9 Sınıfım Açık Liseye geçeceğimnasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
TheDeniz

9 Sınıfım Açık Liseye geçeceğimnasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz

Mesaj gönderen TheDeniz » 04 Şub 2020, 00:18

Arkadaşlar merhaba ilk önce adım deniz ilk dönem 25 gün devamsızlık yaptım normalde 35 olmuştur defter karalama fln işte gitti 25 kurtardım ikinci dönem devamsızlık yapmayacağım 4 gün hakkım kalmış 30 olunca kalıyormuşum okuma hevesi olan birisi değilim geçme gibi boşuna öğütler vermeyin tek isteğim sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim geçersem 10 sınıfta açığa geçiş yapacağım nasıl oluyor hangi zaman gideceğim 10 sınıf 1 dönemi başlamadan önce kayıt yaptırabiliyormuyuz açık liseye geçtikten sonra ders seçebiliyormuyum seçmeli fln ve zorunlu dersler hangisi ortalama diye bişey varmı bilgi verirseniz çok sevinirim herkese hayırlı günler

Kullanıcı avatarı
Profesör
Forum Moderatörü

Re: 9 Sınıfım Açık Liseye geçeceğimnasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz

Mesaj gönderen Profesör » 04 Şub 2020, 14:06

TheDeniz yazdı: 04 Şub 2020, 00:18 Arkadaşlar merhaba ilk önce adım deniz ilk dönem 25 gün devamsızlık yaptım normalde 35 olmuştur defter karalama fln işte gitti 25 kurtardım ikinci dönem devamsızlık yapmayacağım 4 gün hakkım kalmış 30 olunca kalıyormuşum okuma hevesi olan birisi değilim geçme gibi boşuna öğütler vermeyin tek isteğim sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim geçersem 10 sınıfta açığa geçiş yapacağım nasıl oluyor hangi zaman gideceğim 10 sınıf 1 dönemi başlamadan önce kayıt yaptırabiliyormuyuz açık liseye geçtikten sonra ders seçebiliyormuyum seçmeli fln ve zorunlu dersler hangisi ortalama diye bişey varmı bilgi verirseniz çok sevinirim herkese hayırlı günler
Yeni kayıt dönemlerinde Halk Eğitim Merkezlerine başvurarak yeni kayıt yaptırabilirsiniz. Kaydınızı yaptırdıktan sonra sınava gireceğiniz dersleri kendiniz seçeceksiniz. Açık Lise sistemi hakkında ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön