ingilizce 5 ve 6

İngilizce dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
Hakan_07

ingilizce 5 ve 6

Mesaj gönderen Hakan_07 » 17 Mar 2014, 10:44

İngilizce 5 ve 6 kaldı ortak dersim kredim 200 bu dersleri geçmem lazım . Çünkü ygs tercihleri diploma olmadan yapılmıyormuş ve benim haziranda ki sınavda bu dersleri geçmem lazım diplomayı almam için bana yardım edebilirmisiniz. Yoksa anca son sınavda muaf edebilicem o zamanda ygs tercihleri bitiyo.

murattt

Re: ingilizce 5 ve 6

Mesaj gönderen murattt » 17 Mar 2014, 13:03

o derslerden 3 kere sinava girip basaramazsan muaf sın demektir. tercih konusindada hic uzulme birak hazirani 3.donem sinavlarinda bile mezun olamaz isen ek sinavlarda mezun olursun ve ek sinavla mezun olanlar gectigimiz yillarda kazandiklari universitelere yerlestiler.. Ayrica ingilizce temelin var ise 5 tamamiyla grammer bilgisine dayanmakta fakat 6 icin ayni seyleri soyleyemeyecegim ben 6 ya 2012 temmuzda girmistim ing temelim vardi ve 6ya gelene kadar hic 85 ten asagi almamistim ama 6 da 75 almistim. 6 ondan sonra gelen 7 ve 8 in omurgasi gibi. Sana tavsiyem anlamasanda eline bir sozluk alip kelime kelime calisman. birde cikmis sinav sorularina bakman olacak...

Hakan_07

Re: ingilizce 5 ve 6

Mesaj gönderen Hakan_07 » 18 Mar 2014, 05:59

2 sınava daha girersem daha muafım ama osym diploma olmadan tercih yaptırmyo bildiğim kadarıyla anca seneye tercih yapmak zorunda kalcaz.

“İngilizce” sayfasına dön