fizik 2 nasıl çalışmalıyım

Fizik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
sare
Yardımcı Uzman

Re: fizik 2 nasıl çalışmalıyım

Mesaj gönderen sare » 26 Kas 2014, 12:09

rüfeyde yazdı:
Blueberry yazdı:
rüfeyde yazdı:Yok canım 3 yaşına kadar yaşayabilir denilmişti hastalıgının geneli öyle oldugu durumdan daha agır olacak dedıler makineya baglıydı gunde 8 saat ama hamd olsun rabbim emegimimizin bakımımızın karsılıgını veriryor mayıs 11 de 5 yasına geldi ve suan durmu ıyı ama ıste amelıyat benı korkutuyor 1 senedır ertelıyorum artık babamızda askerden geldi yarın doktora gidecegiz ve bir karar vermek zorunda kalacagız sanırım narkoz alınca omur boyu makıneye baglı kalması %80 ıhtımal masada kalma ihtimalıde var zor bir karar benim için rabbim düşmanıma vermesin böyle birşey
gerçekten zor bir karar Allah yardımcınız olsun tabi buna sen sadce kendini değil yavrunu düşünerekte verceksin...bir kadın vardı senin gibi kızı doğuştan hastaymış yıllarca kızını yaşatmaya çalışmış ama makinelere bağlatmış her bakımını yapmış kızı bitkisel hayat yaşadığı halde onun nefes almasıyla mutlu olmuş...

sonra düşünmüş ona bu eziyeti niye yapıyorum ve kızına ötenazi yapılmasına izin vermiş ve fransa da sanırım yanlış hatırlamıyorsam baya olaylar yaşamış bunu kitap halinde yazmış sonra...

şimdi senle kendimi empati yaptım doğru olanı seçerdim onu makinaya bağlı nefes almasını istemezdim...emek vermişsin büyütmüşsün ama biliyorsun emanet her yavru bu bilinçte olduğunu biliyorum güçlü bir karaktersin Allah herşeyin sabrını gücünü
verir kuluna :12:
Canım cok teşekkür ederim veriyor rabbim herşeyin karşılıgını Allah tüm hastalarına şifa versin bir anne cocugunun ölümünü istemez ama 3 sene önce oyle bir krizine şahit oldumki öldü desinler ama kriz gecirdi demesinler diye gecirdim içimden sonra anladım ki dua ederken hastalıgına şifa istemek yerine hakkında hayırlı şifasını iştemek lazım ondan beri öyle dua ediyorum oglumun ve diger tum hastaların haklarında hayırlı şifasını versin rabbim şüphesiz ki o kullarına annelerinden daha merhametli..
Rüfeydecim Rabbim yardımcın olsun yeni öğrendim Rabbim acil şifalar versin tatlım.Belli ki güçlü birini benziyosun herkesin bir imtihanı var canım.Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermez.Sabrını arttırsın inşaallah.Herkesin bi derdi var emin ol.Benimde oğlum 5 yaşında.1 yıl önce boşandım.Cocuğuma kendim bakıyorum.Rabbim kimseye inanç eksikliği vermesin. :12:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Re: fizik 2 nasıl çalışmalıyım

Mesaj gönderen rüfeyde » 26 Kas 2014, 13:53

Amin tatlım öyle tabi rabbim beterlerinden korusun :01:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

“Fizik” sayfasına dön