TYT AYT SINAVLARI

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

TYT AYT SINAVLARI

Mesaj gönderen shizoskit » 07 Nis 2019, 05:19

Herkese selamün aleyküm hayırlı günler benim bir kaç bilmediğim öğrenmek istediğim şeyler var sorularım var bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim düz açık liseden 2018 1.ci dönemde mezun oldum şuan tyt ayt sınavlarına çalışıyorum kendi çapımda yakın zamanda özel derste almayı düşünüyorum bire bir olarak ben birşeyi merak ediyorum mesela geçen seneki tyt ayt sınavında hangi dersten kaç adet soru olduğu ve örneğin matematik temel 1 gibi ifade edilmiş her biri bu seneki sınavın kaç tane matematik ve kaçıncı seviye sosyal bilimler fizik gibi derslerin kaç adet soruları olacağını ve kaçıncı seviyede olacağına nerden ulaşabilirim heryere baktım fakat bulamadım bu arada diploma notum 60 aklımda bir bölümde yok forumdaki bazı konuları okuduğumda ortam görmek içinmi yoksa iş imkanı için mi gitmek istiyorsun gibi şeyler okudum benim düşüncem ortam olsun ve tabiki kendimide kişisel olarak geliştiriyim elimde diploma olduktan sonra gireceğim özel sektörde işlerde elbet beni bir kademe öne ister istemez geçirir diye düşünüyorum çünkü hep böyle görüyorum bizim buralarda ( :

Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Re: TYT AYT SINAVLARI

Mesaj gönderen shizoskit » 07 Nis 2019, 05:21

Not:Askerliğiminde düşmesini istiyorum 2 senelik kazanırsam dgs ile 4 e çevirmem çok zor olurmu acaba ?

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön