartlarını tamamlayacak durumdaysanız başvurabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
ahmetkucukonder
Acemi
İletişim:

Re: MAÖL Ve Üniversite Kaydı Hk.

Mesaj gönderen ahmetkucukonder » 28 Oca 2020, 11:49

Seneye son yılım, anladığım kadarıyla önümüzdeki yıl girebileceğim. Teşekkür ederim.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön